התלבטות בין שני כרטיסים , צריך עזרה ... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני כרטיסים , צריך עזרה ...

NetSpider

Recommended Posts

1.Triplex Silver Geforce 4 Ti4200 128MB VIVO TV-Out Retail

2.LEADTEK WinFast A280 LE TD (GEFORCE 4 4200 128MB AGP X 8 My ViVo)

המחיר כמעט זהה , השאלה פה מי משניהם יש את הזכרונות יותר טובים ועד כמה כל אחד יכל להגיע ...

וגם איכות הVIVO ...

מישהו עם נסיון אישי מהכרטיסים .

ולא צריך לכתוב משהו כמו: כך הוא איכותי יותר ... תנו פירוט למה בדיוק .

טוב תודה חברה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם כרטיסים מאד איכותיים, אני מניח שיהיה הבדל במחיר, מכיוון שה לידטק הוא בגירסת ה AGP8X ( שלא נקרא כבר Ti4200... ), ומשש לא נראה לי שיש לך לוח תומך ב AGP8, אם בכלל ב 4...

זו החלטה שלך, לפי המחיר, זה מאד גבולי, אולי ההבדל היחיד, הוא הקירור הקטלני שיש על ה לידטק ... ( :o )

כמה כל אחד עולה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתחיל להימאס.. הAGP8X הוא במהירות של TI4400.. לעזאזל.. (טי4200 גם יכול להגיע ל4400 באוברקלוק, אבל הטי4400 יגיע יותר רחוק.)

והוא לא חייב לוח תומך AGP8X, גם AGP4X יריץ אותו כמובן.

ובכלל, מי קונה עכשיו כרטיס מסך, ועוד של נוידיה? ברגע שהgeforce fx יוצא, כל המחירים צונחים (ATI יורידו את המחירים כדי שיהיה משתלם לקנות אותם עד הכרטיס הבא שלהם, ונוידיה יורידו כי כמובן הם לא יכולים לקחת מחיר של משהו חדש כשכבר יוצא משהו חדש יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

not again with the AGP x8 bullshit, there's no difference between AGP x2 and AGP x8 in terms of performance, not now anyway, but not in the near future either, maybe 2 years, not before that, for difference between AGP x2 and x4 not x4 and x8, that's another 3 years.

the difference between brands is 5% at best, when compering between best and worst, because the card makers doesn't make the the GPU. what the card makers do do is getting the memory chips that can work at spec speed or high, getting the PCB, getting the heatsink(s)(/fan), extra stuff (DVI, TV out etc.), bundle (games, cables) and then putting it all together. that's all. personally, because I'm an overclocker, I'd pick the one with the bigger heatsink/fan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי בכלל על AGPx8 לא איכפת לי בכלל מזה ...

בקשר למחיר אני לא חושב שיצנח יותר מזה , דבר ראשון הGeforceFX יכנס רק בעוד איזה 3 חודשים ויש עוד זמן ...

אני כנראה ילך על TripleX אהבתי את יכולות הOC שלו שהגיעו ל 310/610 שזה לא רע לזכרון 4ns ...

Great Review About the TripleX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...