כדי לקרוא לפני שאתם עושים OC למעבדים עם אחריות של אזטק!!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי לקרוא לפני שאתם עושים OC למעבדים עם אחריות של אזטק!!!

Jack_g

Recommended Posts

לפני כ שבועיים היה פה דיון בנוגע לכל מיני חברות של חלקיי מחשב ומי היבואן שלהם.

בדיון הוזכר היבטאן אזטק ואני המלצתי לקנות ממנו כי החברה במצב לא טוב ואחריות שלהם לגבי מעבדי לא כפי שהייתה קודם.

אז הנה מצאתי את הE-MAIL שקיבלתי מאזטק לגבי האחריות:

""לקוחות אזטק:

לצערנו אנו נאלצים להקשיח את מדיניות החלפת מעבדי בחברתנו לאור הנחיות חד משמעיות מצד היצרן.

מעבדים שלא יתקבלו הינם מעבדים ש"טופלו" שלא ע"י היצרן (שרידי הלחמות על הרגליים ו/או על רכיבים אחרים במעבד), מעבד סדוק או לא שלם כפי שיצא מבית-החרושת, מעבד בעל רגל עקומה או שבורה,

מעבד שרוף באופן שניתן לזהותו כשרוף בעין בלתי מזויינת, מעבד שניכר שלא היתה שכבת חומר מקשר בינו לבין המאוורר, מעבד שהחומר המקשר שעליו הינו תערובת של מספר חומרים, וכמו כן כל נזק אחר שניגרם למעבד שלא באשמת היצרן .

מצ"ב קובץ הנחיות .

בברכה:

מחלקת שרות הלקוחות.""

אז תחשבו פעמיים עכשיו לפני לעשות OC ולהיסתכן בשריפת מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. שום יצרן ויבואן לא נותנים אחריות עבור מוצרים שעברו OC.

ב. אזטק (כמו חברות אחרות ) מציינים מהיא האחריות לגבי המעבדים שהם משווקים.

ג. אתה מוזמן להגיע לכל חברה אחרת שמשווקת ולבדוק מה היא האחריות שהם נותנים והאים יש אחריות ל OC ( לדוגמה: ב MIDICOM יש אפילו של מה מותר, מה אסור, ומה בר החלפה ).

לסיכום:

אין חדש תחת השמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לגבי מה שאמרתה אבל אזטק הייתה ידוע בזה שהם היו מחליפים לך את המעבד אפילו אם הוא היה שחור(מניסיון)

שלחנו בחנות מעבד של לקוח שנישרף והחליפו אותו בלי בעיה וכמה פעמים שלחנו מעבדים עם רגליים עקומות או בכלל שבורות וגם החליפו ללא שום בעיה.

בכל מקרה ידוע שכל היבואנים מאוד נוקשים לגבי האחריות של מעבדי במיוחד אבל אזטק לא היו עד עכשיו כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לא ברור העניין שאתה עושה מזה !

עם עד עכשיו "אזטק" נתנו אחריות גם על נזקים ברורים מידי הלקוח אז יופי ,אבל כרגע הם מישרים קו עם שאר היבואנים\משוקים

ולי לא ברורה ההודעה שלך.

אז הוא רצה להגיד לנו שהם מיישרים קו, אני לא רואה שהוא רשם משהו נגד ההחלטה הזו, או "אזטק הזונות". הוא נתן לך מידע פרופר, תגיד תודה.

(לא אישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ההודעה שלי לא היית בכדי לתקוף אותו (אישי)

ולמיטב ידיעתי ה"שינוי" נעשה כבר לפני יותר מחודשיים (כאשר הם החליטו לא לקבל לקוחות סופיים),

וחוץ מזה מה שלא אהבתי זה הרמיזה שרק "אזטק" לא נותנים אחריות לפי הפירוט שהוא נתן למרות שאין זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...