/ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

/

genia

Recommended Posts

גם לי לא ממש מובן על איזה לכלוך אתה מדבר, תביא תמונה.

עקרונית שאריות של חומר טרמי אפשר לנקות עם נייר טואלית, או צמר גפן עם אלכוהול בריכוז גבוה (לא וודקה).

לטעמי כל חומר טרמי נורמלי יספיק, אתה לא מוכרח להשקיע במשהו יקר.

בכל אופן תשתדל למרוח אותו על מעבד נקי ולא עם שאריות.

אתה מדבר על מעבד שיצא מהקופסא מלוכלך,או שהרכבת עליו גוף , ניתקת ואז ראית את הלכלוך?

הגופי המקוריים מגיעים עם פד טרמי (חומר טרמי קשיח שמודבק על ההיטסינק המקורי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחה טרמית איכותית זה חשוב!

ולמה לא עם וודקה? הינה חלק מהביקורת החדשה שעשו על ערכת הניקוי מבית AC והינה ציטוט מתוך הסיכום שעשו לביקורת הזו

"קיימות דרכים קלות ונגישות הרבה יותר להסרת המשחה התרמית (במיוחד בהתחשב בכך שהערכה המדובר עדיין לא משווקת בארץ באופן סדיר). למשל, על ידי שימוש באלכוהול בריכוז גבוה (למשל, וודקה ) וכמה מטליות נייר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נו רואים את זה.. אז מה ??

זה נראה כמו סתם משהו לא שייך בכלל, לא הייתי מייחס לזה חשיבות רבה מידי.

נ.ב - נראה לי מחרתיים אני קונה גם מעבד כזה.. תגידו יש מעבד כיום יותר מומלץ בשוק לסוקט 939 ??

פשוט שחקתי היום (יותר נכון ניסיתי לשחק) בDARK MESSIAH ולא הצלחתי לזוז סנטימטר בלי לאגים של חשיבה וכו'.. ופשוט אני לא יכול לסבול את זה!! פעם ראשונה עד היום שמשחק לא רץ לי חלק על הגדרות מקסימליות.. מה אתם אומרים , 3800X2 ייפתור לי את הבעיה ? (ראו מפרט בצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נו רואים את זה.. אז מה ??

זה נראה כמו סתם משהו לא שייך בכלל, לא הייתי מייחס לזה חשיבות רבה מידי.

נ.ב - נראה לי מחרתיים אני קונה גם מעבד כזה.. תגידו יש מעבד כיום יותר מומלץ בשוק לסוקט 939 ??

פשוט שחקתי היום (יותר נכון ניסיתי לשחק) בDARK MESSIAH ולא הצלחתי לזוז סנטימטר בלי לאגים של חשיבה וכו'.. ופשוט אני לא יכול לסבול את זה!! פעם ראשונה עד היום שמשחק לא רץ לי חלק על הגדרות מקסימליות.. מה אתם אומרים , 3800X2 ייפתור לי את הבעיה ? (ראו מפרט בצד)

אני לא בטוח שהמשחק יודע לנצל כפול .

למה אתה לא מנסה OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ב OC ל 2200MHZ ..

מעל לזה יש לי חוסר יציבות בPRIME95 .. המחשב עולה גם ב 2400 אבל לא מחזיק שום בדיקה בשום תוכנת בנצ'מארק ללא קריסות.

אני יודע שהמשחק לא יינצל כפולה אבל גם אם אחת של המעבד המצב אמור להיות יותר טוב לא?

אני גם מתכוון לעשות לו OC ל 2500MHZ ככה - מה שאמור לתת לי ייתרון כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...