עזרה בשיפור זרימת האוויר במארז+ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשיפור זרימת האוויר במארז+

lmlm

Recommended Posts

יש לי מאורר אחד של 120 מצד ימין ליד הספק שהוא מוציא אוויר ואחד שחסום (לפי דעתי) ע"י ההארד דיסק הוא 80 ומכניס אוויר

ככה שכל זרימת האוויר כנראה נדפקת והוא מכניס פחות אוויר, האם להזיז את ההארד דיסק מעל המאווור (אפשר לראות בתמונה) או להשאיר ככה וזה לא מפריע כמו שאני טוען? ועוד שאלה: עד כמה יתשפר לי הטמפ' וזרימת האוויר כאשר אני החתוך את הזכוכית (יש לי חלון) ואני אשים מאורר 120 שמכניס. (או שכדאי מוציא?)

שאלה אחרונה ;D האם יש עוד איפה להזיז את החוטים ולשפר את הזרימה או שזה המקיסמום ?(תמונה)

תודה לכל העוזרים :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה כאילו ההרדיסק חוסם יותר מידי את האוויר שמכניס המאוורר.. בדרך כלל זה אמור להיות כך (יתרון נוסף לסידור הזה הוא שההרדיסק "מתקרר" מהאוויר שהמאוורר זורק עליו). מומלץ ביותר להוסיף 120mm על הדלת, דאג לעשות חור מספיק גדול כדי שיהיה לו מאיפה לשאוב וכמובן כוון אותו כך שיכניס אוויר! מבחינת סידר חוטים נראה כאילו עשית עבודה די טובה, מה שכן נקה אבק, גם במארז וגם מהמאווררים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מבמאווררים שיש קצת אבק אין כלום.(יש לי מסננים)

אז אתה אומר שלא להזיז את הדיסק קשיח (כי זה מקרר אותו וגם מכניס אוויר-פחות אוויר לא? ואז אין אוויר מספיק במארז או שאני טועה?)

ואמרת שסידרתי טוב את החוטים.

עכשיו איך אני עושה ריבוע שיתאים למאורר 120 ואיך אני מכניס אותו לריבוע הזה (על החלון) מה אני צריך,איך עושה וכ'ו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מציע לחתוך רבוע באמצע החלון ולהכניס מאורר 120 מכניס אוויר.

אני שואל איך עושים את זה?

הנה תמונה (יהיה נחמד אם תגיד לי איפה גם כדאי לשים אותו)

ואם אני שם מאורר מוציא אוויר למעלה (סיכווי מאוד נמוך שיקרה) יתן שיפור?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם אותו להוציא אוויר אז שים בגג, חבל על החלון...

אם מכניס אוויר אז שים מול המעבד, אבל חבל על החלון...

איך לשים..אאממ... אצלי בראש זה כל כך פשוט שאין לי מושג איך להסביר אפילו.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח..או מקדח כוס 120, שאני לא חושב שיש לך, או שאתה לוקח דרמל ועושה חור עגול, ואז מודד איפה עשות חורים לברגים, ועם מקדחה אתה עושה אותם, ואז מחבר את המאוורר... :xyxthumbs:

עריכה: אני לא חושב שצריך להשקיע בחור יפה וכאלה.. =\ כי המאוורר יסתיר אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אפשר לעשות בנידון? :nixweiss:

לפי השאלות שלך אני מבין שאתה חסר ניסיון בנושא אז המלצה שלי, נסה להשיג מקדח כוס , איתו באמת שלא בעיה לעשות חור ויוצא מצויין.. אם אין לך גישה לזה גם דרמל כמובן יעשה את העבודה אבל כאן צריך כבר יותר ניסיון.. מבחינת מיקום בחלון מקם אותו מול המעבד (רצוי) למרות שאין בעיה שתשים אותו גם טיפה נמוך יותר וכך הוא יזרוק אוויר על הלוח. וכמובן על הדלת שיכניס אוויר. בגג אותו דבר או חור עם מקדח כוס אור חור עם דרמל. שם שים מאוורר מוציא. נשמע אולי סיפור אך ממש ממש לא. מבחינת חיבור בתכלס של המאוורר סמן לך איפה לקדוח 4 חורים וקדח.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר ממאורר אחד שמכניס ואחד שמוציא(למעט מאוררי הספק כוח) אין צורך וזה ממש לא נחוץ.

לינק לניסוי מעניין שעשו עם כל המאוררים ובמסקנות ובקריאות טפ' תראו שהכי אפקטיבי זה בכלל אחד שמוציא.

http://www.short-media.com/review.php?r=230

לא להתעצל ולקרוא ולראות בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...