ראשי תיבות מסובכים ששמעתם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראשי תיבות מסובכים ששמעתם

maCr0T

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש להם המון מערכות מאוד נחמדות. כולל כמה רעיונות מאוד טובים. סנטרי, ניקור טנקים.

זאת לא מוכרת לי

אך ניקור טנקים פותח בסוף ה 70 תחילת 80 בישראל

על ממצאי הפרוייקת פותחה תחמושת ה"חץ" לטנקי המרכבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הה? מה הקשר לתחמושת החץ?

ניקור טנקים מבוסס על שימוש בפצצות קטנות מונחות כדי לפגוע בטנקים, פצצות המוטלות ממטוסים כמובן. קשה מאוד להחטיא טנק אם אתה מצוייד במערכת LANTIRN AAQ14. הפצצה פוגעת בחלקו העליון של הטנק, איפה שהשריון דק ביותר.

אגב:

AMRAAM - Advanced Medium Range Air to Air Missile

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הה? מה הקשר לתחמושת החץ?

ניקור טנקים מבוסס על שימוש בפצצות קטנות מונחות כדי לפגוע בטנקים, פצצות המוטלות ממטוסים כמובן. קשה מאוד להחטיא טנק אם אתה מצוייד במערכת LANTIRN AAQ14. הפצצה פוגעת בחלקו העליון של הטנק, איפה שהשריון דק ביותר.

אגב:

AMRAAM - Advanced Medium Range Air to Air Missile

אם תשים לב לתחמושת חץ ולפצצונות הן נראות אותו דבר כי צורה זו מבטיחה חדירות מקסימלית!

צורה זו פותחה ע"י רפא"ל - רשות אמצעי לחימה

תתפלא גם ללא לנטרין ניטן לפגוע בטנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפכתם את הת'רד הזה לת'רד מלחמה !!

ועכשיו לנושא (גם כן נושא ;D) אז הנה אחד קשה: קמר"ש הורל.

שזה אומר: קצין מטבח ראשי, שנותן הוראות, ובא רק לטעום..(זה לקוח מגבעת חלפון, סרט ענק !) :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הה? מה הקשר לתחמושת החץ?

אכן, מה הקשר?

הכל נכון, אבל עוד דבר שניתן, זה למרות שליזר עובד על ניגודי בהירות, אפשר להשתמש בפצצה מונחת חום, שהיא, כידוע, זולה יותר. גם בזמנו בוצעה נקירת טנקים ע"י פצצות מצרר עם 'מוקשים', יש דרכים רבות. אבל הקונספט זהה.

זה לא הפך למלחמה, זה הפך לת'רד ששני אנשים שיש להם מעט מושג (לי לפחות יש רק מעט) מדברים, ועוד כמה מעלים רעיונות לא משהו...

נגד טורי שריון? מאוד פשוט. נועלים שני טילים, אחד על מוביל הטור, השני על המאסף, ויורים את שניהם. ואז את כל אמצע הטור מפציצים בפצצות טפשות. מאוד פשוט.

ראית פעם פצצונות? הן נראות כמו פחיות בירה גדולות.

כמובן שניתן גם ללא LANTRIN (אנא, על תעברתו ראשי תיבות) אבל המערכת הזו מבטיחה בזבוז של פחות , ודיוק גבוה בהרבה.

סנטרי - Senetry (או משהו כזה, אני לא בדיוק מאופס כרגע) זה השם שניתן לE-3e שהוא פלא טכנולגי בכל הקשור לC3I. מערכת אדירה.

לעשות בום גדול, ויקר, זה ידוע כבר הרבה זמן כלא יעיל. היום נמנעים מאוד משימוש בנפאלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הה? מה הקשר לתחמושת החץ?

אכן, מה הקשר?

הכל נכון, אבל עוד דבר שניתן, זה למרות שליזר עובד על ניגודי בהירות, אפשר להשתמש בפצצה מונחת חום, שהיא, כידוע, זולה יותר. גם בזמנו בוצעה נקירת טנקים ע"י פצצות מצרר עם 'מוקשים', יש דרכים רבות. אבל הקונספט זהה.

זה לא הפך למלחמה, זה הפך לת'רד ששני אנשים שיש להם מעט מושג (לי לפחות יש רק מעט) מדברים, ועוד כמה מעלים רעיונות לא משהו...

נגד טורי שריון? מאוד פשוט. נועלים שני טילים, אחד על מוביל הטור, השני על המאסף, ויורים את שניהם. ואז את כל אמצע הטור מפציצים בפצצות טפשות. מאוד פשוט.

ראית פעם פצצונות? הן נראות כמו פחיות בירה גדולות.

כמובן שניתן גם ללא LANTRIN (אנא, על תעברתו ראשי תיבות) אבל המערכת הזו מבטיחה בזבוז של פחות , ודיוק גבוה בהרבה.

סנטרי - Senetry (או משהו כזה, אני לא בדיוק מאופס כרגע) זה השם שניתן לE-3e שהוא פלא טכנולגי בכל הקשור לC3I. מערכת אדירה.

לעשות בום גדול, ויקר, זה ידוע כבר הרבה זמן כלא יעיל. היום נמנעים מאוד משימוש בנפאלם.

פצצונות אלו הן מוקשי מצרר רגילים בניקור משתמשים בפצצונות קנות יותר ובצורת "חצ"

ד"א בקשר לטקטיקה שלך נגד טנקים לטנקים יש יכולת פניה! למה שהם יחכו לך שתחזור לעוד יעף כדי להרוג אותן?

(מה שאני הצעתי עם הנפלאם היה בצחוק למרות שנגד מחנות אויב נפלאם זה דבר מאד יעל או פצצות ואקום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

RAM - Random Access Memory. That's the simple one.

RAM - Radar Absorbing Material ;D

אה, ובנושא. נניח שאנחנו מחסלים את כלי הרכב שמוביל ואת כלי הרכב שבמאסף. במקום לכתוש את כל שבאמצע אפשר להטיל מוקשים מסביב להם, ע"י ארטילריה נניח. אחרי שבוע או שניים אפשר לבוא לראות מה מצבם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א בקשר לטקטיקה שלך נגד טנקים לטנקים יש יכולת פניה! למה שהם יחכו לך שתחזור לעוד יעף כדי להרוג אותן?

(מה שאני הצעתי עם הנפלאם היה בצחוק למרות שנגד מחנות אויב נפלאם זה דבר מאד יעל או פצצות ואקום)

לא לא, טור, הם דיי צמודים, בשביל הגנה מכוחות אחרים. לא עוד יעף, בוא נשתמש בציניות שלך, אפשר לטוס כמה באותם שמיים!

לא משתמשים היום בנפאלם כמעט. זה זבל כימי. אל תתוכח, בבקשה, אין לי כוח. וזה עובדה שככה עושים.

ASRAAM - Advanced Small Range Air to Air Missile

זה בריטי, AIM-132, ההמשך של הAIM9 (שבהתחלה השתתפו בפתוחו גם ארה"ב וגרמניה, ארה"ב ערקו למען הAIM9-9X שלהם, וגרמניה, לא מעניינים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת, הוא היה אמור להיות טיל האוויר - אוויר לטווח קצר הסטנדרטי של NATO, כאשר ה-AMRAAM אמור להיות טיל האוויר - אוויר לטווח בינוני הסטנדרטי של NATO. התוכנית נגנזה מסיבות שלא ברורות לי לחלוטין. אם תשאל לדעתי, כשזה נוגע לטילי אוויר - אוויר הפיניקס הוא הטיל הכי טוב שנוצר אי פעם, נקודה.

טוב, אם אנחנו כבר בטילים:

TSSAM - Tri-service Standoff Attack Missile

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיניקס. טיל משעשע (אותי, לי יש הומור מעוות) הוא הכי גדול, הכי כבד, הכי יקר. לא חכמה. התוכנית לא נגנזה, הטיל בשמוש בריטי.

האמריקאים מפתחים טיל משלהם.

G/CBU - Guided / Cluster Bomb Unit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...