קניתי את ה VIEWSONIC VX922 19" ויש בו פיקסל מת (שאלת אחריות) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה VIEWSONIC VX922 19" ויש בו פיקסל מת (שאלת אחריות)

X7-007

Recommended Posts

אני קראתי ועוד איך,אבל אתה לא הבנת את מה שהוא ואני כתבנו.

ציטוט שלו:"נראה לי שהם השיגו את המסך ביבוא אפור, עקרונית היבואן הרשמי היחיד בישראל זה Omnitech, דיברתי איתם ואמרתי להם אם הם יוכלו לטפל במקרה הזה, אז הם אמרו לי לבוא אליהם ונבדוק את העניין, מה אתם אומרים, שיחליפו בלי קשר ל KSP ? או שיהיה בעייה כמו ב KSP שזה לא בא כיבוא רשמי אלא יבוא עצמאי או אפור."

שים לב למשפט שאמרו לו... :silly:

ואני לכן עניתי לו שמניסיון הם יעזרו לו.שילך עם המסך אליהם,הוא לא מפסיד כלום.עדיין לא אמרו לו <לא>,אלא תבוא ונראה מה אפשר לעשות.

קאפי'ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהם השיגו את המסך ביבוא אפור, עקרונית היבואן הרשמי היחיד בישראל זה Omnitech, דיברתי איתם ואמרתי להם אם הם יוכלו לטפל במקרה הזה, אז הם אמרו לי לבוא אליהם ונבדוק את העניין, מה אתם אומרים, שיחליפו בלי קשר ל KSP ? או שיהיה בעייה כמו ב KSP שזה לא בא כיבוא רשמי אלא יבוא עצמאי או אפור.

שלא תעיז לממש את האחריות שלך דרך אומניטק... אני אכלתי הרבה חרא מהם במשך כמה חודשים עד שסוף כל סוף הזיזו ת'תחתת שלהם

לך דבר עם KSP, תשבור את הראש איתם זה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו דיבור עם KSP, אם האחריות מציינת בפירוש 4 פיקסלים (וכך היא היתה כשאני הייתי שם), אין להם סיבה לחרוג ממנה.

אם אני לא טועה גם ה-4 פיקסלים הללו הם רק בשבועיים הראשונים מאז הרכישה (שכבר עברו במקרה שלו) ולאחר מכן זה רק לאחר 10 פיקסלים.

אז פשוט תתקשר אליהם ותברר מה התנאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ש-KSP לא עובדים עם יבואן רישמי אלא מביאים בעצמם מחו"ל, ולכן לא יחליפו לך. בגלל זה גם המחיר אצלהם הרבה יותר זול.

בכל מקרה חתמת בטח על הדף פיקסלים שלהם שאומר שלמסך 19 אפשר שיהיו עד 4 פיקסלים לפני שהוא זכאי להחלפה.

אם Omnitech יגדילו ראש מעבר לכך וינסו לעזור מה טוב.

אחי מה אתה חולה נפש ? לול בלי להעליב, אבל נראה לך מסך של VIEWSONIC שקניתי ב 1950 שקל יתנו לי אחריות של 10 פיקסלים אחרי שבועיים??

דבר ראשון האחריות שמקבלים מ OMNITECH זה אם יש לך פיקסל אחד לא מהרגע שקיבלת, אפילו יום אחד אחרי אז הם אמורים להחליף לך עד 30 יום, ככה רשום באתר של VIEWSONIC.

דבר שני המקסימום שרשום במסך הזה באתר של VIEWSONIC וגם KSP אמרו לי זה עד 4 פיסקלים שרופים או תקועים.

נראה לך מישהו יקנה את המסך עד 10 פיסלים שרופים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP הם חבורה של חארות אחד אחד..

צריך פשוט לחסל את כולם..

ד"א קניתי לפני שעתיים VP930 ב Skypc, עלה 2270 ש"ח, ונתנו לי לבדוק שאין פיקסלים שרופים לפני ששילמתי..

בסה"כ השירות בחנות מצויין, הם נחמדים מאוד.. והאספקה מהירה מאוד (עשיתי הזמנה בערב בבוקר הודיעו לי שיש להם..).

המסך פשוט מצוין.. ואפשר להגיד שגם המחיר, זה מתחת למינימום בזאפ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי מה אתה חולה נפש ? לול בלי להעליב, אבל נראה לך מסך של VIEWSONIC שקניתי ב 1950 שקל יתנו לי אחריות של 10 פיקסלים אחרי שבועיים??

דבר ראשון האחריות שמקבלים מ OMNITECH זה אם יש לך פיקסל אחד לא מהרגע שקיבלת, אפילו יום אחד אחרי אז הם אמורים להחליף לך עד 30 יום, ככה רשום באתר של VIEWSONIC.

דבר שני המקסימום שרשום במסך הזה באתר של VIEWSONIC וגם KSP אמרו לי זה עד 4 פיסקלים שרופים או תקועים.

נראה לך מישהו יקנה את המסך עד 10 פיסלים שרופים ?

לפני שאתה מעליב אנשים כדאי שתקרא את תנאי האחריות של KSP לפני שאתה קונה מסך אצלהם. אם תיכנס לאתר שלהם תגלה שהוא צודק בכל מה שהוא אמר (זה די ברור בהתחשב בכך שהוא עבד שם זמן רב כאשר אתה רק לקוח שלהם). בקיצור די אכלת אותה וחבל מאוד שלא קראת את תנאי האחריות לפני שרכשת את המסך שלך שם, זה עוד סיפור של קנית בזול שילמת ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...