צריכת הספק *אמיתית* של מערכת כבדה - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת הספק *אמיתית* של מערכת כבדה

The_Byter

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגזמה פראית. צריכת כח של C2D היא כ-65W. נגיד שכרטיס מסך D3D10 צורך 200W - מה שאני מאוד בספק אם נכון בכלל.

סך הכל, מה, 300W? בדוחק?

30A על 12V שווה 360W.

QED.

אתה אופטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הרוחות, גם FSP 400 THN\GLN שמספק 15&16A על כל מסילת 12V יחזיק מערכת כזאת.

אל תגזים.. כזה ספק כנראה לא יחזיק..מערכת רגילה ביחד עם מעבד קונור וGTS..

כדאי שתחזור לעיין בנתונים ... הוא יכול לספק עד 20A לכל רייל 12V אבל סה"כ 30A לשניהם.. ו30A אולי יחזיקו C2D ללא OC עם איזה GTS.. אבל לא הרבה יותר מיזה..

ובהחלט לא *****כל***** מערכת...

לעומת זאת הקרוסאייר 520W יכול לתת עד 480W בשלושה ריילים של 12V... וזה באמת ראש שקט.

מחזק..

הגזמה פראית. צריכת כח של C2D היא כ-65W.

אני בטוח שליאור יודע כמה המעבד הזה צורך והא כבר כמה פעמים אמר לי ש76W במאמץ מלא..

תגידו אתם חיים בסרט? LIBERTY 400 מספק 20A על כל מסילת 12V!! הוא יחזיק *************כל************* מערכת עם כרטיס מסך בודד, ואני חותם שגם כל מערכת עם כרטיס מסך של D3D10, עם או בלי OC.

לגבי זה שהליבראייטי 400W יחזיק כל מערכת עם כרטיס בודד גם את הכרטיסים D3D10 שיצאו אתה כנראה צודק..

אבל לגבי OC תלוי באיזה סדר גודל יהיה הOC..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. 76W במאמץ מלא במקום "כ-65W". שמת אותי במקומי. אני נפעם מהידע שלך.

תפסיקו להתלהב כמו חבורה של פאנבויז על סטרואידים. מספיק עם שגעון הוואטים, תעשו פעם איזה חישוב מושכל במקום לזרוק פעם אחר פעם 700 שקלים על ספק למערכת שהייתה מסתדרת עם ספק שעולה 300 שקלים פחות.

להזכירכם - אנשים בנו כאן מאות מערכות של 6600GT עם אתלון 64 - מעבד של 85W, כ. מסך של 130W - על HEC 300 ART. אם נלך לפי מה שאתם אומרים, הם היו צריכים מינימום FSP 400 GLN ועדיף אם הם היו לוקחים ליברטי. שק שטויות.

לא אכפת לי אם תקנו מערכות כאלה לעצמכם "בשביל השקט הנפשי". אבל אל תמליצו עליהן לאנשים בפורום מפרטים, במיוחד לא על חשבון ציוד היקפי הכרחי שהם יהנו ממנו הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. 76W במאמץ מלא במקום "כ-65W". שמת אותי במקומי. אני נפעם מהידע שלך.
גם A אחד לפעמים משפיע.. אמרת 65 אז תיקנתי אותך ל76..
להזכירכם - אנשים בנו כאן מאות מערכות של 6600GT עם אתלון 64 - מעבד של 85W, כ. מסך של 130W - על HEC 300 ART. אם נלך לפי מה שאתם אומרים, הם היו צריכים מינימום FSP 400 GLN ועדיף אם הם היו לוקחים ליברטי. שק שטויות.

6600GT 130W .!?!?!?!?!

ולפי כל החישובים ה"טיפשיים" שלנו אז המערכת שאמרת הרגע 300W HEC אמורה להחזיק אותה אבל זה די גבולי..

ואני אישית הייתי הולך על 350W.. אבל היא אכן מחזיקה.. (וזה כמובן כי 6600GT לא צורך 130W אלה הרבה יותר פחות..)

ואממ אחי צדקת כשאמרת

נגיד שכרטיס מסך D3D10 צורך 200W - מה שאני מאוד בספק אם נכון בכלל.

הוא באמת לא צורך ככה ואפילו לא מתקרב לזה.. הוא צורך 120W הGTS ו133W הGTX בערך..

וליבראייטי 400W יחזיק אותו בהחלט..וגם עם OC נחמד ביותר..

בכל מה שאמרתי לא זיבלתי את השכל ..

אמרתי שתלוי איזה סדר גודל OC תעשה במערכת.. ובOC של המעבד למהירות 4.0 ספק כזה לא יחזיק.. לא אמרתי שהוא לא יחזיק בכלל OC..

אמרתי שהקונור צורך 76W ולא 65..

חיזקתי את דברי RTR כי גם הוא אמר שהוא צורך 30A לשניהם והוא צודק.. גם באותה עת שדיברנו כולנו חשבנו שהכרטיס יצרוך 200W ולכן טיפה הגזמנו.. ולא בגלל שהחישובים שלנו טעו.. וגם כי הוא המליץ על הקרוסאיר שבאמת הוא ספק ממש טוב..

ולגבי זה שאמרתי אל תגזים FSP 400W לא יחזיק שוב באותה עת חשבנו שהכרטיס יצרוך 200W ולכן אמרתי את זה..

לסיכום אפילו FSP 400W יכול להחזיק מערכת עם כרטיס DX10.. כמו שאמרת.. (אחרי שהנתונים של צריכת החשמל הם בעצם כמו X1900XT..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמה פראית. צריכת כח של C2D היא כ-65W. נגיד שכרטיס מסך D3D10 צורך 200W - מה שאני מאוד בספק אם נכון בכלל.

סך הכל, מה, 300W? בדוחק?

30A על 12V שווה 360W.

QED.

א. 360W ב 12V זה המקס של הריילים.. סבבה.. זה משאיר לך 40W ל3.3 ו ל5 עד כמה שהם לא כל כך שימושיים היום הם עדיי צורכים יותר מיזה..

ב. ברוב הפוסטים שלי מדובר על ספק שאמור להחזיק C2Q ו GTS/X יחיד..

זה למה ליברטי 400W לא יעמוד במשימה..

כמה בדיקות צריכת חשמל של XQ67 מול E66...

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=121145

300W למערכת עם 7900GT והוא (הכרטיס מסך) אפילו לא במאמץ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת פרספקטיבה:

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=4812

The test system configuration is as follows:

* Intel 2 QX6700

* NVIDIA nForce 650i SLI based motherboard

* 2x1GB PC2-6400

* NVIDIA 8800GTX

* PowerColor ATI Radeon X1950 XTX

* Western Digital Raptor 150

Power Consumption: idle\load

Radeon X1950 XTX - 184\308

GeForce 8800GTX - 229\321

Power consumption was measured using a Kill-A-Watt power meter that measures a power supply’s power draw directly from the wall outlet. The power supply used in the test system is a Thermaltake Toughpower that carries an efficiency rating up to 85%.

DailyTech previously reported NVIDIA recommends a 450-watt power supply for a single 8800GTX graphics card. This isn’t too farfetched of a recommendation. Power consumption of NVIDIA’s 8800GTX isn’t as bad as expected. When compared to AMD’s current flagship ATI Radeon X1950 XTX, the 8800GTX only consumes 24% more power at idle. The power consumption differences under load decreases to around 4%. Considering the performance differences, the GeForce 8800GTX is no worse than AMD’s ATI X1950 XTX in terms of performance-per-watt.

צריכת החשמל היא עבור כל המערכת. שימו לב שיש שם מעבד 4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. ברוב הפוסטים שלי מדובר על ספק שאמור להחזיק C2Q ו GTS/X יחיד..

זה למה ליברטי 400W לא יעמוד במשימה..

הליבראייטי 400W יחזיק.. סתכל בהודעה שמעלי.. 26.75A זה מה שהמערכת צרכה..

עם מרובע והכרטיס..

עד כמה שהם לא כל כך שימושיים היום הם עדיי צורכים יותר מיזה..

בקטע של המסילות האחרות ולא ה12V+ אני פחות מבין.. למה המסילות האחרות פחות שימושיות כיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברי על המיבחן הזה כבר שעות... 8)

כמו שהעלתי ושאלתי כבר כמה פעמים.. הם אימצו את כל 4 הליבות ? כלומר בנוסף ל3D מארק כל שהוא הם הריצו גם 3X SP2004 ? אין על זה תשובה בינתיים...

נכנסתה ללינק שהבאתי ? המערכת צרוכת כ300W עם 7900GT במצב 2D אז איך הוא יחזיק 88GTX במאמץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שהם אימצו את כל 4 הליבות בבנצ'מרק של משחק.

בקושי ליבה אחת.

אבל נחש מה?

הquadro צורך במנוחה מה שc2X6800 צורך במאמץ היסטרי. אז זה לא באמת משנה כי אף אחד פה לא קונה בזמן הקרוב וגם מתקמצן על ספק כוח.

תיאורטית, אולי יש לך עוד הארד דיסקים, עוד זכרונות וצורבים... ואולי אתה גם מריץ יישומים גרפים כבדים וגם יישומים שמכבידים על המעבד ביחד עם תוכנות צריבה בו זמנית... אבל אנחנו גם יכולים להרשות לעצמנו להיות מציאותיים.

כמובן שאני לא מדבר על פה. שה8800 תומך ב3 כאלה, מסתבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתה ללינק שהבאתי ? המערכת צרוכת כ300W עם 7900GT במצב 2D אז איך הוא יחזיק 88GTX במאמץ..

זה לא 7950GT? רשום שמה למעלה שבמערכת יש 7950GT לא 7900..

ומזאת אומרת במצב 2D?

אם אנחנו עוזבים לשניה את המרובע שלא ידועים כמה חשמל הוא יצרוך..

ומדברים על כפולי הליבה הקונור.. מחשב עם כפול כזה בלי OC וכרטיס 8800GTX יוצא פחות מ25A במאמץ מלא.. לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=121145

רק 14W יותר מC2D מאותה מהירות ובמנוחה..

for the highest moment of power consumption then will be the 1.69 times off dual .

ככה אומרים ביפנית 69% יותר צריכת חשמל...

עריכה: אני בעצם לא בטוח אם זה לא קוריאנית או משהו, מאיפה coolaler?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 7950GT? רשום שמה למעלה שבמערכת יש 7950GT לא 7900..

ומזאת אומרת במצב 2D?

אם אנחנו עוזבים לשניה את המרובע שלא ידועים כמה חשמל הוא יצרוך..

ומדברים על כפולי הליבה הקונור.. מחשב עם כפול כזה בלי OC וכרטיס 8800GTX יוצא פחות מ25A במאמץ מלא.. לא ככה?

כפול בOC סביר ו GTX בOC קל גם ליברטי 400W יחזיק

הכרטיס לא תמיד פועל על 100% מהכוח שלו.. כשהוא לא מריץ משהו תלת מימדי הוא מוריד מהירויות ומתחים בצורה דיי חדה..

זה מצב idle של הכרטיס מסך..

שם 7900/50GT צורך אולי 30-40W...

המעבד שם באוברקלוק לא קטן, כולל העלאת מתח

גם הקונרו... אם הוא העלה אותם מתחים ואותם מהירויות שעון היחס בינהם אמור להישאר..

וביננו ;) אם יהיה לך C2D ובטח C2Q אתה לא תעשה OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...