מה דרוש ל-OC טוב ל-D 920? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דרוש ל-OC טוב ל-D 920?

Eden 6600

Recommended Posts

במידה אני מתכנן לעשות OC למעבד שלי (עדיין לא הגיע) שהוא מסוג D 920 2.8GHz על איזה גוף אתם ממליצים לי לעבוד איתו?

על כמה מעלות המעבד יעבוד עם הגוף האורגינל?

וכשאני יעשה את ה-OC, על איזו טמפרטורה אתם ממליצים לי לעבוד איתה?

אגב, התקציב שלי לקניית גוף זה עד 200-250 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה Big Tayphoon של חברת TT הוא מעולה וגם כן שקט מאוד והוא עולה בסביבות ה-250.

טמפ' המקס' המומלצת למבד שלך היא 55 פחות או יותר..

אין דרך לדעת מה תהיה הטמפ' שלו עם הקירור הרגיל שיבוא איתו - אתה תצטרך לבדוק לבד.

כל מה שאתה צריך ל-OC זה קצת ידע שתוכל לרכוש במדריכים פה באתר,גוף קצת מזל וזהו פחות או יותר.בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה-OCDB ושם אתה מוזמן לראות תוצאות של אחרים,הינה קישור:

http://hwzone.co.il/ocdb/index.php?action=listprojects&orderby=CPU_TYPE&sortorder=ASC&cpu_type=Pentium+D+920+2.8&search=&searchText=&ref=hwzonensearch&link=&searchstring=%E4%F7%EC%E3+%EE%E9%EC%E9%ED+%EC%E7%E9%F4%E5%F9&operation=1

תלחץ "לפרטים נוספים" ושים לב גם לצורת הקירור,חלקם הגיעו למהירויות מטורפות אבל עם גז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי איתו ל4300 עם מים של טרמלטק (לא בטוח שהקירור הזה היה יותר יעיל מביג טייפון)

ול5 ג'יגה עם גז

רק צריך לציין שהלוח שהיה לי לדעתי גם תרם המון לנושא ושאפילו החמש ג'יגה לא היה הגבול היה מקום לעוד קצת אבל קיבלתי מחיר טוב אז מכרתי אותו. (היום אני מצטער קצת שלא ניצלתי אותו עד שנשרף לו התחת.) בכל מקרה מעבד לא פרייר בכלל תן לו בראש ותן לו במחוש.

אתה יכול לראות בצד ימין יש קישור לדאטה בייס עם הo.c שלי :xyxthumbs: בהצלחה

עריכה: לא רשמת איזה לוח אתה קונה או איזה לוח יש לך.

אם תרצה הבחור שקנה ממני את הלוח שלי רוצה למכור אותו דבר איתי בפרטי אם בא לך עליו (זה P5WD2E-PRIMUM) הוא רוצה מחיר מצחיק מאוד והוא מוכר כי אין לו כסף לשאר החלקים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברובם אי אפשר לעשות ובאלה שכן אז רק קטנטן חסר תועלת ולא משמעוי

רק בלוחות החדשים הם התחילו להראות קצת אפשרויות נורמליות לאוברקלוק.

אנילא הייתי הולך על בקטע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC לא בטוח שאני יעשה... רק שתדעו, אני עושה עכשיו מעבר מ-P3 לפנטיום D ככה שעניין המהירות והביצועים לא כל כך יאכז אותי.

אבל עדיין רציתי לפתוח את האשכול הזה כדי לקבל קצת רגע על ה-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...