איך אפשר לערער על פרופיל שקיבלתי בצו הראשון? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לערער על פרופיל שקיבלתי בצו הראשון?

MilkMan

Recommended Posts

'

חס וחלילה שתכוונתי אליך!!!

התכוונתי לכל האלה שמדברים פה על הורדת פרופיל, ואלה ש"אין להם עניין בקרבי",

אבל אני לא הבנתי למה לא לכולם מתאים חיר, מה ההבדל בין תותחנים לחיר, תסביר לי את מה שאתה חושב.

יש אנשים שלדעתי גם אם יש להם פרופיל מתאים אין להם את היכולות הגופניות והנפשיות ליהיות בחי"ר, אבל אין בעיה בתחום זה לצבא כי תמיד גיוס של יחידות חי"ר הוא מלא ומפוצץ ולחלק מהאנשים דוחים את הגיוס לחודשים הבאים כי אין מקום לחי"רניקים יותר בגיוס הזה.

יש הבדל גדול בין חי"ר לתותחנים, יש הבדל גדול בין ללחום פנים מול פנים עם אויב לבן להרים איזה טיל וללחוץ על כפתור וגם זה רק במלחמה, גם ההכשרה שונה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[glow=red,2,300]או סיירת או ניירת משפט מפתח בצבא [/glow]

ואללה?תן קצת כבוד לאנשים שטוחנים במחסומים ועושים את העבודה החשובה באמת ולא כמו הסיירות שאתה גומר מלקרוא את השם שלהם שיושבים במרכז הארץ ומשחקים בסוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלדעתי גם אם יש להם פרופיל מתאים אין להם את היכולות הגופניות והנפשיות ליהיות בחי"ר, אבל אין בעיה בתחום זה לצבא כי תמיד גיוס של יחידות חי"ר הוא מלא ומפוצץ ולחלק מהאנשים דוחים את הגיוס לחודשים הבאים כי אין מקום לחי"רניקים יותר בגיוס הזה.

יש הבדל גדול בין חי"ר לתותחנים, יש הבדל גדול בין ללחום פנים מול פנים עם אויב לבן להרים איזה טיל וללחוץ על כפתור וגם זה רק במלחמה, גם ההכשרה שונה לגמרי.

ההבדל בין תותחנים לחי"ר קטן עם השנים. פרט למלחמה האחרונה וכמה , תותחנים מעצרים, מארבים, ועומדים במחסומים בדיוק כמו החי"רניקים. הם פחות עושים בעומק הערים הפלסטיניות, והקווים שהם תופסים בד"כ קצת פחות מסוכנים. למרות זאת, ההבדל ממש הצטמצם, וביננו - גם חי"ר וגם תותחנים\שריון\הנדסה קרבית טוחנים את אותו החרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^

למה, הגדודים לא חשובים?

ואללה?תן קצת כבוד לאנשים [glow=red,2,300]שטוחנים במחסומים[/glow] ועושים את העבודה החשובה באמת ולא כמו הסיירות שאתה גומר מלקרוא את השם שלהם שיושבים במרכז הארץ ומשחקים בסוני

במה הגדודים חשובים בזה שהם טוחנים כמו שאמרForresT?

תאמין לי שעד שהסיירות הגיעו למצב של לשבת וולשחק בסוני הם טחנו כמו שחי"רניק טחן 3 שנים.

והעבודה החשובה באמת עושים הסיירות אם זה לא נכון אז למה יש סיירות <?

את הגדודים טוחנים לשווא מאמנים אותם שנה + בשביל לשבת באיזה קו מאעפן

וואלה יש לי כבוד לכל לוחם באשר הוא ואני גאה בו אבל למה להתפשר ולהיות בגדוד אם אתה יכול להיות בעילית

מי שעשה יודע על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה הגדודים חשובים בזה שהם טוחנים כמו שאמרForresT?

תאמין לי שעד שהסיירות הגיעו למצב של לשבת וולשחק בסוני הם טחנו כמו שחי"רניק טחן 3 שנים.

והעבודה החשובה באמת עושים הסיירות אם זה לא נכון אז למה יש סיירות <?

את הגדודים טוחנים לשווא מאמנים אותם שנה + בשביל לשבת באיזה קו מאעפן

וואלה יש לי כבוד לכל לוחם באשר הוא ואני גאה בו אבל למה להתפשר ולהיות בגדוד אם אתה יכול להיות בעילית

מי שעשה יודע על מה אני מדבר

לעמוד במחסום 8 שעות בלי לקבל את ההקצאות המטורפות של "הסיירות"(ההגדרה עצמה היא די דפוקה..)ולעשות מארבים ואת כול העבודה השחורה בלי כול האגו וההילה שיש מסביב ל"סיירות" הרבה יותר קשה מלעשות מבצעיים נקודתיים(שלא תטעה,גם אני לא מזלזל באף לוחם בצה"ל באשר הוא)

מי בלבנון קיבל את כול האש?הגדודים(ושיריון)

בכול מלחמות מי הציל את המדינה?הגדודים(ושיריון)..

ה"תפיסת קו" הזאת זאת העבודה החשובה באמת..

ואת זה אמר לי גם בחור ששירת ביחידה מובחרת,שמי שעושה את העבודה החשובה באמת הם הגדודים

ואללה בטוח שכול אחד ישאף לאן שהוא רוצה(למרות שאני אישית אמור לקבל זימון ליום סיירות הקרוב ולא מתכוון ללכת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני הייתי מסכים איתך אם הגדודים היו מקבלים את גאוות היחידה שבאמת מגיעה להם כי תכלס זה ידוע שהם עושים את העבודה השחורה

אבל אני לא מסכים איתך כי אני הייתי רוצה לקבל את הילת המיסתורין והכבוד ולעשות את העבודה [glow=red,2,300]הלבנה[/glow]

במילים אחרות למה להיות פועל שחור שאפשר להיות פרופסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מה אתם מדברים על סיירות לא סיירות.

רוב החיילים הם ג'ובניקים, מעטים הם קרביים ועוד יותר מעטים הם אלה שבסיירות.

כולם טוחנים, לכולם מגיע כבוד על העבודה הקשה שהם עושים.

ול- the_big - "מי שחוטף במלחמה זה חי"רניקים ולא סיירות". נו באמת אתה לא יכול להשוות את כמות החיילים שבחי"ר לכמות שבסיירות. מעבר לכך, סיירות מוגדרות לפעול בפעולות קטנות ולא במלחמה רחבת היקף(למרות שמלחמת לבנון האחרונה, ממש לא הייתה מלחמה רחבת היקף ויותר סדרה של וגיחות).

וחבר'ה.. באמת בלי להעליב. קודם תעשו , אחר כך תדברו. הדעות של רובכם ישתנו מהקצה לקצה אחרי השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מה אתם מדברים על סיירות לא סיירות.

רוב החיילים הם ג'ובניקים, מעטים הם קרביים ועוד יותר מעטים הם אלה שבסיירות.

כולם טוחנים, לכולם מגיע כבוד על העבודה הקשה שהם עושים.

ול- the_big - "מי שחוטף במלחמה זה חי"רניקים ולא סיירות". נו באמת אתה לא יכול להשוות את כמות החיילים שבחי"ר לכמות שבסיירות. מעבר לכך, סיירות מוגדרות לפעול בפעולות קטנות ולא במלחמה רחבת היקף(למרות שמלחמת לבנון האחרונה, ממש לא הייתה מלחמה רחבת היקף ויותר סדרה של וגיחות).

[glow=red,2,300]וחבר'ה.. באמת בלי להעליב. קודם תעשו , אחר כך תדברו. הדעות של רובכם ישתנו מהקצה לקצה אחרי השירות[/glow].

אני מבין שאתה מדבר עליי שלא עשיתי רק חבל שאני לא יכול להראות לך את עצמי עכשיו היית רואה את המדים המחורבנים האלו עדיין עליי

ואיך קבעת בדיוק מי עשה ומי לא ????????????

הא????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לבשר לך שאתה טועה בגדול

מסלול תותחנים קשה לא פחות ממסלול חיר

כל ההבדל הוא בסרגל מאמצים במסעות, שבחיר הוא מתפרס עד סוף האימון המתקדם, ובתותחנים ושיריון הוא רק עד סוף האימון הבסיסי.

ולגבי ההכשרה, הטירונות היא אותו דבר חוץ מכמה שבועות שאין בטירונת 03 ,פקלים, כיתה, מחלקה, פלוגה.

ואין לך מושג כמה קשה זה "להרים איזה טיל" וללחוץ על כפתור, זה מאוד מאוד קשה, שעושים את זה ימים בלי הפסקה.

במילים אחרות למה להיות פועל שחור שאפשר להיות פרופסור

כי אם לא אתה תעשה את זה מי יעשה את זה?

אם אפשר לשאול, מה אתה עושה בצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מדבר עליי שלא עשיתי רק חבל שאני לא יכול להראות לך את עצמי עכשיו היית רואה את המדים המחורבנים האלו עדיין עליי

ואיך קבעת בדיוק מי עשה ומי לא ????????????

הא????

מתנצל התבלבלתי. כל ההודעה ותוכנה הייתה מיועדת ל ForresT.

ואני מאחל לך שתצא מהמדים האלה בקרוב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול בתור עתודאי אני משרת כאלקטרונאי חימושי

אם אתה לא יודע מה זה אז אתה לא לוחם

בחיים שלי לא שמעתי על זה, אבל אני משער שאתה חימושניק שמתעסק באלקטרוניקה...

ולמה אני לא לוחם אם אני לא יודע מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...