מסך LCD רחב 21-23 אינץ עד 3500 שקל,יש המלצות? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD רחב 21-23 אינץ עד 3500 שקל,יש המלצות?

Omerole

Recommended Posts

לי יש את ה"פלא" CMV221D ורואים בו מצויין וזה מסך מדהים במחיר מצחיק. אני ראיתי את המסך בתצוגה ב KSP בת"א כשלידו מספר מסכים: , והמסך הקודם שלי LG1970HR שהוא ללא ספק מסך מעולה וההתרשמות שלי מ CMV היתה שהוא מציג תמונה ברורה חדה ובהירה בדיוק כמו ה LG1970HR ואף יותר, אז לבוא ולהגיד ש"בהירות התמונה היתה גרועה" זה פשוט לא נכון ומאוד מטעה, יכול להיות שבחנות שביקרת למוכר אין מספיק ידע והמסך לא הוגדר נכון, מספיק לקרוא ביקורות של אנשים שקנו את המסך בארץ ובחו"ל ולהבין שהמסך הוא מסך מצויין ואין איתו שום בעיה של בהירות, הוא מאוד בהיר ורואים בו מצויין, כל מי שמחפש מסך "22 רחב לצפייה בסרטים, לגלוש באינטרנט ולשחק במשחקים ולא מחפש מסך עם "שם" שיעלה לו בעוד 1000 ש"ח לפחות אז זה המסך בשבילו, אני בטוח של תצטערו!

ועוד דבר אם תראו את הנתונים של המסך Viewsonic VX2235wm אתם תראו שהנתונים כמעט זהים ל CMV221D למעט בהירות לויוסוניק בהירות CDM280 ואילו ל CMV בהירות CDM330, מלבד זה הנתונים דומים, אני כמעט בטוח שמדובר באותו מסך וש Viewsonic רכשה את הדגם הזה מ CMV כפי ש עשו, רק שהמחיר הכי נמוך של Viewsonic VX2235wm הוא 3350 ש"ח, אז תעשו את החישוב בעצמכם.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נתונים.... כל מה שאתה אומר אתה צודק ואני מחזק, רק בעיניין הנתונים שזה מה שאני עשיתי.. חיפשתי מסך לפי נתונים.

ה- L204WT אשר הנתונים שלו מרשימים ובאמת הלכתי לראותגם אותו והמסך באמת הרשים אותי, רק לאחר בדיקה של המסך CMV 22 גיליתי שלמרות הנתונים של , הוא לא נופל ממנו ואף טוב יותר מכיוון שבשינוי רזולוציה CMV לוקח את כולם (וזה מבדיקה אישית).

אז כמו שאמרו מעליי, אם אתם מעוניינים לשלם על שם עוד כ-1000 ש"ח ויש לכם את הכסף, לבריאות. אני אישית חושב שזה בזבוז.

אגב אני מציא לכם לחפש קצת ביקורות ולהתרשם, בחו"ל דווקא מאוד מרוצים ממנו ומדברים עליו הרבה במיוחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די משוכנע,כ"כ הרבה ביקורות טובות כנראה שלא משקרות.

הכסף באמת חשוב לי,אז אני אלך לראות אותו שיזדמן לי.

ועוד שאלה,כרטיס המסך שלי (X800XL) יצליח לתפקד בכזאת רזולוציה בערך כמו שהוא מתפקד ברזולוציה העכשווית?(1280X1024).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

זה תלוי במה, אבל ברור שתהיה ירידה ב-FPS.... זה לא יכול להשאר אותו FPS ברזולוציות כל כך שונות, בגלל זה אני אומר לך שווקא המסך הזה טוב בגלל שבהורדת רזולוציה הוא לוקח את כולם.

כשאני וחבר (שגם עם LCD גדול אבל אחר) הפעלנו BF2142 על רזולוציה 1280*1024 ואחר כך מצאנו איך להפעיל ב-1680*1024 היינו תריכים לבדוק פיזית במסך שאנחנו אכן על הרזולוציה הזו, ממש קשה להבחין בירידת ביצועים ברזולוציה לא טבעית.

אבל שוב, ירידת ביצועים תהיה,היא לא יכולה להשאר זהה.

אני עם 2X 7800GT בנתיים בלי בעיה... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה בודקים מסך?

בטח גם ראית בחיבור VGA או D-SUB או ענארף כל יום יוצא שם... וגם בכרטיס MX 4 כמו שאחד ראה כאן וברזולוציה של 640X480...

אני לעומת זאת בדקתי לעומק את כל המסכים האפשריים כולל LG L204WT ו-CMV 221D לוקח את כולם בענק...

ובדקתי ע"י ,1080I,הורדת רזולוציה וכו'...

מסך סופני, נקודה.

מדברים עליו כעל מסך במחיר "מציאה" אך הוא רחוק מלהיות בחירת הגיימרים. אלו דווקא מעדיפים דגמים של ו- אך כנראה שהם לא ממש מבינים במסכים "סופניים" :-\

אילולא החמיאו לו רבים לפניך לא הייתי טורח בכלל ללכת לראותו. לא טענתי לרגע אחד שביצעתי לו בדיקה יסודית ומלאה ופשוט ציינתי התרשמות ראשונית מאכזבת לדאבוני. הייתי מאוד רוצה לבצע בדיקה מול ה- 225BW אך קשה לי להאמין שניתן למצוא את שניהם בחנות אחת וחבל שכך.

לידיעתך, מכל מסכי ה-22 שציינו פה רק ה- הוא 8 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים עליו כעל מסך במחיר "מציאה" אך הוא רחוק מלהיות בחירת הגיימרים. אלו דווקא מעדיפים דגמים של ו- אך כנראה שהם לא ממש מבינים במסכים "סופניים" :-\

לפי מה אתה יודע מה גיימרים מעדיפים ולפי מה החלטת האם הם מבינים או לא מבינים במסכים "סופניים" (האם אני קורא זילזול בי בין השורות?!?) לפי הבדיקה שלי גיימרים מאוד ממליצים על מסך זה ואני כחלק מקהל זה חושב שבחירה זו נכונה. או שאולי אדם שמשחק כ- 8 שעות ממוצע ביום ומחליף מערכת כל חצי שנה לא נחשב גיימר בישבלך.

אני משחק ברזולוציה טבעית של 1680X1050 הכל על HIGH והמסך פשוט מעולה, אני ביצעתי בדיקות פיזיות למסכים ולא הסתמכתי רק על ביקורות והמלצות, כמו שכבר ציינתי אני בהתחלה ממש לא התכוונתי אפילו לגשת לראותו וכבר אמרתי שצריך לדעת לבדוק מסך.

אילולא החמיאו לו רבים לפניך לא הייתי טורח בכלל ללכת לראותו. לא טענתי לרגע אחד שביצעתי לו בדיקה יסודית ומלאה ופשוט ציינתי התרשמות ראשונית מאכזבת לדאבוני. הייתי מאוד רוצה לבצע בדיקה מול ה- 225BW אך קשה לי להאמין שניתן למצוא את שניהם בחנות אחת וחבל שכך.

כשתבצע, תדבר.

לידיעתך, מכל מסכי ה-22 שציינו פה רק ה- הוא 8 ביט

לידיעתך, לא מעניין מי רק 8 ביט ומי רק בלה בלה..... מעניין אותי בשטח מי נותן ביצועים מעולים.

אגב,

אני לרגע גם לא טענתי שזה המסך הכי טוב.

ברור שיש טובים יותר, העינייין הוא מה הגיון לשלם כל כך הרבה למשהו שלא יתן לך מעבר?

זה הרי לא נגמר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה"פלא" CMV221D ורואים בו מצויין וזה מסך מדהים במחיר מצחיק. אני ראיתי את המסך בתצוגה ב KSP בת"א כשלידו מספר מסכים: , והמסך הקודם שלי LG1970HR שהוא ללא ספק מסך מעולה וההתרשמות שלי מ CMV היתה שהוא מציג תמונה ברורה חדה ובהירה בדיוק כמו ה LG1970HR ואף יותר, אז לבוא ולהגיד ש"בהירות התמונה היתה גרועה" זה פשוט לא נכון ומאוד מטעה, יכול להיות שבחנות שביקרת למוכר אין מספיק ידע והמסך לא הוגדר נכון, מספיק לקרוא ביקורות של אנשים שקנו את המסך בארץ ובחו"ל ולהבין שהמסך הוא מסך מצויין ואין איתו שום בעיה של בהירות, הוא מאוד בהיר ורואים בו מצויין, כל מי שמחפש מסך "22 רחב לצפייה בסרטים, לגלוש באינטרנט ולשחק במשחקים ולא מחפש מסך עם "שם" שיעלה לו בעוד 1000 ש"ח לפחות אז זה המסך בשבילו, אני בטוח של תצטערו!

ועוד דבר אם תראו את הנתונים של המסך Viewsonic VX2235wm אתם תראו שהנתונים כמעט זהים ל CMV221D למעט בהירות לויוסוניק בהירות CDM280 ואילו ל CMV בהירות CDM330, מלבד זה הנתונים דומים, אני כמעט בטוח שמדובר באותו מסך וש Viewsonic רכשה את הדגם הזה מ CMV כפי ש עשו, רק שהמחיר הכי נמוך של Viewsonic VX2235wm הוא 3350 ש"ח, אז תעשו את החישוב בעצמכם.

:xyxthumbs:

אני מסכים. לא מספיק שישראלים נדבקים כמו עדר למותגים מוכרים, KSP גם עושים רצח אופי למסכי CMV בגלל חוסר ידע ומקצועיות. ביום שישי קניתי מסך CMV 938D ב-KSP ואם הייתי מגיע לחנות ללא ידע מוקדם בחיים לא הייתי לוקח אותו. המוכר ב-KSP חיבר את המסך דרך יציאת VGA לכרטיס מסך 4MX (כרטיס מסך מלפני חמש שנים) והתמונה הייתה פשוט זוועתית. חלטתי להמר. לקחתי את המסך בכל מקרה, חיברתי אותו לכרטיס מסך 5900XT דרך יציאת DVI והתמונה שקיבלתי הייתה פשוט מעולה. מסך בהיר, טקסט חד וברור, אין מריחות בסרטים/משחקים, אין פיקסילים מתים ומיוצר מחומרים איכותיים. פשוט תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...