.................... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

....................

whitiger19

Recommended Posts

בלי תעודת טכנאי לא תוכל להירשם במס הכנסה, אבל מצד שני- הם גם לא יוכלו להגיד לך כלום שאתה לוקח כסף מאנשים.

אתה יכול פשוט להתחיל לתלות מודעות בשכונה ובאיזור, בלי עסק מוגדר, למרות שאני הייתי מציע לך ללכת לעבוד ב KSP, שכר של 5000 שקל זה לא משהו שבא בקלות בד"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי תעודת טכנאי לא תוכל להירשם במס הכנסה, אבל מצד שני- הם גם לא יוכלו להגיד לך כלום שאתה לוקח כסף מאנשים.

אתה יכול פשוט להתחיל לתלות מודעות בשכונה ובאיזור, בלי עסק מוגדר, למרות שאני הייתי מציע לך ללכת לעבוד ב KSP, שכר של 5000 שקל זה לא משהו שבא בקלות בד"כ

:kopfpatsch:

אין שום בעיה לפתוח עסק במס הכנסה ולקרא לו בשם שאתה רוצה ולהיות (בעין אם תציג אותך כמוסמך או לא זה כבר שאלה אחרת)

לתלות מודעות בשכונה זוהי עברה על החוק וכשמס הכנסה יתפוס אותו הוא ישלם 100 אלף ש"ח... סבבה לא?

בנוסף עד לרווח של 55 אלף ש"ח בשנה הינך נקרא עוסק פטור ולכן רואה חשבון והצהרה אתה צריך פעם בשנה וחוץ מחיוב מע"מ לא תגובה ע"י מס הכנסה, אך אם במידה ויהיה לך מקור הכנסה נוסף תהיה הצהרה ושיקלול.

לכן אני ממליץ לך בחום להתחיל כעוסק פטור ולעשות זאת במקביל לעבודה נוספת, כמו כן יש לושה חודשי נסיון עסק שאם בזמן זה תסגור אותו לא תחוייב בכלום.

אם\ו אתה חושב לעשות זאת ממליץ לך לשלם כ-100 ש"ח לרואה חשבון ולקבל הסבר מלא ובנוסף אם הוא יעשה בשביל את העבודה הוא יסביר לך ללא תשלום.

(אך תחוייב כמובן לעשות הצהרות דרכו)

שילוב עם KSP יהיה מעניין... כסף בטוח + אפשרות לרווח נוסף ואולי גם לגדול ולשגשג, שלא נדבר על חומרה זמינה וזולה מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקרון SAOD קצת יותר קרוב למציאות, אבל עדיין לא ממש מדייק.

מה שאתה מדבר זה בדיוק מה שעשיתי אחרי הצבא עם חבר. פתחנו תיק עוסק מורשה במס הכנסה. עוסק פטור זה עד הכנסה של 4,000 בחודש, ועליה אתה לא משלם מס הכנסה (מע"מ אתה משלם מהשקל הראשון ועד טיפת הדם האחרונה). ואם זה הכיוון שלך, אז זה לא נראה לי כל כך רווחי.

בכל מקרה, לדבר עם רואה חשבון זה רעיון מצויין, הנקודה היא שלאו דווקא זה יעלה 100 ש"ח. רואה החשבון שלנו, שהיה רואה החשבון של חברה של אבא של חבר, לקח 100$ לחודש. זה אולי נראה הרבה, אבל יש כל כך הרבה ניירת וסחבת, והחזרים, ומקדמות, ומע"מ וכל מיני חרטה, שאם אתה לא בטוח במה שאתה עושה, עדיף ללכת על זה לדעתי, לפחות בהתחלה.

אל תשכח שאתה צריך גם לקנות קבלות/חשבוניות ולפרסם את עצמך איכשהוא. הקיצר, תדע למה אתה נכנס.

תכל'ס זה היה מאוד כיף לעבוד ביחד עם חבר על תיקוני מחשבים, מכירות וכאלה. היה לנו ממש כיף להיות הבוס של עצמנו, אבל כדי שעסק כזה באמת יתחיל להיות רווחי, צריכים לתת המון המון השקעה, ולהיות סבלניים ולא בזבזניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיהיה עדיף לעבוד בksp זה גם יכול להיות אחלה היתלמדות אני מבטיח לך שאתה לא יודע הכל... כי זה כל מיתעדכן ובן אדם שלא מעודכן פשוט לא קיים תגיד הם מעסיקים גם נערים בני 16 מוסמכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liiight, (או שאתה מדבר על עוסק זעיר)

אני לא יודע לאיזה רואה חשבון הלכתם אבל יעוץ לעוסק פטור זה 100 ש"ח + -.

טיפול לעוסק פטור זה 1500 ש"ח בשנה מקסימום, עלות פתיחת תיק ועלות הצהרה שנתית.

בעוסק פטור אין צורך בהצרה חודשית אלא בשנתית.

בנוגע לקבלות,

בעוסק פטור ניתן להשתמש בקבלות סטנדרתיות ועליו חותמת העסק.

אין חשבוניות בעוסק פטור כי אתה לא מקבל החזרים.

זאת אומרת אתה גם לא יכול לדרוש בכלל מע"מ בעוסק פטור, החיוב הוא ללא מע"מ בסה"כ.

ככה שקבלות+כרטיסי ביקור זה כסף קטן ולא חייב לרוץ על פירסום, אפשר לעשות זאת מפה לאוזן בהתחלה.. או פרסומים באינטרנט ועיתונים חינמים ומודעות ברגע שאתה רשום חוקית.

אם יש דחף, אני ממליץ.

זה לא הפסד\השקעה גדולה ויכול דיי להתפתח וגם אם לא מתפתח לומדים המון, גם מקצועית וגם ניהולית שיכול לתרום רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך מאוד קשה להגיע להכנסה של 5000 ש"ח כטכנאי מחשבים פרטי , במיוחד עד שתצבור לך קהל לקוחות קבועים שיעבירו את הבשורה

מה גם שיש תחרות מאוד קשה בענף הזה כי כל פרחח קטן (כמוך ::) ) רוצה לעשות מזה כסף קל... אז כן יש לפעמים כסף קל ולפעמים לא , תקרא דיונים קודמים שהיו כאן כבר המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך מאוד קשה להגיע להכנסה של 5000 ש"ח כטכנאי מחשבים פרטי , במיוחד עד שתצבור לך קהל לקוחות קבועים שיעבירו את הבשורה

מה גם שיש תחרות מאוד קשה בענף הזה כי כל פרחח קטן (כמוך ::) ) רוצה לעשות מזה כסף קל... אז כן יש לפעמים כסף קל ולפעמים לא , תקרא דיונים קודמים שהיו כאן כבר המון

זה מאוד קשה... אני עשיתי 80 שקל אני פשוט נחמד מידי אני לא לוקח לאנשים שאני מכיר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...