האם הוספת כרטיס קול מורידה עומס עבודה מהמעבד? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הוספת כרטיס קול מורידה עומס עבודה מהמעבד?

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

שמתי לב שלפעמים במשחקים, כשיש הרבה דיבורים ואפקטים קוליים אני מקבל "פיקים" (כמו גיצים כאלו..) מעצבנים כאלו בסאונד או אפילו ממש לאגים ותקיעות קטנות כשמדובר בקטע מלא מוזיקה דיבורים ושאר אפקטים (חלקם קוליים וחלקם ויזואליים).. האם העיבוד של הסאונד כרגע, כשאין לי כרטיס קול בכלל אלא REALTEC ON-BOARD , מתבצע על ידי המעבד הראשי שלי, הCPU ? ואם כן, האם הוספת כרטיס קול תוריד את עיבוד הצליל מהCPU ותעביר את העיבוד לכרטיס קול ובעצם תוריד עומס מהמעבד שלי, אולי אפילו תתרום עוד כמה FPS'ים או זרימה חלקה יותר, ללא הגיצים האלה במשחק ?

אם אכן זה נכון וזה עוזר, אשמח לקבל המלצה לכרטיס קול פשוט ונחמד שייתן צליל טוב. (כבר פזלתי לכיוון ה AUDIGY SE 7.1 ב220 ש"ח)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס קול ייעודי יוריד לך עומס מהמעבד. תוכל לבדוק את הביקורת האחרונה באתר שלנו על ה-Xtreme Music בה יש השוואה של ביצועי במשחקים של כרטיס OB סטנדרטי לעומת כרטיס מתקדם יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנטולי,

קראתי את הביקורת. ביקורת מעניינת ומקצועית..

השימוש העיקרי שלי במחשב הוא משחקים, אך עדיין, אני לא ממש מתכוון להוציא מאות שקלים על כרטיס קול מפני שאין לי סכומים כאלו להשקיע.

חשבתי לקנות כרטיס קול פשוט, כמו ה AUDIGY SE 7.1 (שדרך אגב אין לי מושג למה קוראים לו 7.1 אם יש לו עיבוד סטיראו בלבד. וכל מה שהוא יודע לעשות לפי מה שהבנתי מהאתר של זה לדמות צליל הקפי ממקור סטיראופוני..)

האם אתה חושב שגם כרטיס פשוט כזה יתרום לי לצליל טוב יותר ולשיפור FPS'ים בודדים במשחקים ?

האם יש כרטיס עד 300ש"ח בערך שמומלץ יותר לדעתך ?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט הגיוני שכרטיס קול חדש יפתור לך את הבעיה הזאת, אם כי זה באמת תלוי בשאר רכיבי המחשב. כי אם למשל המעבד שלך לא מספיק חזק ואין לך מספיק למשחק מסויים (או לחלופין כרטיס מסך לא חזק מספיק) אז לא סביר שבעית קרטועים תיפתר. אז שים לב אם הקפיצות מופיעות כשיש אפקטים של או וידאו?

מה שכן זה שכרטיס קול אחר מהאונבורד המטומטם יעניק לך איכות הרבה יותר טובה ואפקטים הרבה יותר מרשימים, אבל גם זה בתנאי שיש לך רמקולים/אוזניות איכותיות מספיק.

בכל מקרה, קיבלת הודעה פרטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנטולי,

קראתי את הביקורת. ביקורת מעניינת ומקצועית..

השימוש העיקרי שלי במחשב הוא משחקים, אך עדיין, אני לא ממש מתכוון להוציא מאות שקלים על כרטיס קול מפני שאין לי סכומים כאלו להשקיע.

חשבתי לקנות כרטיס קול פשוט, כמו ה AUDIGY SE 7.1 (שדרך אגב אין לי מושג למה קוראים לו 7.1 אם יש לו עיבוד סטיראו בלבד. וכל מה שהוא יודע לעשות לפי מה שהבנתי מהאתר של זה לדמות צליל הקפי ממקור סטיראופוני..)

האם אתה חושב שגם כרטיס פשוט כזה יתרום לי לצליל טוב יותר ולשיפור FPS'ים בודדים במשחקים ?

האם יש כרטיס עד 300ש"ח בערך שמומלץ יותר לדעתך ?

תודה..

לפני כמה ימים ראיתי באתר של קריאטיב שיצאו 3 כרטיסי X-Fi חדשים

כדאי לך לחכות עד שהם יגיעו לארץ

הם בטוח יותר זולים מה-Xtreme Music

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...