קונרו עם 2MB לשוק הנמוך בפברואר 2007 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונרו עם 2MB לשוק הנמוך בפברואר 2007

lmlm

Recommended Posts

מה שהולך להשתנות זה שה-6300/6400 יקבלו חדשה, כזו עם 2MB במקור, במקום 4MB כשחצי מזה מבוטל, שזה המצב כיום.

אז בעצם אתה אומר שלאנדל זה קונרו עם 2MB מבוטל?

זאת אומרת שאפשר "לפתוח אותם" או שאי אפשר בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שאין סיבה שלא יעשו את זה, אבל אולי לא משתלם להם לעשות את זה? אולי בדיקת המעבדים הפגומים וביטול זיכרון ה L2 הפגום פשוט לוקחים יותר מדיי זמן? אולי לא משתלם לפתוח פס ייצור ל"מיחזור מעבדים פגומים", במיוחד כאשר יחס המעבדים הפגומים הוא נמוך? אני מניח גם שרוב הצרכנים (לפחות אלו שיש להם מושג בתחום) יעדיפו מעבד מהסטפינג החדש, כך שהדרישה למעבדים מהסטפינג הקודם (ה B2) פשוט תרד.

א. ממילא כל מעבד צריך לעבור את הבדיקות האלה. אני לא יודע מה העלות של ביטול ה L2 הפגום אבל אני יודע שגם ל ואינטל יש מכשור שיודע לעשות תיקונים ברמת הטרנזיסטורים הבודדים והם עושים אותם על כמויות של מעבדים - לכן יתכן שהתהליך של ביטל ה L2 הוא לא חריג מאוד מבחינת העלות שמשקיעים במעבד.

ב. בערך 1% מהקונים יהיו מודעים להבדל בין הליבות - וגם ל-1% האלה לא בטח שיהיה אכפת כי כנראה שאין פה יתרון לפה או לשם .

בכל מקרה, אנחנו לא ממש יודעים מה יקרה - האם יישארו 2 פסי יצורי למעבדי האלנדייל בשתי גירסאות שונות או פס ייצור אחד לסטפינג החדש. נחכה ונראה.

אנחנו לא יודעים... אבל הגיוני שהם עדיין ימכרו את שני הסטפינגים. זה גם לא ממש פסי יצור - יש סך הכל 3-4 מפעלים בעולם שמיצרים את השבבים האלה.

היסטורית כש עברה ליצור מעבדי אתלון 64 עם חצי מגה קאש במקום מגה היא עדיין מכרה מעבדי אתלון 64 עם מגה קאש שחציו בוטל כי היה פגום...

גם בתעשייה הגראפית זה היה אותו דבר עם ביטל חצי מהפייפלינים עד כמה שאני זוכר.

בקיצור, בהודעה הקודמת שלי פשוט רציתי להגיד שלא נראה לי שתהיה ירידת מחירים דווקא מהצעד הזה.

טוב את זה אני לא יודע זה תלוי באינטל. אבל הצעד יוריד את הגודל של המעבד לאיזור ה 125mm(sq). כבר מכרה סלרונים גדולים ויקרים יותר. לכן טכנית היא בהחלט יוכלה להרשות לעצמה להוריד את המחיר מתחת ל 100$ אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...