פיגוע בירושלים-יש הרוגים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בירושלים-יש הרוגים

SpiritKnight

Recommended Posts

פיגוע באוטובוס ע"י מחבל מתאבד:

"מחבל מתאבד פוצץ עצמו הבוקר כשעלה לאוטובוס קו 20 ברחוב מקסיקו בשכונת מנחם בירושלים. מפקד מחוז המשטרה בירושלים, מיקי לוי אישר כי במקום יש הרוגים. ממד"א דווח כי עשרות נפגעים מפונים לבית החולים הדסה עין כרם."

וואלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשב בבקשב תשאירו את האתר הזה בתור אי של שפיות במדינה המטורפת והמטומטמת שלנו , תשאירו את הדיווחי חדשות לרדיו לטלויזה לוואלה! וynet בבקשה אל תכניסו לכאן ת'רדים של הרוג..תשאירו לפחות את האתר הזה שפוי.

אם מישהו רוצה לפסרם תגובה בקשר לפיגוע עדיף שילך לרוטר, זה יהיה הרבה יותר רלוונטי ואלי גם ישאיר את כל השאר טיפה יותר שפוים.

בבקשה אם אחד המנהלים מחובר, תסגור את הת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה עם הת'רד הזה. כשמו כן הוא: אקטואליה ותרבות. אנחנו חיים במדינה שבה האקטואליה היא כזו עגומה ואל לנו להתעלם ממה שקורה. אני חושב שת'רד מסוג זה הוא דווקא טוב מפני שהוא גורם לאנשים לשחרר קצת קיטור ולהגיד כל מה שעל ליבם.

אבל אני מזכיר וחוזר ואומר: יתקבלו רק תגובות אשר עומדות בסטנדרטים מסויימים, במיוחד לאור רגישות הנושא. אני מבקש לא לנבל את הפה ולא לרשום תגובות גיזעניות או מסיתות.

במקרה של בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי או דרך האיציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאיב עריקאת גינה את הפיגוע,

נרגעתי.

אכן יש פרטנרים בצד השני שאכפת להם ורוצים שלום.

(מפאת כבודם של המתים אני נמנע מלצחוק מהבדיחה!)

אהה שכחתי : נחשו מי אשם?

ןבומכ ונחנא . (לקרא הפוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריק שרון אחראי לכל פיגוע, הרוג ופצוע מאז שנהיה ראש הממשלה.. בכל פיגוע כמעט קיים קשר ישיר להחלטותיו שכאילו "מקילות" לטובת הצד הפלסטיני ובעצם גוררות את שני העמים לשפיכות דמים אינסופית.

אביא כאן רק מספר דוגמאות שפורסמו בהשבועות האחרונים

שרון: אני תומך ב"עזה תחילה"

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2052897,00.html

עם זאת, הוא סייג את דבריו, ואמר בישיבת הממשלה כי "הסכמת הפלסטינים לתוכנית היא אחיזת עיניים". בן אליעזר קרא להפסיק את העיסוק האינטנסיבי בנושא עיראק. עימות בין השרים פרס ויצחק לוי סביב הסכם אוסלו. מזכיר הממשלה תקף את מובראק על "פרשת הנקניקיות"

דיאנה בחור

שר הביטחון: לא הקפאנו את הסכם 'עזה בית לחם תחילה'

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2082813,00.html

השר בן אליעזר אמר כי כאשר יבשילו התנאים ייצא צה"ל מחברון. בנושא אחר אמר השר כי ישראל ערוכה בצורה 'הטובה ביותר' למלחמה אמריקנית בעיראק

דיאנה בחור

הרמטכ"ל: בית לחם הופכת שוב להיות עיר מקלט לטרור

הרמטכ"ל, רב אלוף משה יעלון, אמר היום כי יש סימנים לכך שבית לחם הופכת מחדש לעיר מקלט לטרור, מאז שכוחות צה"ל נסוגו ממנה לפני כחודשיים. יעלון, שאמר את הדברים בהרצאה שנתן במועדון המסחרי תעשיתי של תל אביב, הוסיף כי פעילי טרור מחברון וממקומות אחרים נמלטים לבית לחם, והיא עלולה להפוך שוב לבסיס ליציאת מחבלים לפעילות מחוץ לעיר.

שרון קיבל את עמדת בן אליעזר; צה"ל ייסוג מחברון

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2189334,00.html

בעקבות אישורו של ראש הממשלה, יורה בן אליעזר לצה"ל להיערך לתוכנית "יהודה תחילה" ולהיערך מחדש באזור חברון. דוברת היישוב היהודי בחברון: "איך מסוגלים למסור את ביטחון אזרחי לידי הרוצחים"

דיאנה בחור

גם המחבל שרצח היום הוא תושב בית לחם שצה"ל נסוג ממנה לאחרונה... וכמובן שכעת חיילנו יצטרכו בפעם המי יודע כמה להיכנס חזרה "לעשות סדר", עם כל הסיכונים שבכך, אבל לצערנו הרב זה לא יעזור הרבה למצב. תראו איך שבארה"ב נלחמים כנגד הטרוריסטים מאות אלפי קילומטרים מהבית. ואיך אצלנו ממש בחצר האחורית הם מתראיינים חופשי בכלי התקשורת (רנטיסי עראפת נסראללה וחבריהם) וממשיכים לתכנן את הפיגועים הבאים.

מאז הפיגוע הנורא בדולפינריום כמה בני אדם יכלו לחיות וכמה צער היה נחסך, אם רק היינו מחליטים שאנחנו מבטלים את הסכמי אוסלו שממילא הופרו ע"י עראפת ועוזריו, משתלטים על כל השטחים ומחסלים את תשתיות הטרור. גם היום זו הדרך היחידה שתוכל להחזיר לכאן את הביטחון והשפיות.

מה שהכי עצוב שעד שלא יבחר המנהיג שיהיה לו תאומץ להתמודד עם הטרור, הפיגועים הבאים כבר בדרך. זה יקח יום או יומיים אולי יותר אבל זה יקרה.

לכל מי שרוצה להבין אם מי יש לנו כאן עסק, אני ממליץ לכולכם לקרוא קצת מהאתר החדשות והפרשנות המעולה לפי דעתי, דבקה. ולהפיץ את מה שכתבתי כאן בכמה שיותר מקומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרגעתי.

מה אתה רוצה שהם יעשו?

הרי גם כשצה"ל הורג בטעות, הרמטכ"ל מתנצל.

(וזה קורה לא מעט פעמים, פעם בטעות, פעם "בטעות")

אין שום דין וחשבון, אף אחד לא משלם על הטעות.

יהודה, לכל מטבע יש שני צדדים

(ובאמת שנמאס לי להביא את הצד השני, תתחילו להסתכל יותר למרחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרגעתי.

מה אתה רוצה שהם יעשו?

הרי גם כשצה"ל הורג בטעות, הרמטכ"ל מתנצל.

(וזה קורה לא מעט פעמים, פעם בטעות, פעם "בטעות")

אין שום דין וחשבון, אף אחד לא משלם על הטעות.

יהודה, לכל מטבע יש שני צדדים

(ובאמת שנמאס לי להביא את הצד השני, תתחילו להסתכל יותר למרחק)

הפלסטינאים לא הורגים בטעות.

הם רוצחים בכוונה ילדים.

מי שרוצח ילדים בכוונה לא ראוי לשום חמלה!

פה זה לא עיניין של שני צצדים! הריגת ילדים בכוונה אין לו זכות להיות צד !

(ובאמת תתחיל להפנים את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לא נמאס להתווכח על כל החרא הזה?

פשוט הרגשה מחורבנת להתעורר ולשמוע שיש פיגוע באוטובוס ויש 6 הרוגים (אח"כ זה הפך ל11!)

אבל אנחנו כבר התרגלנו לזה :-\

בטח מחר יהיה עוד פיגוע וגם ביום שבת וכו'

העיקר שלממשלה זה לא מזיז

נראה מה יקרה אם יהרגו לשרון איזה ילד או קרוב משפחה .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא סאיב עריקאת הוא זה ששולח מחבלים (לעומת הרמטכל, שר הבטחון ורוה"מ שיודעים טוב טוב כמה שוקלת הפצצה שהם זורקים ואיפה בדיוק הם זורקים אותה)

נכון, אנחנו לא מכוונים לילדים, אבל אנחנו בהחלט הורגים אותם.

"פה זה לא עיניין של שני צצדים! הריגת ילדים בכוונה אין לו זכות להיות צד !"

מתנחלים הרגו כמה וכמה אנשים.. על לא עוול בכפם.

מתנחלים גרמו לכפר להתפנות בגלל שהוא לא יכל יותר-- מה אתה חושב שהילדים הקטנים שם ירצו לעשות? להתנקם.

וכמו שאמרת, נכון שהאשמה הראשונית היא של המחבל שהתפוצץ- אבל היא באמת מוטלת גם עלינו.

שני ראשי ממשלה לא עושים שום דבר לשנות את הנושא ועסוקים בלהנציח את מפעל ההתנחלויות-- את השינויים רואים בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא סאיב עריקאת הוא זה ששולח מחבלים

אני דווקא לא כל כך בטוח.

זאת עובדה שחיסול שחאדה עורר סערה גדולה בתקשורת ובדרגים הגבוהים של הצבא, אני לא מאמין ולו לרגע שהפעולה היתה יוצאת לדרך לו היו האחראים לה יודעים שאלו יהיו תוצאותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לא סאיב עריקאת הוא זה ששולח מחבלים (לעומת הרמטכל, שר הבטחון ורוה"מ שיודעים טוב טוב כמה שוקלת הפצצה שהם זורקים ואיפה בדיוק הם זורקים אותה)

נכון, אנחנו לא מכוונים לילדים, אבל אנחנו בהחלט הורגים אותם.

"פה זה לא עיניין של שני צצדים! הריגת ילדים בכוונה אין לו זכות להיות צד !"

מתנחלים הרגו כמה וכמה אנשים.. על לא עוול בכפם.

מתנחלים גרמו לכפר להתפנות בגלל שהוא לא יכל יותר-- מה אתה חושב שהילדים הקטנים שם ירצו לעשות? להתנקם.

וכמו שאמרת, נכון שהאשמה הראשונית היא של המחבל שהתפוצץ- אבל היא באמת מוטלת גם עלינו.

שני ראשי ממשלה לא עושים שום דבר לשנות את הנושא ועסוקים בלהנציח את מפעל ההתנחלויות-- את השינויים רואים בשטח.

נכון, מתנחלים מתנפלים על מסיקי זיתים.

מסיקי זיתים? מה זה נהיה עכשיו סטטוס של עובדי אדמה תמימים ? לכאורה.

במסגרת "התנפל על ערבי" -מעין חוג של מתנחלים שבהם מציקים לערבים תמימים (לכאורה) נעצרו המתנחלים הפושעים ועלובים.

ואילו החוג הנפוץ בקרב כל האוכלוסייה התמימה (לכאורה) הפלסטינאית הוא -"הרוג לך ישראלי".

"הסתער על גני ילדים, ושחרר צרורות ארוכים על ילדים...." - במסגרת המלחמה בחוג הזה חוסלו הממונים(והויכוח הציבורי מתלהט).

מתנחלים לא בדיוק מתנפלים על אוכלוסייה ומתאבדים. כמה נהרגו מפיגועי ירי בשטחים?

כמה מחבלים מתאבדים עד עתה ? 95 ! אפשר לקרא לזה גדוד של לוחמים מתאבדים ללא צלם אנוש.ולא ספרתי את אותם אילו שנעצרו.

"מתנחלים גרמו לכפר להתפנות בגלל שהוא לא יכל יותר-- מה אתה חושב שהילדים הקטנים שם ירצו לעשות? להתנקם."

אכן עוד השוואה מדהימה למול הרצח שמבצע העם הפלסטינאי (בעזרת שליחת בניו להתאבד ) בישראלים.

מה ירצו לעשות ילדי מצר ? תנוקות מצר? להתנקם לא? ! יופי לך ! הם עדיין תמימי דעים שצריך לעשות שלום. כן התינוקות שנשארו אחרי הרצח .

אידיוט מי שחושב שהמטרה מקדשת את האמצעים.ומי חושב ככה? כמובן המנהיגים האומללים שיושבים במוקטעה וברצועת עזה.

והם עוד בחוצפתם שמחים ומברכים על הבחרו של מצנע לראשות מפלגת העבודה.

הפלסטנאים לא זקוקים לשמות תואר, ולא יהיה להם שם תואר ראוי במסגרת "האני שייך לצלם אנוש".

הם גם לא ראויים לשמות גנאי אחרים הקשורים בחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההרג הזה כל הסבל כל השינאה ובשביל מה? פיסת אדמה מלאה בדמם של אנשים תמימים, ערבים יהודים מה זה משנה? לכולם יש את אותו חלום לחזור הביתה למשפחה חמה ואוהבת בשלום, מה אתם באמת חושבים שהם רוצים את זה? אתם באמת חושבים שהם רוצים לחיות בפחד בשינאה? הם בדיוק כמונו, אנחנו מגינים על האדמה שלנו כמו שהם מגינים על שלהם אבל לכל צד יש דרך איומה משלו לעשות את זה, שני הצדדים צריכים להתעורר מהחלום הרע הזה ולהבין שרצח ומלחמה לא מובילים לשום מקום זה מעגל קסמים שאף פעם לא יגמר עד ששני הצדדים יבינו שזה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש כמו מתווכח עם הקיר..

לילדי מצר יש מה לעשות, הם הולכים לצבא.

לילדי השטחים אין מה לעשות, יש הרבה שגוררים אותם לתרבות רעה וD9 בחצר, בלי צבא.

אין משטרה שמצילה אותם מההצקות של המתנחלים:

כאן שיקרת בלי בעיה- הדבר היחיד שגרם למתנחלים להפסיק היה האיסור של הצבא על הפלשתינאים לצאת ולסוק זיתים!

דבר נוסף הוא שאתה לא מבין שמסיק הזיתים הוא אחד ממקורות ההכנסה הפלשתינאיים.

אין מחבלים יהודיים מתאבדים מסיבות שונות שלא אפרט פה.

גם כשהמחבלים היהודיים פעלו (המלך דוד, למשל, כשהיה באופנה להתנגד לדיכוי) הם לא בחרו בשיטה של התאבדויות.

אולי המחבלים היהודיים שינו פניהם, כי הנסיבות שונות... לא עוד נשלט אלא שולט- זאת אפשר לראות בראיון שנערך ב7 ימים ביוני

עם "דובי כורדי"

הראיון, לבעלי הזכרון הסלקטיבי, כאן

אגב, ערבים מוסקי זיתים תמימים רק לכאורה, בעוד שמתנחלים הנמצאים שם בניגוד לאמנת ז'נבה (אך זה אינו פשע מלחמה כי זה לא הפרה בוטה) ובניגוד מוחלט לאמנת רומא (שנכנסה לתוקף ביולי 2002- נכון, היא לא פועלת רטרואקטיבית, אך לא נעשה כל צעד לפנות וגם הוקמו התנחלויות ומאחזים נוספים) לא מקבלים את התואר המפוקפק?

מה קרה? רגישות לקצת שפם? או סתם old-fasioned racism?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...