הרוגה ופצועה קשה ממטח הקסאמים היום בבוקר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרוגה ופצועה קשה ממטח הקסאמים היום בבוקר

Milford Cubicle

Recommended Posts

ציינתי את העובדה שהם היו אתיופים כעובדה ולא כטענה גזענית

אתם יכולים לשטח מה שאתם רוצים לא יעזור לכם ..

תפנימו שכח לא יפתור את הצרה הזאת ששמה פלסטינים..

רק לעבוד בלי התלהמות ובקור רוח להציב מטרות חכמות שישרתו את האינטרסים של העם היהודי בארץ .

בלי כח ועם שכל (מה שקצת חסר לנו בהנהגה של המדינה)

עם שכל? כלי כוח??

שכל צריך להיות בשני הצדדים כדי שתוכנית תצליח. זה של"מנהיגים" שלנו אין שכל זה רק חצי צרה, שאפשר לפתור. את החצי השני אי אפשר לפתור- ולכן הדרך היחידה שלנו להפסיק את ההרג זה ע"י חיסול האיומים, גם אם זה אומר שיטוח כל עזה!

ואני חוזר שוב על מה שאני כותב כבר יותר משנה: כל ה-3 מליון פלסטינאים לא שווים ילד ישראלי מבוהל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמלאני יקר,

לשטח את השכונות היוקרתיות של עזה,

ואחרי כל קסם לעשות בית חנון 2.

ולדלל את האוכלוסיה שלהם, בטילים ישראלים, אתה תקרא לזה טבח, אני יקרא לזה אגואיסטיות, על כל פצוע שנפגע בשטח , ייפלו 10 פלסטינאים עד שייפסקו הקסאמים, ההתגריות, הטרור, או עד שייגמרו להם האנשים...

אתה יכול לנסות -זה יחזיק אולי יום לפני שיעצרו אותך עם כוחת בינלואומיים

דבר שני אני לא חושב שאני שמלאני -אין לי בעיה מוסרית עם תגובות צבאיות קשות כרגע זה לא משרת את מטרתה של מדינת לדעתי.

דיבורים כמו לשטח את בית חנון ואת השכונות היוקרתיות בעזה -זה סתם דיבורים באוויר -לא יעשו

אתה חי בבועה אין לך מושג כמה נזק כלכלי ותדמיתי נוצר למדינה שלך אחרי כל פגז טועה שהורג משפחה פלסטיניאית אחת.

בסופו של דבר אתה תלוי באירופאיים כלכלית וגם בארה"ב.

אין לך אפשרות לנתק את הקשר הזה.

בגלל זה אני חושב שדיבורים כאלו הם לא חכמים וסתם מילים באוויר.

ונניח תשטח את בית חנון -זה יעצור את הקאסמים ? ממש לא זה רק יגרום להם לרצות לירות עליך עוד

הרג של ילדים פלסטינאים משרת את המטרה של אירגוני הטרור. ונוגד את האינטרסים של מדינת .

עזוב מוסריות -אני מדבר על אינטרסים מדיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה משהו יעיל? תביא אותם אל פתח הגיהנום. אני אסביר משהו, למי שלא מבין בני אדם.

בני אדם יכולים לחיות בעוני ורעב מצויין - הם עשו את זה רוב שנות קיום המין האנושי - כל הרעיון של כסף ועושר הוא די חדש.

אנשים יכולים להתרגל לזה - ואז מגיעים למעין סטטוס קוו. הם לא מרגישים רע עם המצב, כי הוא רגיל.

לעומת זאת, פחד מוות הוא לא משהו שמתרגלים אליו. תביא אותם אל הגיהנום עצמו - תגרום להם לפחד מהצל של עצמם - ואז הטרור ייגמר.

כמובן, אני לא הייתי מצביע בעד תוכנית כזאת, אני רק לא מסכים עם הטענה הדי מטומטמת של "אש לא מכבים בעזרת אש" (מה גם, שאפילו מילולית זה לא ממש נכון) - אני פשוט לא חושב שזה הומני לעשות את זה, ואני לא הייתי מצביע בעד דבר כזה.

אבל אני כן חושב, שצריך להילחם בכל הכוח במשגרי הקסאמים, ולעשות את הכל כדי לחסל אותם (אלא אם יש ייתרון מודיעיני בלהשאיר אותם בחיים). ואם נהרגים תושבים פלסטינים תמימים בדרך - עצוב, אבל בלתי נמנע. צריך לאמץ את החשיבה (הנכונה) שיורי הקסאמים הם שמביאים הרג ועוני לרצועה, באופן חד משמעי, ולא להתרפס. הסיבה המרכזית שההסברה הפלסטינית מצליחה יותר (חוץ מהעובדה שהם ה"חלשים") היא שהם מסוגלים לעמוד בדיעה מסויימת ולא לנוע ממנה מילימטר - עד שאנשים משתכנעים, ללא כל תלות ב"אמת" שעומדת מאחורי הדיעה. את זה אנחנו צריכים לאמץ - אבל עם הבדל קטן - אנחנו באמת מאמינים במה שאנחנו אומרים.

ואגב,

מעניין אם עכשיו "פתאום" משהו יתחיל לזוז שם...

כן, בטח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בבועה אין לך מושג כמה נזק כלכלי ותדמיתי נוצר למדינה שלך אחרי כל פגז טועה שהורג משפחה פלסטיניאית אחת.

אתה רוצה ללכת להגיד את זה לאבא של המאבטח? לבת של האישה שנהרגה היום?

את הנזק התדמיתי של לא צריך להרוס, משרד החוץ מצטיין בזה יום יום...

אפשר להודיע להם חצי שעה לפני שהולכים להפגיז תאמאמא שלהם...

כמו שאמרו מעליי, להביא אותם לפתח הגהינום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תושבי שדרות מיואשים. בתי-הספר אינם מוגנים, הקסאם נמשך, צה"ל הפסיק את ירי התותחים אחרי בית חנון וראש הממשלה נמצא בלוס אנג'לס. יו"ר ועד ההורים, בתיה קטר, פנתה לגאידמק ודנקנר וביקשה מהם לסייע לה להוציא את התלמידים לנופש

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-8,00.html

המצב בשדרות ובאזור שם גרוע ביותר, בממשלה לא עושים כלום, אף אחד לא עושה כלום ואנשים סובלים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכחו מפיתרון מדיני לנושא הזה בזמן הקרוב.

גם מבצעיים קרקעים לא יועילו.

רק פתרון טכנולוגי של מתקני יירוט דוגמת נאוטילוס.

אנחנו לא יכולים להרשות לעצמינו מערכת כזו בגלל שהיא לבד עולה 300-400 מליון דולר וכל ירייה שלה עולה עוד 1000-10000 דולר זה פשוט סכומים עצומים בלתי אפשרי לממן דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת פלסטילינה.

עד מתי? אף אחד לא יודע, אבל צריך לגרום להם להרגיש שאם הם יורים עוד קסאמים הם מפסידים משהו, בשביל זה צריך להכיר את התרבות שלהם אני בטוח שלא הרבה ישראלים מכירים.

כרגע, אני כמעט בטוח שהם מרגישים שאין להם מה להפסיד וזה המצב הכי מסוכן מבחינתינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...