מה ההבדל בין המצלמות הבאות - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין המצלמות הבאות

dd7

Recommended Posts

אתה לא בכיוון. שתי המצלמות שציינת לא מומלצות. הסוני N1 היא לא יותר מאשר גימיק, והפוג'י S7000 היא ישנה ומיושנת שאין שום טעם לקנות היום.

הנה כמה דגמים מומלצים בתקציב שלך:

מצלמות כיס - פנסוניק FX01 ו-FX07, ריקו R4, פוג'י F30, קודאק V570 (לא הכי איכותית, אבל מגניבה ביותר)

מצלמות קומפקטיות - קנון A610/A620/A630 (עם כל אחת מאלה תשאר עם הרבה עודף), פוג'י E900

מצלמות אולטרה-זום - פוג'י S5200, קנון S3 - ואם תוכל למתוח קצת את התקציב - פוג'י S6000

כל המצלמות נידונו בפורום בעבר, ולכן כדאי שתחפש עליהן דיונים קודמים. אם משהו לא ברור שאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר תראה אני צריך לצילום מיטות ורהיטים לקטלוג עכשיו הקטע שאני מחפש משו קומפקטי שיהיה שימושי גם לבית

הסוני n1 נדלקתי עליה ברמות(מסך נגיעה) אין לי מושג במצלמות הקטע הוא שאני לא צריך את כל השיכלולים האחרים כי אני לא מי ידוע מה מבין בצילום

אבל בסוני יש לה אופציה שמאוד מתאימה לי המסך נגיעה, כמו שאמרתי אני מצלם רק רהיטים והשאר רק לתחביב.. אז ככה

1. האם יש למצלמה פלש טוב למרחוק?

2. האיכות צילום שלה בכללי טוב מ1 עד 10 כמה היית נותן לה?

3. חרא ולא להתקרב אליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שצילום מוצרים לקטלוג דורש צלם מקצועי עם ציוד הולם או לפחות מישהו שיודע מה הוא עושה? כל זמן שאתה מודע לזה, ומכיר בזה שתקבל תוצאות שלא עומדות בשום קנה מידה מקובל של צילום מוצרים לקטלוג, אז אחלה.

בהתחשב בנתונים האלה, לא יהיה הבדל גדול בין המצלמות (רמז: ההבדל הגדול מגיע מהיכולת של הצלם ומהתאורה שבה הוא משתמש), ולכן אם הסוני מדליקה אותך, לך עליה. היא לא רעה. פשוט יש הרבה מצלמות טובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שצילום מוצרים לקטלוג דורש צלם מקצועי עם ציוד הולם או לפחות מישהו שיודע מה הוא עושה? כל זמן שאתה מודע לזה, ומכיר בזה שתקבל תוצאות שלא עומדות בשום קנה מידה מקובל של צילום מוצרים לקטלוג, אז אחלה.

אחח... כל כך נכון ועם זאת כל כך תמיד.

עוד לא למדת בארץ כל אחד הוא חשמלאי, מוסכניק, רופא, ארכיטקט וכו' (ע"ע "תאמין לי") ?

למה לשלם לאנשי מקצוע כשאפשר לעשות את זה (דפוק) בעצמך? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטרה זו קח צלם לשעה.יעלה פחות ממצלמה ויצאה כמו שצריך.אם אתה בכל זאת רוצה ציין את ההעדפות שלך.ביינתים אמרת רק טוב.(פלאש חיצוני

תמיד יותר טוב).אם סתם לזרוק באויר הייתי ממליץ על F30 במצלמות כיס,A610 בקומפקטית וS6500 בדמויית-SLR. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...