שמאלני או ימני-הסקר - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמאלני או ימני-הסקר

R.G

מה הם דעותיך הפולטיות  

499 הצבעות

1. 1. מה הם דעותיך הפולטיות

• שמאלני
    • נוטה לשמאל
    • נוטה לימין
    • ימני
    • פעם ככה, ופעם ככה

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך ראש ממשלה שיעשה דברים בדרך שלו שלא יקשיב לימין או לשמאל, ושיביא סוף סוף שקט לעם יהודים וערבים כאחד.

מלחמה וכיבוש לא מובלים לשום מקום.

ממשלת אחדות לאומית . לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אותן שאלות אתה יכול לשאול על פרס (למרות שהוא לא מתמודד) ועל אהוד ברק(למרות שהוא לא מתמודד) וכמובן על מצנע (ראה ערך אהוד ברק אבל הוא כן מתמודד) .

אני שמח שפרס לא מתמודד (הגיע הזמן שהוא יבין שעבר זמנו...), לברק הצבעתי בפעם האחרונה רק כי לא רציתי ששרון יעלה, ואיזה דבר רע אתה יכול להגיד על מצנע? הוא היחיד שעוד לא התלכלך בינתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אין ימיני קיצוני?

כי לא רוצים לשמוע פה דעות מפגרות של אנשים שאין להם מושג במה שהולך במדינה בלי להעליב כמובן ;)

דעות מפגרות? הבעיה שאתה חושב שהם דעות מפגרות!? זה מה שהביא אותנו למצב הזה

זה שאתם יותר מדיי מגנים על הרוצחים וכל דבר שהם עושים זה בגלל הכיבוש (שישראל שלנו אז על איזה כיבוש הם מדברים) ושאנחנו עושים משהו זה טווח!

רק בגללכם הגענו למצב הזה רק בגלל מר"צ(ימח שימם) וכל מפלגות השמאל וכל המפלגות הערביות.

מי שהביא אותנו למצב הזה זה רק אתם והויתורים שלכם ונסלח ונסלח להם!

צריך להיכנס בהם וחזק וכואב שיבינו מה כוחו של צה"ל ואחרי שהם יקבלו את המכה הם יתחננו לשלום ואנחנו ניתן להם אותו אבל בלי לתת להם שום שטחים שום כלום ואז יהיה שלום שיבינו שצה"ל יכנס במי שעוסק בטרור.

מספיק לתת הגיע זמן לקחת!

ועוד משהו איך הטרוריסט מספר 1 עדיין לא חוסל ערפאת הכלב

כל העולם שונא אותנו אז בוא ניתן לו סיבה לשנאות אותנו! מספיק לפחד ולהתחיל להיכנס בהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אין ימיני קיצוני?

כי לא רוצים לשמוע פה דעות מפגרות של אנשים שאין להם מושג במה שהולך במדינה בלי להעליב כמובן ;)

דעות מפגרות? הבעיה שאתה חושב שהם דעות מפגרות!? זה מה שהביא אותנו למצב הזה

הוא לא היה צריך להגיד שאלה דעות מפגרות והוא התנצל על זה אם אני לא טועה. זו דמוקרטיה ולכל אחד יש זכות להביע את דעתו. הבעיה היא, שלא כל אחד חושב לפני שהוא מביע אותה... והתגובה שלך בהמשך היא דוגמה מצוינת...

זה שאתם יותר מדיי מגנים על הרוצחים וכל דבר שהם עושים זה בגלל הכיבוש (שישראל שלנו אז על איזה כיבוש הם מדברים) ושאנחנו עושים משהו זה טווח!

רק בגללכם הגענו למצב הזה רק בגלל מר"צ(ימח שימם) וכל מפלגות השמאל וכל המפלגות הערביות.

בגלל מי? למה ימח שמם? מה הם עשו? הם מביעים את דעתם בדיוק כמוך, והם מייצגים חלק בעם בדיוק כמו המפלגה הימנית הקיצונית שאתה היית מצביע לה אם היתה לך זכות בחירה (אני מניח שאתה עוד לא בן 18).

מי שהביא אותנו למצב הזה זה רק אתם והויתורים שלכם ונסלח ונסלח להם!

אין תגובה.

צריך להיכנס בהם וחזק וכואב שיבינו מה כוחו של צה"ל ואחרי שהם יקבלו את המכה הם יתחננו לשלום ואנחנו ניתן להם אותו אבל בלי לתת להם שום שטחים שום כלום ואז יהיה שלום שיבינו שצה"ל יכנס במי שעוסק בטרור.

הרבה למעלה מ-1000 הרוגים שלהם זה לא מחיר כבד מספיק? תנקוב במספר. כמה אתה רוצה להרוג? כמה אתה חושב שיעזור להם להבין? להוריד 10,000? 100,000? 1,000,000? מה זה חזק וכואב בשבילך? ואיזה שלום תתן להם בלי לתת להם שטחים? איפה אתה רוצה שהם יהיו? בים? אל תשכח שהעם שלך היה במצב כזה לפני פחות מ-60 שנה... ניסו להשמיד אותו והוא נאבק בשביל לקבל מדינה.

מספיק לתת הגיע זמן לקחת!

מה נתת? נתת להם שטח שישבו בו ושמת להם שכונה ישראלית באמצע עם כמה עשרות משפחות ועוד כמה מאות חיילים שמאבטחים אותם. ממש יפה. ומה אתה בדיוק רוצה לקחת מהם?

ועוד משהו איך הטרוריסט מספר 1 עדיין לא חוסל ערפאת הכלב

הוא עדיין לא חוסל כי יש אנשים (תודה לאל) שבניגוד אליך - חושבים קצת. והם הגיעו למסקנה שאם יחסלו אותו מצבנו יהיה הרבה יותר גרוע.

כל העולם שונא אותנו אז בוא ניתן לו סיבה לשנאות אותנו! מספיק לפחד ולהתחיל להיכנס בהם!

אין מה לעשות, אנחנו עמוק מדי בבוץ הזה. אין לנו ברירה אלא להסכים למדינה פלשתינית. נכון, יכול להיות שלא היינו מגיעים למצב הזה אם לא היינו עושים מה שאתה תקרא "טעויות" לפני עשר ועשרים שנה, אבל עשינו. ועל חלק מהן, אחד המנהיגים שלנו שילם בחייו. עכשיו אנחנו במצב X, אנחנו צריכים לחשוב איך פותרים אותו. אתה לא יכול למצוא פתרון אחר ל-2.5 מליון איש שיושבים לך באמצע המדינה פרט ללתת להם עצמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

"בגלל מי? למה ימח שמם? מה הם עשו? הם מביעים את דעתם בדיוק כמוך, והם מייצגים חלק בעם בדיוק כמו המפלגה הימנית הקיצונית שאתה היית מצביע לה אם היתה לך זכות בחירה (אני מניח שאתה עוד לא בן 18)."

תנועות "שלום" ותנועות קיצוניות כמו סופרים למען פלסטינים וכל פרמוטציה אחרת - אוספים שמות של טייסים, מפרסמים את שמם בציבורי , מעבירים שמות לבתי דין שונים בעולם והם עושים דברים הגובלים בפשעים נגד העם היהודי - או בשבילך, לטעם הטוב עוברים על החוק הפלילי(?) והבטחוני במדינת .

קח לך תנועות שלום היושבות בכנסת - כמובן מתפקידן להתעלל בקואליציה ואכן הן עושות את תפקידן הייטב - לגיטימי לחלוטין.

תנועת מרץ- נגד סרבנות חיילים וכמובן הם אינם מעבירים שמות של לוחמים וטייסים למשפטנים באירופה - לגיטימי לחלוטין !

ביקורת וויכוח רצויים בחברה פלורליסטית דמוקרטית כל עוד ההויכוח לא גולש לסכנה על שלום הציבור שלום המפקדים/חיילים בצה"ל וכמובן "שלום" האינטרסים של מדינת .

תנועות ימין קיצוני כמעט ונעלמו להם אחרי רצח רבין, ורובן מחוץ לחוק. וכולם בקונצנזוס שפעולה שלהם מזיקה למדינה. תנועות ה"שלום" הקיצוניות גורמות למבוכה וסכנה גדולה לשלומם של טייסים וחיילי צה"ל. (אם אתם זוכרים, פעילות של מס' תמהונים להחרמה אקדמית באוניברסיטאות בעולם) - הם גורמים נזק אדיר לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לראות עם שתי התגובות האחרונות שיש עוד אנשים שפויים בארץ ולא רק מתלהמים מימין שחושבים שלהרוג זה הפיתרון להכל.

הלוואי וכל המדינה שלנו הייתה חושבת כמוכם (וכמוני :) ), אם זה היה ככה אולי לא היינו בבוץ הזה עכשיו...מי יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:

"בגלל מי? למה ימח שמם? מה הם עשו? הם מביעים את דעתם בדיוק כמוך, והם מייצגים חלק בעם בדיוק כמו המפלגה הימנית הקיצונית שאתה היית מצביע לה אם היתה לך זכות בחירה (אני מניח שאתה עוד לא בן 18)."

תנועות "שלום" ותנועות קיצוניות כמו סופרים למען פלסטינים וכל פרמוטציה אחרת - אוספים שמות של טייסים, מפרסמים את שמם בציבורי , מעבירים שמות לבתי דין שונים בעולם והם עושים דברים הגובלים בפשעים נגד העם היהודי - או בשבילך, לטעם הטוב עוברים על החוק הפלילי(?) והבטחוני במדינת .

קח לך תנועות שלום היושבות בכנסת - כמובן מתפקידן להתעלל בקואליציה ואכן הן עושות את תפקידן הייטב - לגיטימי לחלוטין.

תנועת מרץ- נגד סרבנות חיילים וכמובן הם אינם מעבירים שמות של לוחמים וטייסים למשפטנים באירופה - לגיטימי לחלוטין !

ביקורת וויכוח רצויים בחברה פלורליסטית דמוקרטית כל עוד ההויכוח לא גולש לסכנה על שלום הציבור שלום המפקדים/חיילים בצה"ל וכמובן "שלום" האינטרסים של מדינת .

תנועות ימין קיצוני כמעט ונעלמו להם אחרי רצח רבין, ורובן מחוץ לחוק. וכולם בקונצנזוס שפעולה שלהם מזיקה למדינה. תנועות ה"שלום" הקיצוניות גורמות למבוכה וסכנה גדולה לשלומם של טייסים וחיילי צה"ל. (אם אתם זוכרים, פעילות של מס' תמהונים להחרמה אקדמית באוניברסיטאות בעולם) - הם גורמים נזק אדיר לכולנו.

הסיפור של פרסום שמות הטייסים הופץ כאן, ברוטר ובאתר שקשור לאיזשהו רדיו פיראטי (לא זוכר איזה...). מעבר לזה לא שמענו על זה בחדשות או בעיתונות ואני מניח שאם הסיפור הזה לא היה מצוץ מהאצבע, הוא היה עושה כותרות ענקיות. כל פעולה אחרת של הארגונים האלה בין אם אני מסכים או לא מסכים איתה, אני בטוח שהיא חוקית - אחרת המשטרה היתה פועלת נגדם בדיוק כמו נגד "כך". יש גם מספיק חברי כנסת ימניים שלא מסכימים עם הדעות והמעשים של התנועות האלה, והם תמיד יכולים לחוקק נגדן. העניין הוא שהתנועות האלה פועלות בשוליים, ולא מעניינות אף אחד מספיק כדי שיעשו משהן נגדן. אלה תנועות קטנות שעושות הרבה פעמים כותרות על שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעית, udicol בהחלט עונה להגדרה מתלהם שחושב שהרג יפתור הכל:

למה זה כחול?

ל ה ז כ י ר כ ם .

משתמש יקר, ברוך הבא אל פורום 'אקטואליה ותרבות'.

פורום זה נועד לדיונים בארועים האקטואליים האחרונים שמתרחשים בארץ ובעולם.

בפורום זה מועלים לדיון נושאים שונים, ביניהם נושאים פוליטיים, חברתיים ואפילו ספורטיביים שמשפיעים על סדר היום ועל החיים של כל אחד מאתנו.

חשוב לציין שלמרות שאנו (צוות האתר) מקפידים לשמור על תרבות דיון בכל הפורומים, בפורום זה אנו מקפידים כפליים.

אנא שמור על צורת דיון מתורבתת, דעו לשמוע את דעת הצד השני ולקבל דעות השונות מהדעה שלכם.

כמובן שדברי הסתה וגזענות יימחקו מיד.

זהו הפורום היחיד בו ניתן לדון בנושאים אקטואליים שאינם קשורים למחשבים.

מספר כללים שיש להקפיד עליהם בעת הוספת הודעה חדשה בפורום זה:

דאג לכתוב כותרת עניינית; כותרת המכילה את תוכן השאלה שלך באופן מתומצת וללא סימני קריאה ושאלה מיותרים נעימה יותר לעין ותמשוך יותר צפיות ותגובות מאשר כותרת עם סימני קריאה מרובים.

הצג את דעותיך בצורה מתורבתת, קבל דעות שונות משלך ואל תפרסם דברי הסתה או גזענות.

שמור על שפה נאותה ועזור לנו לשמור על רמתו הגבוהה של הפורום, הן בפן המקצועי והן בפן התרבותי.

בברכת גלישה נעימה ופוריה,

צוות HWzone.co.il

דעתך האישית עליי לא צריכה לעניין אחרים בפורום. אני יכול לארגן לך תיבת דואר שבה תוכל לכתוב את דעתך עליי וכמובן להתפרק בעזרת כתיבת הודעות "אינפורמטיביות" עליי.

udicol_sucks@write_what_you_think_about_me.com

ולהזכירך:

לך להצביע 'מולדת', לך לקליינר, לך למי שאתה רוצה.. איתי סיימת.

אז במילים אחרות, רד ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם אתה צודק, אין שום בעיה בחייל מילואים עם סופר מוטיבציה, שמחליט לעלות על כלי הריסה שאין לו רשיון אליו רק כדי להשמיד בתים.

ולא אמרתי עליך שום דבר אישי, אני רק מצטט את עברך הלא רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'רד הזה החל לצאת מכלל שליטה ואני לא מוכן לקבל את זה. איני מוכן שת'רד זה ישמש ככלי ניגוח פוליטי או אחר. את חילוקי הדעות ביניכם (שכנראה קיימים) אפשר ליישב בדרך מתורבתת. כמו כן אני מבקש לא להשתמש בשפה בוטה וגסה. המשך התעלמות מחוקי הפורום בכלל ופורום זה בפרט יביאו למחיקת הת'רד כליל.

למי ששכך, חוקי הפורום כתובים וברורים: חוקי הפורום

המשך גלישה מהנה,

אורי שפיר,

אחראי פורום אקטואליה ותרבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום עבירה על חוקי הפורום, כי זה לא ריב אישי.

הבחור כאן מנסה להציג את עצמו כמרכזיסט, אז ציטטתי אותו מדיונים שהיו בפורום הזה

לבקשת הקהל, הופסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...