שאלה על מסך זה vp930 של ויוסוניק - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על מסך זה vp930 של ויוסוניק

dd7

Recommended Posts

פיקסלים שרופים יש בכל המסכים, רוב הסיכויים שהוא היה מהיום הראשון והוא פשוט לא ראה אותו

מריחות תמצא במסך הזה רק אם ממש תתאמץ לחפש אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקסל תקוע זה עניין של מזל. המסך יכול לקבל אחד תוך יום, או לא לקבל בכלל.

בכל מקרה בשבוע הראשון יחליפו את המסך במסגרת האחריות. בנוסף יש דרכים לשחרר את הפיקסל התקוע, ונראה לי שהוא לא ניסה אותן.

לגבי המריחות, הוא כנראה לא יודע על מה הוא מדבר.

כל הביקורות מהללות את המסך הזה מכל כיוון.

עד כמה שאתה יודע אולי הוא מחבר את המסך לgeforce 2 ומתלונן על איכות תמונה נוראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה נכון.

לגבי המריחות.

אותו מתלונן קנה מסך שלא מתאים למשחקי מחשב במיוחד...

הוא גם כותב לגיימרים להיזהר.

משום מה הוא פספס את המלצת האתר שלא לקנות מסך זה עבור משחקי מחשב.

פיקסל שרוף זה יותר מזל מאשר איכות של מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך הזה כבר שנה בערך ללא פיקסלים תקועים בכלל, והייתי נותן לו 5 מתוך 5..

"פיקסל תקוע תוך פחות משבוע" נשמע לי מגוחך. כנראה הפיקסל היה תקוע כבר מההתחלה והבחור לא שם לב, הסבירות שפיקסל ייתקע בחודשים הראשונים לשימוש במסך LCD כלשהו היא כמעט אפסית, ותוך שבוע זה לא נראה לי אפשרי בכלל.

וכמובן, ניתן להחליף באחריות.

לגבי מסך לגיימרים.. טוב, זו סוגייה די מוכרת. המסך לא כזה מהיר יחסית, השאלה עד כמה מפריעות לך המריחות כשאתה מבחין בהן. לעומת זאת, יש אנשים (כמוני למשל) שחשוב להם יותר היתרון הגדול שבאיכות התמונה במשחקים מול "מסכי גיימרים".

לי אישית מפריעה יותר הירידה באיכות התמונה (במשחקים, וכל דבר אחר) במסכים המהירים, מאשר הירידה במהירות התגובה במסך הזה. פשוט תשווה ותעשה את החשבון.

עריכה: דבר נוסף שרציתי להוסיף: יצא לי לבדוק לא מעט מסכי LCD, והמסך הזה הוא דווקא המסך המהיר ביותר מכל שאר מסכי ה 8ms שבדקתי. יש גם אתרי חומרה שמגיעים למסקנה הזו בעצמם (זמן התגובה הממוצע שלו הוא 15ms שזה נחשב מעולה ונדיר מאוד במסך 8ms). מבחינתי הוא בהחלט מספיק מהיר למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במריחות הכוונה ל ghosting

לגבי איכות תמונה עם ms נמוך יותר - אני לא יודע בוודאות, אבל לדעתי אין. ההבדל הוא בפאנלים: המסכים שמהירים מ 8ms הם מפאנל TN, ה vp930 מפאנל MVA שאיכותי יותר. לדעתי אין מסכים בפאנל MVA וסוגים איכותיים יותר (כמו לדורותיו) עם פחות מ 8ms. (תקנו אותי אם אני טועה)

כל מסכי הגיימרים הפופולריים הם מסכי TN. זהו הסוג הנמכר ביותר, כי הוא הזול ביותר ומציע מהירות על חשבון איכות תצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...