קניתי את ה VIEWSONIC VX922 19" ויש בו פיקסל מת (שאלת אחריות) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה VIEWSONIC VX922 19" ויש בו פיקסל מת (שאלת אחריות)

X7-007

Recommended Posts

כעיקרון קניתי את המסך ב 25/9/06

קיבלתי אותו ללא בעיות או פיקסלים מתים או משהו אחר.

אבל עכשיו ב 20/10/06 פתאום אני רואה פיקסל שרוף שחור בכל צבע, ופיקסל SUB כשיש צבע לבן.

בכללי לא משנה כמה פיקסלים יש, יש לי אחריות עד 30 יום, אם יש בעייה אפשר להחליף בלי בעיות נכון?

אז אני יחליף אותו ביום ראשון מ KSP שם קניתי.

אבל עכשיו אחרי שהכל יפתר, אם יהיה לי פיקסל שרוף מה עושים ? הפיקסל השרוף ו ה SUB נמצאים די מתחת לאמצע, ממש לא קרובים אליו,

לדוגמא זה המסך

--------------------

-

-

--------------------

שניהם בערך שם איפה שמסומן.

כמעט אחד ליד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח, יש חברות שמכסות למשך 30 יום גם על פיקסל אחד, יש חברות שרק ל24 שעות הראשונות, יש חברות שמכסות אך ורק מעל מספר מסויים של פיקסלים מתים גם אם קנית לפני דקה וחיברת בחנות לבדוק.....

זה תלוי בחוזה האחריות, והוא רשום באתר החנות תחת שם המוצר שרכשת בדרך כלל.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה רוצה את הטירטור של ללכת לחנות ולהחליף רק בשביל פיקסל שרוף אחד?

דוגרי אתה לא שמת לב לזה בלי התוכנה אז סתם חבל לפי דעתי ;)

עקרונית אני משחק, ופשוט המחשב שלי הכל טוב והכל יפה, אני פשוט לא יכול לתאר את המחשב ששני פיסקלים לא מקבלים את הצבעים האמיתיים, זה פסיכולוגי מה אני יעשה.

אבל כעיקרון בחוזה הכללי של VIEWSONIC עד 30 יום יש אפשרות להחליף את המסך אם נמצא פיקסל שרוף אחד.

אבל KSP לא רוצים להחליף לי עד 4 פיקסלים, והם לא רוצים להגיד לי מאיפה הם הביאו את המסך שאני יוכל ללכת ליבואן הרשמי שיחליפו.

נראה לי שהם השיגו את המסך ביבוא אפור, עקרונית היבואן הרשמי היחיד בישראל זה Omnitech, דיברתי איתם ואמרתי להם אם הם יוכלו לטפל במקרה הזה, אז הם אמרו לי לבוא אליהם ונבדוק את העניין, מה אתם אומרים, שיחליפו בלי קשר ל KSP ? או שיהיה בעייה כמו ב KSP שזה לא בא כיבוא רשמי אלא יבוא עצמאי או אפור.

וסתם שאלה די חשובה, לא שעשיתי את זה אבל שמעתי הרבה מקרים שאם לוחצים על המסך שכשיש SUB - פיקסל תקוע, לוחצים עליו עם משהו לח הוא עשוי להיעלם, יש עוד כמה שיטות, אבל מה הסיכונים בללחוץ על המסך לא משנה באיזו דרגה, מה יכול לקרות, נזק לטווח ארוך ? , נזק ישיר ? פיקסלים שרופים לטווח ארוך או ממש ברגע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה'מדריך' הנ"ל הוא לצורכי ידע כללי בלבד, אני לא לוקח אחריות על מעשים של אנשים אחרים[אבל מצדי אתה מוזמן לתבוע את האתר PP: סתם, גם הם לא אחראים!]:

קח עיפרון\עט עיפרון עם השפיץ ברזל הקטנטן הזה שיוצא\עט כמו פיילוט [אם לא אכפת לך על המפית שתוזכר בעוד שורה].

קח מפית כמו מפית לניקוי או בד רך אחר

שים את המפית מעל המקום עם הפיקסל השרוף, ותלחץ עליו [לא חזק מידי, תנועות עיגוליות גם קצת עוזרות] במידת הצורך, בשלב מסויים הפיקסל אמור לחזורלעצמו.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה'מדריך' הנ"ל הוא לצורכי ידע כללי בלבד, אני לא לוקח אחריות על מעשים של אנשים אחרים[אבל מצדי אתה מוזמן לתבוע את האתר PP: סתם, גם הם לא אחראים!]:

קח עיפרון\עט עיפרון עם השפיץ ברזל הקטנטן הזה שיוצא\עט כמו פיילוט [אם לא אכפת לך על המפית שתוזכר בעוד שורה].

קח מפית כמו מפית לניקוי או בד רך אחר

שים את המפית מעל המקום עם הפיקסל השרוף, ותלחץ עליו [לא חזק מידי, תנועות עיגוליות גם קצת עוזרות] במידת הצורך, בשלב מסויים הפיקסל אמור לחזורלעצמו.

-ג'ו

כן שמעתי על זה, כמה אנשים זה עזר להם ?

זה מטפל פיקסל שרוף שחור וגם SUB פיקסל תקוע ?

כמה זמן צריך להשאיר לחוץ לפחות שיהיה לי מינימום זמן ממוצע כמו שכולם עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ש-KSP לא עובדים עם יבואן רישמי אלא מביאים בעצמם מחו"ל, ולכן לא יחליפו לך. בגלל זה גם המחיר אצלהם הרבה יותר זול.

בכל מקרה חתמת בטח על הדף פיקסלים שלהם שאומר שלמסך 19 אפשר שיהיו עד 4 פיקסלים לפני שהוא זכאי להחלפה.

אם Omnitech יגדילו ראש מעבר לכך וינסו לעזור מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מותר לדבר על כזה דבר בפורום, אז אם לא- בבקשה תגידו לי ואמחק מיד!

ניתן "לרמות" ע"י לחיצה חזקה על מיקום כלשהו למשך זמן קצר והדלקה וכיבוי המסך.

אני ניסיתי את הפתרון של ג'יי דוג כריסט ובמקום לעזור זה הוסיף לי עוד פיקסל תקוע בדיוק צמוד לראשון :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע חח, עקרונית זה החליש את שני הפיקסלים, אבל לא תיקן אותם , ראבאק איזה מעצבן זה, כל פעם שאני חושב על זה , זה מדכא מחדש.

איזה מאוס זה יאללה...

omnitech לא נראה לי יחליפו כי זה לא משלהם, התקשרתי אמרו לי לתת מספר סידורי, בדקו, ולא נמצא אצליהם, אז אמרו לא יהיה אפשר לעשות כלום, אתם אומרים בכל מקרה לנסות ללכת אליהם? הם לא כאלו רחוקים, אולי המעבדה תעשה משהו כי השירות אמרו לי את המספר סידורי, אולי למעבדה לא ממש איכפת מאיפה אין לי מושג.

וזה כל כך משנה?

ניסיתי כמה דקות עם הפיקסלים כמו שאמרתי אבל עדיין לא נעלמו לגמרי. צריך להמשיך עוד קצת?

עוד שאלה חשובה, כמה HRZ אתם משתמשים, במסך שאני משתמש לפחות, 75 או 60 ?

אולי הארצ הרס משהו ? כי השתמשתי על 75 בלי הדרייברים מהאתר שלם, אבל כשאתה מתקין את הדרייבר אז הוא נותן לך מקסימום 60, זה יכול להעיד על איזשהו הגנה? כי המסך ממש חם אם נוגעים בו. לא כזה חם אבל די חם.

נראה לי שאין שוני ועדיף לשים 60, כי 75 עשה די בעיות, בהתחלה היו לי עיוותים מוזרים אם זזתי מהר ב BF2 (לא כל הזמן), ולא זה לא המחשב חח זה היה ממש ונראה כתוצאה משהו במסך, אבל אחרי כמה דקות ששיחקתי זה לא חזר יותר אפילו ב 75. זה קרה בדיוק שהרכבתי את המסך והתחלתי לשחק במשחקים בשימוש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לאומניטק ותן להם את ה-SN של המסך.הם יגידו לך אם זה מהם או לא.

אם זה מהם אני חייב להגיד לך שזכיתי מהם לשירות מצויין,גם בבירורים וגם בחשד לתקלה במסכים.לא נתקלתי בבעיה,כשמשאירים טלפון הם חוזרים ויעזרו לך.וחוץ מזה תנסה ללחוץ על KSP שיחליפו לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לאומניטק ותן להם את ה-SN של המסך.הם יגידו לך אם זה מהם או לא.

אם זה מהם אני חייב להגיד לך שזכיתי מהם לשירות מצויין,גם בבירורים וגם בחשד לתקלה במסכים.לא נתקלתי בבעיה,כשמשאירים טלפון הם חוזרים ויעזרו לך.וחוץ מזה תנסה ללחוץ על KSP שיחליפו לך..

אם היית קורא היית רואה שהוא התקשר ונתן ולכן הם לא יכולים לעזור.

X7-007, KSP מוכנים מ-4 פיקסלים.. אומניטק אומרים שזה לא אצלהם ולא יכולים לעזור... לשבת לאכול את הלב ממה זה קרה לא בדיוק יעזור לך...

ואם יש לך פיקסל שוף אני לא כל כך בטוח שאפשר ל"החיות" אותו... נשמע ממש לא הגיוני, אלא אם כן הוא תקוע ובמקרה כזה יש תוכנה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...