מעבר לאיי די אס אל - בחירת ספק. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לאיי די אס אל - בחירת ספק.

ORrrr

Recommended Posts

אני משתמש במודם רגיל, רוצה לעבור לאינטרנט המהיר באיי די אס אל (0.5).

עכשיו יש לי כמה שאלות:

1) איזה ספק הכי משתלם לי? (אני חשבתי ודי בטוח כרגע שזה 012 - תקנו אותי אם אני טועה ותנו הסברים)

2) נגיד וכבר לקחתי את האיי די אס אל, אני רוצה שגם אצל אח שלי יהיה איי די אס אל ומקבלים רק מודם אחד.

אז אני ואח שלי כבר מחוברים ברשת (דרך HUB) וני רוצה לדעת כמה דברים על הגלישה בדרך זאת:

דבר ראשון, אם המודם יהיה אצלו ואני ירצה לגלוש(והמחשב שלו תמיד יהיה פתוח ומחובר ברשת), אז זה יפגום לי במהירות הורדה/משחקי רשת וכו'?

ואם נרצה לגלוש באותו זמן, אז המהירות מחולקת בין שנינו ואיך היא מחולקת?

*אהה, ועוד דבר...

המודם שמקבלים בחינם (PCI/USB) יש איתו בעיות כלשהן שאני צריך לדעת? האם עדיף לי לקנות Alcatel של ב-234 ש"ח?

תודה מראש, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקנה אלקטל, יותר מהיר ויותר יציב. בקשר לספק, 012 מקרטעים מדי פעם והם עושים בעיות (למשל הם הגבליו ת' קאזה ל-20קיי). אני מציע לך להתחבר לנטוויזיון, לדעתי הם הכי מקצועיים, ויש להם את הפס הכי רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויזן לאחרונה מקרטעים ... אי יציבות ובעיות אפילו כמה פעמים בשבוע

לפי דעתי .. בינלאומי

יציבות .. מהירות .. ועם קצת שוק אפשר להשיג מחיר מעולה בסגנון ה74ש"ח לחודש לחבילה של ה0.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נתון למיקוח, זה משתנה רוב הזמן וכמעט ולא קיים ספק אחד שמצליח לשמור על איכות הקישור בארץ ובעולם 24/7

מה שבטוח, נטוויז'ן נמצאים די בתחתית מבחינת טיב איכות הקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בנטוויזיון וגם ב-012 ב-ADSL ולפי דעתי NV יותר טובים. מבחינת התמיכה הטכנית, NV עונים מהר יותר, והתמיכה הכל אותו הדבר (וזה לא ממש משנה). תעשה מה שבא לא, רק, בחיים אבל בחיים אל תלך ל-AQUANET!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לאתר של נטוויז'ן וראיתי שם שיש חבילה ללא התחייבות...

האם זה נכון?

ועוד דבר, אמרו לי ש 012 הכי טובים לחול, הפינגים הכי נמוכים...

גם זה נכון?

כי לפי דעתי עדיף לשלם 74 לחודש למשך חצי שנה התחייבות מאשר 100 שקל לחודש בלי התחייבות(74-012 ,100-נטויזן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה אלקטל (וכרטיס ...), יעלה לך 50+240 בבזקסטור אם אני לא טועה.

אם יש לך יותר מ5 שקעי טלפון בבית, תצטרך לקנות פילטרים גם.. (20 לפילטר אם אני לא טועה)

בקשר לספק, כל החברות המפורסמות, באותה רמה+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויזן לאחרונה מקרטעים ... אי יציבות ובעיות אפילו כמה פעמים בשבוע

לפי דעתי .. בינלאומי

יציבות .. מהירות .. ועם קצת שוק אפשר להשיג מחיר מעולה בסגנון ה74ש"ח לחודש לחבילה של ה0.5

לפי הניסיון שלי, ממש ממש ממש ממש ממש לא!!!

אני הייתי בבזק בין-לאומי, וכל הזמן היו לי התנתקויות, אתרים זזים ממש ממש איטי, הורדות בקצב בינוני, וגם תמיכה לא טובה בכלל!

עברתי לנטויז'ן, ועכשיו הכל הרבה יותר מהיר, אין התנתקויות בכלל, ותמיכה הרבה יותר טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי אפשרות לעבור לנטוויזן ב79 לחודש + מצלמת ומודם מתנה בהתחיבות של חצי שנה

חיברתי לקוח שלי ולא עברו שלושה ימים וכבר שתי בעיות בשרתים ואין אפשרות להתחבר (זה קרה בשבוע שעבר)

לכן אני נשאר כרגע בבזק בינלאומי שבאמת לא היו לי בעיות מעצבנות איתם יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...