מ.ק 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מ.ק 22

Asafalfa

Recommended Posts

חחח הסדרה הכי טובה EVER!.

אני אגיד לכם למה אין יותר פרקים, זה בגלל שהם ירדו על העשירה הזאתי עם בנק הפועלים. חחח רק בארץ, ירידה כזאתי יכולה להפיל סדרה מעולה. לסאות'פארק יש כבר 10 עונות שלמות כמעט והם ירדו על המון VIP שמה, והם לא ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר לך !! שאם אני משווה את מ.ק ל סאותפארק ., אז מ.ק הרבה הרבה יותר טובה !!!!

סוף סוף עשו תוכנית סטירית כל כך טובה :yelclap:!! ומצוירת !!!! שגם אותה מורידים מהמסך אחרי 10 פרקים !!!

מה אני יגיד עצוב פשוט עצוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח יש לי פרק בשבילכם !!!

הפרק עם הבחורה הראשונה בחלל !!!! זה היה פשוט מטורף !!!

"

על המגעים לעונה השנייה

ב-14 בנובמבר 2004 כתב יניב זך באתר מעריב כי ערוץ הצחוק "ביפ" מנהל מגעים עם חברת ההפקה "שורטקאט", להפקת עונה שנייה של סדרת האנימציה "מ"ק 22". הכוונה הייתה להעלות עונה חדשה ב-2005 ב"ביפ" ובהמשך גם בערוץ 2, במסגרת שידורי קשת. מאז לא חלה כל התקדמות בנוגע להשבת התוכנית לעונה שנייה.

"

נלקח מ !...

לא ברור !! מה נסגר !!!! :\ הפרקים היו כל כך טובים ... ועוד יש לי מיליון ואחד רעיונות להוסיף !...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרק שהחליפו להם את המוחות הכי קרע אותי ;D

במיוחד שחנוכה מוצא את עצמו בגוף של שולמן ואז הוא אומר (בערך ממה שאני זוכר): "מה מה קורה פה? אני מכוער ! אני מכוער ! אני תקלה גנטית, טעות של הטבע! למה...למה מגיע לי להיות אשכנזי!?"

ואז רואים אותו מהילדות עד ההזדקנות איך הוא מרביץ לאשכנזיםואומר בסוף "יא אשכנזי מניאק" :lol:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...