עצות לקירור מחשב חדש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצות לקירור מחשב חדש

Eden 6600

Recommended Posts

קניתי מחשב חדש (אמור להגיע בימים הקרובים) ורציתי להשקיע בו טוב בנושא של האיוורור והקירור.

מה אתם ממליצים לי לעשות? (מה לקנות, איך להרכיב וכו'...)

אגב, כרגע אני חושב על אירוור רגיל (לא גז או מים)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאווררים למארז.

המעבד הוא D 2.8 על סוקט 920

יש לי עוד שאלה

שמעתי בפורום תצוגה גראפית שאיוורור המארז או כל רכיב אחר לא משפר ואפילו לא באחוז את הביצועים.

זה נכון? ואם כן אז מה ההגיון בהלשקיע בקירור אם זה במילא לא נותן שיפורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע כמובן שהוספת מאווררים ויצירת סירקולציה טובה לא יגרמו למעבד/כרטיס מסך שלך לעבוד מהר יותר , אבל קירור נכון של רכיבי המחשב הוא הכרחי אם אתה רוצה לשמור אותם תקינים לאורך זמן. רכיבי מחשב חמים גורמים להרבה בעיות, כגון תקיעות,מסכים כחולים,ריסטים וכו' .. לכן חשוב מאוד לשמור על טמפ' נורמלית במארז ושל הרכיבים. כמובן שכאשר OC על רכיב כלשהו גוברת החשיבות של נכון כדי למשוך את הOC כמה שיותר ולהשאיר את הרכיב בטמפ' יציבה.

עכשיו אמרת בהתחלה שאתה רוצה לקנות מאווררים. אז קודם כל איזה מארז יש לך ? צריך לדעת איזה הכנות למאווררים יש לך במארז כדי לעזור לך להתאים מאווררים אליו.. ועם כמה מאווררים הוא כבר מגיע (אם בכלל .. ) כדי שנדע כמה צריך להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור לא אמור לשפר את ביצועי המחשב אלא לשמור על הרכיבים מלהישרף בעיקר אם אתה overclocking למחשב

אני חושב שיש רכיבים שיש להם הגנה מובנת מפני חימום יתר ואז הם מאטים את הפעילות שלהם כדי למור על עצמם וגם במקרה זה יכול לעזור

אני במקומך הייתי מנסה לגלוש עוד קצת בפורום וללמוד עוד על overclocking לפני שאני קונה מאווררים כי אם יש לך מארז טוב ואתה לא מתכוון לעשות

overclocking אין ממש סיבה שסתם תשפוך כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהמחשב מגיע רק בעוד כמה ימים ואני לא זוכר בדיוק את סוג המארז (וגם אין לי את המפרט מול העיניים)

בכל מקרה תודה על התשובות. עזרתם לי מאוד

ברגע שיגיע המחשב אני יביא את כל הפרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...