מכתב התנצלות ל-imac וכל שאר חברי הפורום ובעיקר המנהלים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב התנצלות ל-imac וכל שאר חברי הפורום ובעיקר המנהלים.

MishaK

Recommended Posts

ערב טוב,

לאחר שננעל הת'רד הזה התחלתי לחשוב בעצם על מה שעשיתי וההתנהגות שלי, והמסקנה שהתקבלה היא שהתנהגתי בטיפשות וחוסר בגרות לא נורמאלי, דבר דיי אופייני לי משום מה, אבל לא ברמה כזאת גדולה.

לכן, ארצה לנצל את הת'רד הזה לשם התנצלות בפני קודם כל imac, להתנצל בפני maphisto על כך שאיכזבתי אותו, בפני רונן על כך שהשמצתי אותו וכמובן בפנים שאר המנהלים על הבעיות הטיפשיות שעשיתי.

מקווה שתמצאו מקום לסלוח לי,

בכבוד רב והתנצלות רבה,

מישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות אדם בכדי שלא לטעות , אך

אני מעריך יותר אנשים המסוגלים להודות בכך שטעו .

אני מבחינתי מקבל ומעריך את המכתב ורואה (בעיניי ומבחינתי) את העיניין כסגור ,

מקווה להמשך לילה שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הדבר אינו נוגע לכולם!

למה לא?!

האיש רב עם חצי פורום ומראה נכונות להתנצל ועל-מנת שהדעות הקדומות עליו בנוגע לזה שהוא תינוק ובלה בלה בלה ימחקו מהראש של אנשים ההתנצלות צריכה להיות פומבית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מישה אני מקווה שלמדת לקח ומעכשיו אתה תתנהג כמו בן אדם וכיאה לחבר צוות ומנהל פורומים לשעבר!

המקרה הזה חזר על עצמו כבר כל כך הרבה פעמים ואני באמת מקווה שאחרי הפעם הזאת זה באמת לא יחזור על עצמו, במיוחד כשפגעת בחברים קרובים ומשתמשים שלא עשו כל רע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה שישלח בפרטי לכול הנוגעים בדבר ולא יפורסם על גבי הפורום.

בעעעע מה זה זה?!

האיש רוצה להראות שהוא מתנצל ושכולם יראו אז מה רע בזה?!?!

מוזר :o

הדבר הרע זה שיש דברים מתחת לפני השטח וכמו שאנחנו המודים לא צועקים דברים או דנים בבעיות מסויימות בפומבי, היינו רוצים שיסכמו איתנו דברים מראש, בין השאר בשביל למנוע דמגוגיה זולה.

לא אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לנעול ת'רד? על מנת להמנע מהסיכוי שינעל בגלל ספאם?

לא סומכים על משתמשי הקהילה?

או שנוצרה פה אווירה אליטיסטית של מנהלי הפורום?

בשיא הרצינות, אני עובר בפורומים אחד אחד ולפחות שליש ההודעות בעמוד ננעלו.

זו תופעה שחוזרת על עצמה כבר כמה חודשים. עד כמה שמובן לי היא התפתחה כתוצאה מהצורך (נכון או לא נכון, זו לא השאלה) לחנך את המשתמשים בקהילה לשימוש נכון בפורמים (ובעיקר, בלי ספאם).

אך עם הזמן כל מה שאנו רואים זה יותר סכסוכים, ת'רדים נסגרים ובאנדים מרובים.

משהו כאן לא עובד.

אני יודע שהתגובה שלי בעצמה לא הכי קשורה לנושא (אמחק אותה אם אתבקש) אך תגובותו של BENOR שאגב, אני מכיר אותו מעט, לא הייתה עניינית..

זהו וויכוח שלם שמקומו לא בענף הזה, אני יודע, אך חשבו על זה (גם אתה BENOR). האגרסיביות הזו גובלת בהגזמה.

קצת סלחנות לא תזיק בניהול הפורומים..

נ.ב. זו לא הייתה ביקורת על אף אחד מהמשתמשים (למרות התייחסותי לשיטות ניהול) או המנהלים, אלא רק מחשבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOVA זאת לא אגריסיביות אלא בניית קהילה איכותית ומבינה עניין!

אתה מוזמן לבדוק מה קורה ב-VGAMES ללא פיקוח ו"אגריסיביות" מתאימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...