מסך "19 עד 1,500 שקלים למטרת משחקים **אני זקוק לסיוע עד ליום א', בבקשה** - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך "19 עד 1,500 שקלים למטרת משחקים **אני זקוק לסיוע עד ליום א', בבקשה**

Guyn

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מעוניין לרכוש מסך 19 אינץ' שישמש למטרת משחקים.

התקציב הוא עד 1,500 שקלים.

אבקש את חוות דעתכם על המסך הבא: BENQ FP93GX

אשמח לשמוע המלצות נוספות! :-*

**בנוסף יש לי שאלה: האם זה נכון שהסטנדרט כרגע עומד על 300cdm וניגודיות של 1:700?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אני לא יודע אם הרזולוציה תתאים למסך, זו אינה הרזולוציה הטבעית כידוע לך..

והמסך שאמרת, נראה טוב (ראיתי אותו בעיניים) והוא במחיר טוב.. אין משו נגדו, אם תרצה לראות אותו, אני ראיתי אותו בסניף של דיפו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה ברירה בתקציב הנ"ל אין הרבה אפשרויות חוץ מה BENQ או (רחב) אלא אם אתה מוכן לרדת ברמה

ולקנות מסך CMV/ChiMei וכו.

אני הייתי ממליץ להוסיף לתקציב לפחות בשביל סאמסונג או נורמלי בגודל 19" בסביבות ~300ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה את זה יחד עם מחשב שלם, או יש לך כרטיס מסך חלש ואין לך בעיות מקום על השולחן הייתה שוקל לקנות מסך CRT איכותי בערך ב1/3 מחיר ומשדרג חלק חומרה אחר.

כנס לת'רד בחתימה שלי ותבין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Socrates

אני חושב שאתה קצת חסר חיים, אם כל מה שאתה בא לעשות הוא להציע לאנשים שרוצים לקנות מסך LCD זה לא לקנות מסך LCD

צא מהבועה שאתה נמצא בה שאומרת שאין צורך בהתקדמות טכנולוגית,

יש אנשים שמעדיפים לא לחיות בימי הביניים, ולהמשיך הלאה,

ואם הוא מעדיף מסך LCD אתה לא תמנע את זה ממנו.. רק מלפני מספר ימים ראיתי הודעות שלך בפורום, וכל הודעה שלך בפורום היא אנטי LCD וזהו, והדיון שיש לך בחתימה הוא משנת 2002 ומאותה שנה הדברים קצת השתנו.. כמו שבדיון של 5 שנים לפניכן תגיד שלא שווה לקנות פלאפון אלא פשוט נלך עם ווקי טוקי או שפשוט נשתמש בטלפון רגיל בבית או שאולי נמשיך ללכת עם מערכות סטריאו על הכתף מאשר לשמוע בנגן או בווקמן של אז.. אתה לא תוכל לעצור את התפתחות הטכנולוגיה וזו עובדה, תשלים עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...