יציאות של מורים, מה שקרע אותכם בשיעור - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאות של מורים, מה שקרע אותכם בשיעור

SpiritKnight

Recommended Posts

אצלינו אין שיעור בלי צחוקים, שיעור בידע העם והמדינה (היסטוריה) המורה בשביל להראות משיכה לישראל ודחיפה אז הוא התחיל לספר בדיחות על כול העמים (מרוקים,תימנים וכו') וכמובן שגם אנחנו הוספנו את האוסף שלנו של בדיחות(ואל תשאלו אותי מה קשור ירידות על דתות לדחיפה ומשיכה לא"י). המורה לאלקטרוניקה בכלל תחילת שיעור מספר בדיחות גסות (היתי מספר אותם אבל אסור) וגם הוא כול הזמן יורד על תלמדים, והוא ברצינות רוצה שיפתרו אותו בשביל הפצועים או משהו כזה. מורה למטמתיקה רוסיה שלא יודעת את ההבדל בין זכר לנקבה לדוגמא היא אומרת ישרות מקבילים. המורה לספרות ביקשה שמישהו יצרך אז ילד אחד בא צועק כזה חלש ואלוב כזה ואז היא בא ושמה כזאות צריכה שחשבתי שהחלונות הולכים להשבר. קיצר יש עוד מלא כמובן שיש גם שאנחנו צוחקים על המורים וממש בפנים שלהם זה בכלל הכי מצחיק, אבל אל תחשבו שאנחנו כיתה של מופרעים המורים יודעים שזה בצחוק וצוחקים איתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי לתרבות אמרה לחבר שלי: תזהר אני יעיף אותך מהחלון!!!

המורה לג"ג : תזהר אני ידפוק לך מקל בראש.

זה מתייחס לחבר שלי.

יש לנו מורה לפיסיקה מזה מצחיק שהוא עומד זה נראה כאילו הוא מחרבן!!! הוא לא יודע עברית טוב ורשם השבוע במקום מלאכיים הוא רשם את זה בהתחלה >מלחיים>ואז מלכיים.

ואנחנו צוחקים והוא לא מבין מה אנחנו רוצים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מורה רוסי לפיזיקה כבר שלוש שנים, כל שיעור יש לו יציאות, אומנם די קבועות אבל מדי פעם מחדש.

למשל תלמיד אחד מדבר אז הוא אומר לו "קום, תעמוד, שב לשם" וזה לא שהתלמיד לא שיתף פעולה,המורה פשוט חושב ש "קום" ו"תעמוד" זה שני דברים שונים. עוד משהו נחמד, תלמיד מראה לו תרגיל שהוא לא הצליח לפתור אז המורה אומר "אהה זה... פה אין מה לעשות" ואז הוא מסתובב ללוח ואומר בשקט יותר "בשבילי".

עריכה : תיקון טעוית כתיה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי פעם מורה מזה כוסית לכימיה (ותאמינו לי היא הייתה כוסית זה קורה גם בחיים האמיתיים...) בקיצור דיברנו על מטענים פרוטונים ניוטרונים ואלקטרונים בכיתה ואיכשהו זה הגיע לגודל, ידה... ידה... ידה... והנה היא אומרת: "אלירן אתה כבר צריך לדעת שגודל לא משפיע..." יו זה היה הדבר הכי מצחיק בעולם :lol:

וגם המורה שלי עכשיו למגמה (כימיה) כל משפט שני שלה זה: "אתם הבנתם אותי??" במבטא רוסי כבד לאללה...צחוקים

ומורה לערבית שאחרי כל מילה יש לה מי אההה כזה. ככה: רום אהה למה לא עשית אההה שיעורים אהה זה אהה חשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתם מכירים את המכנסיים האלה עם הפרחים

שהיו באופנה שנה שעברה בקיץ....

חבר שלי נכנס לכתה עם מכנס כזה

אז המורה אומר

"ואייי איזה מכנס יפה... יש כאלה גם לבנים?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו יש מורה לספורט קירח ונמוך (ליאון)

אז כזה אנחנו שואלים אותו: ליאון אפשר כדור?

אז הוא אומר: מה יש לך (לך-לבת) כב (כאב) ראש?? (במבטא שבחיים שלכם לא שמעתם

והמורה לערבית היא גמדה מטר ועשרים (גמדה יעני אחת עם בעייה שהגוף שלה לא יכול לגדול אחרי גיל 12)

אז היא התחילה להיתעצבן עליי כי הפרעתי וצרחתי עליה: "תשבי בצד מה את תופסת גובה" ואז היא עלתה על כיסא!!!

ויש לי מורה שטוחה לאללה שתמיד מסתכלת על החזה של הילדות כדי לראות אם עקפו אותה (מזמן.....) ויש לי יש אחד עם חזה כמו של פאמלה אנדרסון והיא היסתכלה עליו ואז הוא אמר לה "מה את מסתכלת לי על החזה, את בחיים לא תגיעי למימדים האלה!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לי מורה שטוחה לאללה שתמיד מסתכלת על החזה של הילדות כדי לראות אם עקפו אותה (מזמן.....) ויש לי יש אחד עם חזה כמו של פאמלה אנדרסון והיא היסתכלה עליו ואז הוא אמר לה "מה את מסתכלת לי על החזה, את בחיים לא תגיעי למימדים האלה!!!"

אחד?! ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

אנשים כל מילה מיותרת להסתכל ולצחוק או במקרה שלי לבכות

(אם הזקן הזה אני צריך לעבור השנה בגרות בתנך ... כן כן זה המורה שלי לתנך)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

או להכנס ל:

http://www20.brinkster.com/omribl/vizo/1.jpg

http://www20.brinkster.com/omribl/vizo/2.jpg

http://www20.brinkster.com/omribl/vizo/3.jpg

http://www20.brinkster.com/omribl/vizo/4.jpg

הפעם הראשונה שראיתי אותו פשוט נשפחתי מצחוק (ROFL) אמרו לי שהוא "מבוגר" אבל לא חשבתי עד כדי כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מורה לפיזיקה הכי טיפשה שיש בעולם,

הנה 2 מהמשפטים שהיא אמרה בשיעור האחרון:

-"אתם צריכים להתקומקד בנקודה"

(באותיות האלו זה היה גם כתוב על הדף...)

-"אתם תשבו פה עד שאתם לא תלכו ואז תדעו היגיון מה הוא!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור מצחיק עם המורה לפיזיקה:

יש לנו את המורה הכי תותח ומצחיק בעולם, הוא איש זקן ומטורף, סיפורים עליו אני יכול לספר במשך

שעות, אבל הנה אחד הטובים:

ילדה סתומה נכנסת לבקש גיר (יש לו 3 גירים שלמים ביד)

דני (המורה המטורף) :"בשביל מי?" (יש לו מורים שהוא אוהב ומורים שהוא לא... את הרוב הוא לא אוהב... ;) )

הסתומה: "בשביל טובה אגוז" (אחד מהמורות שהוא הכי שונא...)

דני: " אהההה, טובה אגוז, לה מגיע רבע אגוז" אז הוא לוקח גיר אחד, שובר אותו על הריצפה, מוציא משם את

השבב הכי קטן, אותו הוא מפרק ל2 ולבסוף הוא לוקח מסטיק (אני עדיין לא יודע איפה הוא מצא את המסטיק....)

ומדביק על השבב של הגיר... :o

דני : " הנה! בבקשה! תגידי לה שזה ממני! ;D "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור מצחיק עם המורה לפיזיקה:

יש לנו את המורה הכי תותח ומצחיק בעולם, הוא איש זקן ומטורף, סיפורים עליו אני יכול לספר במשך

שעות, אבל הנה אחד הטובים:

ילדה סתומה נכנסת לבקש גיר (יש לו 3 גירים שלמים ביד)

דני (המורה המטורף) :"בשביל מי?" (יש לו מורים שהוא אוהב ומורים שהוא לא... את הרוב הוא לא אוהב... ;) )

הסתומה: "בשביל טובה אגוז" (אחד מהמורות שהוא הכי שונא...)

דני: " אהההה, טובה אגוז, לה מגיע רבע אגוז" אז הוא לוקח גיר אחד, שובר אותו על הריצפה, מוציא משם את

השבב הכי קטן, אותו הוא מפרק ל2 ולבסוף הוא לוקח מסטיק (אני עדיין לא יודע איפה הוא מצא את המסטיק....)

ומדביק על השבב של הגיר... :o

דני : " הנה! בבקשה! תגידי לה שזה ממני! ;D "

:o

:evillaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה שעברה היה לנו מורה לפיזיקה... דוקטור מרוסיה בארץ שנתיים.

והתייתה לו יציאה שהוא כל הזמן היה אומר

הוא מדבר כל השיעור...בלה בלה בלה ואם איזה ילד שואל אותו שאלה, הוא כזה עונה בערך ואז אומר במבטא רוסי מסורתי: "טוף, אז מה מעניין לנו .." (LOL) ואז חוזר לנושא ומסביר שוב ושוב. ככה כל שיעור ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...