מסך 20-23 !! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 20-23 !!

j

Recommended Posts

מה דעתכם על המסכים של אפל? והאם אני יכול לחבר אותם בלי בעיה לPC שלי?

אני מתכוון לעבוד על שני מסכים במקביל - יש לי כרטיס מסך 6600 256MB די סטנדרטי, האם אני צריך אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הרזולוציה הזו אתה חייב מסך של 23 אינץ' ומעלה. ומסכי 23 אינץ' הם לא יותר זולים ממסכי 24 אינץ'. למעשה בארץ ה-Dell יותר זול מכל מסך 23 אינץ'.

אם אתה רוצה לראות אותו בתצוגה נסה לשאול חנויות שמוכרות אותו (אלה למשל), אבל קשה לי להאמין שמישהו מחזיק אותו בתצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אאלץ להתפשר ולקחת מסך 20 אינץ אבל שיהיה מלבני, אלו אופציות אופטימליות עומדות לרשותי?

אגב ראיתי שהמחיר של הדל 24 הוא 679$, זו חוצפה המחירים בארץ אבל מה עוד חדש?!?! תהיה לי בעיה להביא אותו מארה"ב? אחריות, חשמל וכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 אינץ' זה עד 1680x1050. ה- 2007WFP הוא אופציה מאוד מוצלחת.

הבעיות בלהביא מסך מארה"ב הם האחריות, המשלוח (קשה למצוא חנויות Online שישלחו לך את המסך) והמכס. חשמל - המסכים האלה מקבלים 100-240V. אתה פשוט לוקח כבל שמתאים לשקע בארץ ומחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר היקר של ה DELL 24" הוא בעיקר בגלל שיש למסך כניסות טלוויזיה ולכן המכס עליו גבוהה משמעותית ממסכים רגילים שמחוייבים במע"מ בלבד, ולא שווה כל כך להביא אותו מחו"ל אם תצליח בכלל למצוא מישהו שישלח לך בהמה כזאת ועוד 2.

פרט לזה המסך למחירו הוא פשוט מציאה שאין שניה לה, בלי צל של ספק.

אם אתה מתכנן לשחק עליו אז אתה יכול לשכוח מזה, כי ברזולוציה הזאת אתה תצתרך מחשב מאד מאד חזק, אלה אם כן אתה הולך לעשות Downscale ולשחק ברזולוציות שהן לא ה Native Resolution שלו, ואז אני לא רואה סיבה למה להשקיע במסך טוב כי האיכות תמונה גם ככה יורדת מאד וזה פשוט ביזבוז, לפחות במשחקים.

לעומת זאת, ה Dell 2007WFP פחות מוצלח ממנו, הוא משתמש בפאנל נחות מבחינה טכנית (יחס קונטרסט, צבעים וכו.) והנתונים שלו בהתאם. הוא לא טוב כמו אחיו הגדול. אם כי יחס המחיר ביצועים שלו טוב מאד, מזכיר את מסכי סמסונג במובן הזה כשלעצמו מסך סבבה.

אם מדובר ב DELL זה לא בעיה לקנות מסך בחו"ל מבחינת אחריות, ל DELL אחריות בינ"ל שמכובדת בכל העולם, אתה יכול לקנות מסך שלהם באפריקה ולממש את האחריות שלו בתאילנד, זה לא משנה, וכן זה תקף גם לגבי הארץ, באופן מפתיע.

לגבי , כמו שאמר McFly, בזבוז של כסף, משלמים על שם ותו לו, אין חדש בקטע הזה, בדיוק כמו רוב המוצרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2407 מאוד זול. שים לב למחירים של מסכי 23-24 בארץ -

http://zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB4157=4159&DB4147=4152

http://zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB4157=4159&DB4147=4924

http://zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB4157=4159&DB4147=266626

ה- עולה יותר מ-1000 שקל פחות מהמסך הבא מבחינת מחיר.

חוץ מזה אני יכול להגיד מניסיון שה-Downscaling של ה-2007 מעולה ובכלל לא רואים הבדל אפילו בהצגת טקסט. ה-Downscaling של ה-2407 לא אמור להיות נחות, ומה שבטוח - במשחקים הוא לא ירגיש.

ולגבי 2007 מול 2407 - ה-2007 מבוסס על פאנל , מה שבבירור עדיף על ה-PVA של ה-2407. פאנל נחות? על מה אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחתיין על תגובות מקצועיות ולעניין!

ברזולוציות של 1050*1680, משחקים יעבדו יותר חלק? (אני לא משחק בד"כ) ובכלל בשביל להחזיק מסך כזה איזה "מחשב מפלצתי" אני צריך?

ועוד שאלה: האם עדיף שני מסכים אחד 17 והשני 20 או רק 24?? (במילים אחרות האם להשאיר את המסך הישן 1780 או להוריש אותו כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...