מחפש מארז טוב עם מקום לBT שיהיה יפה ושקט - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז טוב עם מקום לBT שיהיה יפה ושקט

alonlior

Recommended Posts

יש לי משהו ג'נרי גרוע מאוד ואני רוצה להחליף אותו וגם את המאורר של המעבד שלגביו החלטתי את הביג טיפון.

אני רוצה משהו טוב מאלומיניום שיגיע עד ל-1000 שקל (אם לא כדאי אבל אז תגידו כי חבל לי סתם לבזבז כסף)

המליצו לי בKSP על 3d aurora/shark אבל ראיתי יותר טובים ויפים ושקטים כמו הkandalf/armor שהקירור שלהם מעולה ושקט במיוחד 19-17 dbA.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Kandalf לא שקט (המאווררים שמגיעים איתו מגיעים גם עם המארז שלי, וזה הדבר היחיד שמרעיש אצלי)

ה-Kandalf גם הרבה פחות איכותי

וגם בגירסה השחורה הוא בכלל לא מאלומיניום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אמרתם שיש הבדל בין מה שהחברה מצהירה לבין מה שבפועל ופה אתם אומרים שאתם מאמינים לזה שהוא הכי שקט רק בגלל שרשום שיש 3 שכבות שמבודדות את הרעש?

חשבתי כל מה שאתם אומרים הוא בדוק מניסיון או משהו אמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שקט? אבל רשום 17-19 dba זה ממש שקט בהתחשב שמתחת ל-21 לא אמורים לשמוע ממקורות שקראתי

מה העוצמה של הרעש של המאוררים של האנטק לא מצאתי

19dBa זה תלוי מאוד מאיזה מרחק

שקטים המאווררים האלה בפירוש לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז אכן איכותי ומתוכנן טוב ואפילו שקט מאד..

אבל אלון, רד למציאות.. מי משקיע קרוב לאלף שקל על מארז של מחשב?? ועוד אחד שנראה כמו איזה מקרר אמריקאי משנות ה90..

כמו שדברנו בעבר כבר, אני חושב שחבל לך על הכסף, תשמור אותו לשדרוג של המחשב עצמו בעתיד. ותקנה כרגע מארז נחמד שיעשה את העבודה..

כמו MATRIX VX שך THERMALTAKE שגם הוא מאלומיניום ויש לו שני מאוררי 120 מ"מ שקטים מאד. מנסיון. ועולה מעל 300 ש"ח פחות מה ..

שאגב, גם זה לפי דעתי הרבה בשביל מארז ואפשר לקחת גם את הSOPRANO ב420 ש"ח (והוא לא מאלומניום אז מה?? זה לא מעבורת של ..) רק שלך יש סטנדרטים מאד גבוהים בעוצמת רעש..אז עדיך לך לשמוע אותו עובד לפני שאתה מחליט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי משקיע 1000 ש"ח במארז? מי שרוצה איכות ושקט וקירור טוב להרבה זמן.

בכל מקרה אפשר להתווכח הרבה מזה סכום סביר להוציא על מארז,אבל בכל סכום,אני חושב שתמיד כדאי לקנות את האיכותי ביותר.

גם TT סופרנו וגם מטריקס לא היתי קונה. בתקציב שלהם יש את ה-GB טריטון ואת ה-CM סנטוריון שעדיפים עליהם מכל בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מניח שעל טעם וריח אין להתווכח..

מארזים תמיד היה ויהיה נושא שנוי במחלוקת.. זה לא דברים חד משמעיים כמו או רכיבים אחרים שאפשר לעשות השוואות חותכות..

אני רק לא מבין איך תיבה מפח בצורת מלבן מגיעה למחירים של סביב ה 1000 שקל..

שכל אחד ייקנה מה שועשה לו שמייח..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...