איך אפשר לערער על פרופיל שקיבלתי בצו הראשון? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לערער על פרופיל שקיבלתי בצו הראשון?

MilkMan

Recommended Posts

פשששש שכללו, לפני שנה פשוט הייתי צריך להגיד איזה מספר ונגמרה הבדיקה.

תתפלא יש כאלו שרוצים ליהיות בקרבי ולתת את המקסימום שלהם, גם אם הם לא מתקבלים לסיירת או אין להם את הנתונים לכך.

אני מעונין להיות קרבי ואני הולך להיות קרבי

יש לי פרופיל 72.

מעל לפרופיל 72 יכולים גם לשלוח אותך לחרא שאתה לא מעונין בו,כדוגמאת גבעתי או גולני.

אני רציתי תותחנים,קיבלתי.

אם היה לי פרופיל 97,סביר להניח שהיו דוחפים אותי ל-2 הנ"ל מבלי לבדוק בכלל את העדיפויות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי פרופיל 72.

מעל לפרופיל 72 יכולים גם לשלוח אותך לחרא שאתה לא מעונין בו,כדוגמאת גבעתי או גולני.

אם היה לי פרופיל 97,סביר להניח שהיו דוחפים אותי ל-2 הנ"ל מבלי לבדוק בכלל את העדיפויות שלי.

אתה מדבר שטויות.

אני פרופיל 97, וקיבלתי את מה שביקשתי ראשון, מודיעין שדה, שזה לא חי"ר.

אתה ביקשת תותחנים שזה בין החילות עם הכי פחות ביקוש, אז ברור שקיבלת אותו.

אתה חושב שהצבא מנסה לדפוק אותך ועוד לפני שהתגייסת? אז אני אומר לך שאתה טועה חביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פרופיל 55 ואני כמעט בכיתי שם חחחחחחחחחחחח

אמרו לי שאני צריך לאכול (תת משקל) להתקשר ולהגיד להם שאני רוצה לערער כל הפרופיל שלי ואז הם ישלחו לי צו הביתה.

אבל מה לעשות אצלי בלתי אפשרי לעלות במשקל הרבה תוך חודש .. :'( :'( :'(

תתקשר אליהם ותבקש שאתה רוצה להעלות את הפרופיל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פרופיל 72.

גולני וגבעתי (צנחנים נחל וכפיר), עדיפים בהרבה על תותחנים,

תתכונן לטחינת תחת רצינית, וסדיר שבכלל לא תיגע בתומתים/משגרים

וזה שטויות מה שאת אומר לגבי פרופיל 97, אף אחד לא רוצה להגיע לתותחנים ושיריון, ומי שמסמן אותם במנילה, ישר מגיע אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה כל הזמן מדברים על להוריד פרופיל במכוון לאנשים שרוצים להתקבל לעתודה או כל תחום לימודים או מחשבים

זה כזה קריטי ? אני אישית עדיין לא קיבלתי צו ראשון(צריך לקבל בקרוב) ואני רוצה להתקבל לעתודה, ממש כדאי לנסות להוריד פרופיל (יש לי עקמת כך שבכל מקרה אני חושב שיירד לי גם אם אני יהיה עצמי ולא ינסה להוריד פרופיל) או שכדאי פשוט להיות עצמי ? :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולני וגבעתי (צנחנים נחל וכפיר), עדיפים בהרבה על תותחנים,

תתכונן לטחינת תחת רצינית, וסדיר שבכלל לא תיגע בתומתים/משגרים

וזה שטויות מה שאת אומר לגבי פרופיל 97, אף אחד לא רוצה להגיע לתותחנים ושיריון, ומי שמסמן אותם במנילה, ישר מגיע אליהם.

לא לכולם מתאים חי"ר, אבל לא סתם תותחנים ושיריון הן החילות שהכי לא רוצים אותן.

אני הייתי בצו ראשון אתמול ולא עשו לי שום בדיקה עם קוביות :nixweiss: פשוט לקרוא מספרים ..

גם לי היה ככה, מוזר...אולי ראו שיש לו בעיות אז הלכו לקוביות.

אני רואה כל הזמן מדברים על להוריד פרופיל במכוון לאנשים שרוצים להתקבל לעתודה או כל תחום לימודים או מחשבים

זה כזה קריטי ? אני אישית עדיין לא קיבלתי צו ראשון(צריך לקבל בקרוב) ואני רוצה להתקבל לעתודה, ממש כדאי לנסות להוריד פרופיל (יש לי עקמת כך שבכל מקרה אני חושב שיירד לי גם אם אני יהיה עצמי ולא ינסה להוריד פרופיל) או שכדאי פשוט להיות עצמי ? :S

תיהיה עצמך.

אני מכיר אנשים שעם עקמת ובקרבי כי זה תלוי במידת העקמת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכולם מתאים חי"ר, אבל לא סתם תותחנים ושיריון הן החילות שהכי לא רוצים אותן.

מה זאת אומרת לא לכולם מתאים חיר?

אני סתם רוצה לדעת למה אתה מתכוון, אין לי שום גישה תוקפת או משהו, כי נראה לי שאתה חושב X אבל האמת היא Y

אין לי עניין ללכת לקרבי, אני שואל אם כדאי להוריד פרופיל בכדי שלא יקחו אותי לתחום שאני לא רוצה ולא מעוניין בו(אף אחד לא אמר שאני יעמוד בתנאי קבלה לעתודה כן, אבל בכל זאת)

מה זה אין לך עניין ללכת לקרבי, אם המדינה שלך צריכה אותך כלוחם לך תהיה לוחם, למה שאתה לא תעמוד במחסום כמו עוד אנשים?

אם אתה טוב, אז יקחו אותך לעתודה לא קשור הפרופיל שלך, אם אתה לא מספיק טוב וירצו אותך בקרבי, תהיה קרבי

לצבא ממש לא איכפת מפרופיל שזה נוגע לעתודה, אם יש לך פסיכומטרי 750 וממוצע בגרויות גבוהה לא משנה אם יש לך 97 או 45,

אז מספיק להיות משתמטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם רוצה לדעת למה אתה מתכוון, אין לי שום גישה תוקפת או משהו, כי נראה לי שאתה חושב X אבל האמת היא Y

לא לכולם מתאים ליהיות בחי"ר, לא לכולם זה מתאים.

יש הרבה אפשרויות לתרום למדינה בצה"ל שזה לא חי"ר והרבה אפשרויות בקרבי.

ואם במילה משתמט התכוונת אליי, ברצוני להודיע לך שאתה טועה ועוד כחודש אני מתגייס לקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכולם מתאים ליהיות בחי"ר, לא לכולם זה מתאים.

יש הרבה אפשרויות לתרום למדינה בצה"ל שזה לא חי"ר והרבה אפשרויות בקרבי.

ואם במילה משתמט התכוונת אליי, ברצוני להודיע לך שאתה טועה ועוד כחודש אני מתגייס לקרבי.

'

חס וחלילה שתכוונתי אליך!!!

התכוונתי לכל האלה שמדברים פה על הורדת פרופיל, ואלה ש"אין להם עניין בקרבי",

אבל אני לא הבנתי למה לא לכולם מתאים חיר, מה ההבדל בין תותחנים לחיר, תסביר לי את מה שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אין לך עניין ללכת לקרבי, אם המדינה שלך צריכה אותך כלוחם לך תהיה לוחם, למה שאתה לא תעמוד במחסום כמו עוד אנשים?

אם אתה טוב, אז יקחו אותך לעתודה לא קשור הפרופיל שלך, אם אתה לא מספיק טוב וירצו אותך בקרבי, תהיה קרבי

לצבא ממש לא איכפת מפרופיל שזה נוגע לעתודה, אם יש לך פסיכומטרי 750 וממוצע בגרויות גבוהה לא משנה אם יש לך 97 או 45,

אז מספיק להיות משתמטים

אחי עשית כבר שאתה מדבר ככה?

וlogic - לא הבנתי אם דיברת עליי או על מישהו אחר. לי אישית היה קב"א 55.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...