בחורה חמושה התבצרה בקניון מלחה בירושלים...ומאז אתמול אין עדכונים..מה לעזאזל?!?! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחורה חמושה התבצרה בקניון מלחה בירושלים...ומאז אתמול אין עדכונים..מה לעזאזל?!?!

tombcatz

Recommended Posts

אנשים,זה פשוט מבלבל בצורה הזויה לחלוטין...

אתמול בסביבות שעה 8 וחצי תכננתי ללכת לקניון מלחה

בדיוק לפני שיצאתי פתחתי את החדשות ברדיו

להפתעתי המאוד רבה,נאמר בחדשות כי חיילת חמושה התבצרה בקניון מלחה,היא מאיימת להתאבד,וככל הנראה-כל העסק הוא על רקע רומנטי.

נאמר כי כל איזור הקניון סגור ואין יוצאים ואין נכנסים..

לכן וויתרתי להכנס...

הנה עידכון של נענע מאתמול בערב:

"חיילת התבצרה בקניון מלחה בירושלים ואיימה לשים קץ לחייה20:4018.10.2006

חיילת איימה לשים קץ לחייה לאחר שהתבצרה בחניון של קניון מלחה בירושלים. שוטרים ועובדים סוציאליים שהוזעקו למקום שכנעו את החיילת לחזור בה, וכרגע מנהלים איתה שיחה. מהמשטרה נמסר כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה רומנטי"

מאוחר יותר גם YNET עידכן...לפי ווינט הסיפור הוא שונה לחלוטין!

לפי מה שנאמר בYNET-האישה אינה היתה חיילת,אילא בחורה בת 24....לפי מה שנאמר-הבחורה השתלטה באמצעות אקדח על רובה של חייל ששהה באותו הזמן בקניון,ורק אז איימה להתאבד

רצוי לציין שהכתבה נמחקה לאחר יום מ-YNET

ומאז לא נאמר ולו דבר אחד על מה שקרה שם

האם קרה שם משהו שקשור לביטחון מדינה?האם זו לא היתה בחורה ישראלית בכלל?מה לעזאזל קרה שם?והאם חל על זה צו איסור פירסום?

אני סתם מתסקרן לדעת האם מישהו שמע משהו על זה...

אם אכן מדובר במשהו ביטחוני,אני מבקש לנעול ולמחוק את הדיון הזה...אין לי כוונה לפגוע בביטחון המדינה או משהו דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

א)חיפשתי המון...בנענע לא פירסמו בכלל,ברדיו לא אמרו מילה על זה,בחדשות בטלויזיה לא אמרו מילה,ואפילו ב"יום שהיה" לא אמרו כלום על זה

זה עורר בי כמה WTFים...תודה בכל מקרה

ב)אני צריך להפסיק לראות "24"

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

א)חיפשתי המון...בנענע לא פירסמו בכלל,ברדיו לא אמרו מילה על זה,בחדשות בטלויזיה לא אמרו מילה,ואפילו ב"יום שהיה" לא אמרו כלום על זה

זה עורר בי כמה WTFים...תודה בכל מקרה

ב)אני צריך להפסיק לראות "24"

:hat:

אחי יא מוזר היה על זה בסוף החדשות ב22 ובערוץ 10, היא הייתה בכלל שומרת באותו קניון ופשוט רצתה להתאבד בחניון, כאשר המשטרה ראתה שאין ברירה שלה איזה כוחות מיוחדים לטפל במצב וזהו נגמר.

סתם איזה סתומה :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי את זה כשהייתי על קו 7, כבר מתקרבים לארנונה ואז הודיעו על זה ברדיו - כל האמריקאים הנאיביים האלה התחילו ב- "הוו" (בפליאה) ולפתוח עיניים, חשבו שהיה פיגוע במלחה. סתומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי שהיה שם באותו זמן אמר שזה היה מזה מפחיד.

לפי דעתי היא סתם מטומטת. מה היא רוצה להתאבד בגלל איזה שמוק שזרק אותה. היא צעירה, רוב החיים לפניה והיא עוד תמצא מישהוא אחר לא צריך להפוך את זה לטנלובלה (דפנה את בודגת בי :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...