איזה מסך "19 הכי משתלם? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך "19 הכי משתלם?

who_Cares

איזה מסך הכי משתלם מבחינת איכות ומחיר?  

490 הצבעות

1. 1. איזה מסך הכי משתלם מבחינת איכות ומחיר?

• SM 959NF 2000NIS
    • IIYAMA 454 2400NIS
    • LG 995 2000NIS - נא לא להצביע
    • CTX 960 2200NIS - נא לא להצביע

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השפופרות של מיצובישי אינן הטובות ביותר.

ממליץ בחום על ה Viewsonic P95F, בעל נתונים טכניים גבוהים יותר משל ה CTX PR960F וגם משל הסמסונג 959NF.

שמעתי עליו רק איכויות ובהחלט מומלץ לבדוק את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-959NF.

שפורפרת DiamondTron NaturalFlat של מיצ'ובישי, כמו שיש ב-Iiyama, שהוא הטוב ביותר, אך יקר מה-959.

מקודד יקר,

אולי אתה קצת מנותק בגלל שאתה בצבא ואין זמן להתעדכן אבל:

המסכים משתמשים באותה שפורפרת כן אך האיכות בניה ואיכות התמונה של הסאמסונג נמוכות בהרבה משל האיימה ומשל הCTX.

השפורפרת של מיצובישי מעולה, היישום שלה במסך של סאמסונג עלוב פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השפופרות של מיצובישי אינן הטובות ביותר.

ממליץ בחום על ה Viewsonic P95F, בעל נתונים טכניים גבוהים יותר משל ה CTX PR960F וגם משל הסמסונג 959NF.

שמעתי עליו רק איכויות ובהחלט מומלץ לבדוק את העניין.

מסכים.

הViewsonic הזה באמת משהו מיוחד,אחי החליף את ה-CTX(לפני זה היה לו את ה-iiyama שעשה לו בעיות) שלו לחמוד הזה אחרי שהוא ראה את איכות התמונה שלו,הצבעים נראים חמים וחיים וההבדל ממש מורגש לעין.

כל במכים שאני מדבר עליהם פה מתייחסים לPR960F של CTX ול-454 של iiyama.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מוצא חן בעיניו מה שאני ירשום שפשוט ישתוק - אזהרה מראש.

המסכים של פרויו מצויינים, וכמובן זולים, הם משתמשים בטכנולוגיה שהמסכים של סמסונג משתמשים בהם.

יש לי את הסמסונג 753DFX ולחבר שלי יש PROVIEW DX-787-NS, שלי עלה 1100ש"ח ושלו 750ש"ח.

ותאמינו לי שהם בול אבל בול אותו הדבר, כולם מתייחסים לפרויו בזלזול בגלל המסכים הישנים שלהם, אבל תראו את החדשים

הם מעולים, אל תגידו סתם דברים של ביססתם אותם על משהו, אני ראיתי והגעתי למסקנה שהם מצויינים, גם לדודים שלי יש את ה-PK-986

שלהם זה 19 לא שטוח והוא זהה ל- 955B רק שהוא הרבה הרבה יותר זול.

מחירים:

=====

PROVIEW PK-986-NS - 1000, זה 19 לא שטוח.

PROVIEW DX-997-NS - 1200, זה 19 שטוח.

בחנויות אפשר גם לבקש את הדגמים החדשים שלהם שהגודל נקודה שלהם 0.20, מסכים מצויינים, שלא אמורים לעלות יותר מ-1500ש"ח.

ממליץ בחום על המסכים שלהם, כמו שאמרתי קודם תנסו אחרי זה תדברו, אני לא ידעתי שהם כל-כך טובים שקניתי את הסמסונג שלי ושלמתי

עליו סתם עוד 400ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים של פרויו מצויינים, וכמובן זולים, הם משתמשים בטכנולוגיה שהמסכים של משתמשים בהם.

יש לי את הסמסונג 753DFX ולחבר שלי יש PROVIEW DX-787-NS, שלי עלה 1100ש"ח ושלו 750ש"ח.

ותאמינו לי שהם בול אבל בול אותו הדבר, כולם מתייחסים לפרויו בזלזול בגלל המסכים הישנים שלהם, אבל תראו את החדשים

הם מעולים, אל תגידו סתם דברים של ביססתם אותם על משהו, אני ראיתי והגעתי למסקנה שהם מצויינים, גם לדודים שלי יש את ה-PK-986

המסכים משתמשים באותה שפורפרת כן אך האיכות בניה ואיכות התמונה של הסאמסונג נמוכות בהרבה משל האיימה ומשל הCTX.

השפורפרת של מיצובישי מעולה, היישום שלה במסך של סאמסונג עלוב פשוט.

::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים של פרויו מצויינים, וכמובן זולים, הם משתמשים בטכנולוגיה שהמסכים של סמסונג משתמשים בהם.

מחירים:

=====

PROVIEW PK-986-NS - 1000, זה 19 לא שטוח.

PROVIEW DX-997-NS - 1200, זה 19 שטוח.

בחנויות אפשר גם לבקש את הדגמים החדשים שלהם שהגודל נקודה שלהם 0.20, מסכים מצויינים, שלא אמורים לעלות יותר מ-1500ש"ח.

ממליץ בחום על המסכים שלהם, כמו שאמרתי קודם תנסו אחרי זה תדברו, אני לא ידעתי שהם כל-כך טובים שקניתי את הסמסונג שלי ושלמתי

עליו סתם עוד 400ש"ח.

אההההההה

לא

שים משקפים

ד"א ה 753 שלך הוא לא מציאה בכלל (אני לא מדבר על מחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה בבקשה תעזרו לי להחליט

ההצבעה לא לוקחת הרבה זמן, וזה יעזור לי מאוד

כי עכשיו יש תיקו בין כולם, ואני רוצה לקחת משהו שיש עליו הסכמה כוללת (או רוב מוחץ)

ההבדלים במחיר לא כ"כ גדולים אז נא להתייחס יותר לאיכות

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאם אתה רוצה איכותי יותר כדאי לקחת 17 פצצתי.

יש לך את הסמסונג 757NF משהו חייתי ביותר.

ויש גם את ה-IIYAMA 413 PRO COLOR.

הוא עובד ב-1600X1200 ברענון של 76 הרץ, פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...