קניית מסך 19 אינץ' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך 19 אינץ'

shugon

Recommended Posts

טוב אני רוצה לקנות מסך דק בגודל 19 אינץ' בסביבות המחיר של 1400 עם חריגה עד 100. מצאתי את המסך הזה:

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=424619

והוא נראה לי מצויין, רק מה ששמתי לב לזה שהוא יותר רחב כזה בצדדים, והרזולוצייה המקסימלית שלו קצת שונה. רציתי לשאול אם בכל זאת שווה לקנות את המסך הזה(אם בכלל שווה לקנות) וגם אם הקטע של הרזולוצייה יפריע לי במשחקים, כי בעיקרון בשביל זה אני הכי צריך אותו...אם אתם יכולים להמליץ על מסך יותר טוב במחיר הזה בבקשה :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך למשחקים אז הרחב הרבה יותר עדיף!

וחוץ מזה לדעתי המסך של יותר טוב מהסמסונג.

הוא באמת יותר עדיף? :o

כי לא ממש הבנתי מה אני עושה בקטע של הרזולוצייה...נגיד בשום משחק לא ראיתי אפשרות לרזולוצייה כזו.

ואפשר לינק למסך של שאתה מדבר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, דרך אגב, המסך גם עמיד נכון? זאת אומרת, הוא לא יהרס לי סתם ככה בלי סיבה אחרי 3 שנים....? :פ

ואפשר גם תשובה לשאלה על הרזולוצייה, כי אמרו לי שאני צריך במשחקים לשחק ברזולוצייה של מסך רחב או משהו...אחרת הדמות במשחק למשל תראה שמנה כזה, ובהרבה משחקים אני לא רואה אפשרות לרזולוצייה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה מסך רחב...

לפותח הת'רד, יש היום משחקים שלא תומכים ברזולוציה של מסך רחב לכן, כמו שהחבר שלך אמר לך, יראו קצת מעוות.

אהממ...השאלה היא כמה משחקים לא תומכים ברזולוצייה כזו? :ם

תבין, כמעט 90% מהשימוש שלי במחשב זה משחקים, אם אתה אומר לי שרוב המשחקים לא תומכים בה ורק חלק כן...זה דיי בעיה :פ עוד משהו, חבר אחר שלי אומר לי עכשיו שהמסך הזה ממש חרא כי ברוב המשחקים אני אראה מריחות וזה...קיצר ממש ביאס אותי |: אני רוצה לדעת אם זה נכון :פ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...