LG LCD 20 L204WT מה אתם אומרים עליו? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG LCD 20 L204WT מה אתם אומרים עליו?

godzila_2000

Recommended Posts

אין שום מריחה, פשוט לא ראיתה אותו כמו שצריך.

איזה רזולוציה?

איזה כרטיס מסך?

DVI?

לא יודע במקרה שלא רוצים להשקיע\להוסיף אני הייתי מעדיף לקחת CMV 19 ולא את , גם יותר זול וגם בהורדת רזולוציה הוא נראה הרבה יותר טוב.

כן בנוגע לאחריות זה באמת חסרון.... אבל אם זה לא בא מהמפעל, למה שיהיה פיקסלים שרופים? ועוד 10??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת ראיתי את המחשב בתצוגה בחנות לכן אני לא ממש יודע את הרזולוציה ואת כל שאר הפרטים ...

עכשיו בקשר לפקסלים פשוט חבר שלי קנה מסך מאינטרנט ופשוט במרכז המסך יש פיקסל שרוף שממש מפריע לעניים

אתם מבינים שאין יותר גרוע מלקנות מסך ללהתבאס אם איזה 9 פקסלים שרופים כשחסר לי רק עוד אחד כדי להחליף אותו...

(ועם המזל שלי זה בדיוק משיקרה)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי המסך הזה ספציפית.

אבל אני בהחלט יכול להעיד על כחברה מעולה בכל הבחינות.

א. יש לי מסכי כבר משנת 2002, גם CRT וגם LCD שלא מזמן רכשתי(1970HR) מרוצה מהם עד הגג.

ב. השירות של היבואן שלהם כאן בארץ, שירות טוב ואמין(לא מבריק במיוחד, אבל סבבה לגמרי).

בנושא הורדת הרזולוציה, אני באמת לא יודע למה לקנות LCD ולא לעבוד ברזולוציה הNATIVE שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא הורדת הרזולוציה, אני באמת לא יודע למה לקנות LCD ולא לעבוד ברזולוציה הNATIVE שלו.

זה תלוי בגודל המסך שאתה קונה.

יש משחקים שלא תומכים אז לפעמים הרזולוציה יורדת ללא ברירה.

או משחקים שלא יזוזו (FPS נמוך) בגלל גודל מסויים של רזולוציה ואז גם מורידים... קיצר לא חסר סיבות ואני חושב שהורדת רזולוציה (בגבול כמובן) זה גם נושא חשוב ברכישת LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...