העברת כספים מ-PAYPAL לחשבון בנק בארה"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת כספים מ-PAYPAL לחשבון בנק בארה"ב

anatoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה להעביר איזשהו סכום כסף לקרוב בארה"ב, ו- נראה לי כמו דרך טובה. כיצד הדבר נעשה? האם זה אפשרי לכל חשבון בנק בארה"ב? כמה זה עולה (אם בכלל?)?

תודה,

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עולה לך גרוש.

אתה צריך אבל כרטיס אשראי בינלאומי.

אתה נרשם, הם מורידים את הכסף מכרטיס האשראי ושולחים אותו לחשבון הפייפאל של הקרוב שלך. אז הוא מעביר את הכסף מחשבון הפייפאל שלו לחשבון הבנק שלו..

וכל זה יכול להיעשות ב3 דק' ובחינם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נרא לי שאפשר להעביר מפייפאל ישירות לחשבון בנק שלא שייך לך..

אולי אתה יכול להביא לקרוב שלך את הפרטים שלך בפייפאל ואת הסיסמא והוא יכנס וכאילו ימשוך מכרטיס האשראי שלך ישירות לבנק שלו...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שפשוט ייצור משתמש בPAYPAL.

תראה מה הוא אמר:

יש לי חשבון כבר שנתיים. השאלה היא כיצד אני מעבחר מחשבון שלי ישירות לחשבון בנק של הדוד שלי.

Anatoli.

אם הוא יצור חשבון בפייפאל(מה שכבר המלצתי בתגובתי הראשונה) אז זו לא תהיה העברה ישירה לבנק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אתם עושים צחוק או מה?! להעביר כסף לפאיפאל אני יודע, אני מוכר וקונה בכל העולם כבר שנתיים. אני צריך להעביר לדוד שלי כסף, ורוצה לעשות את זה כמה שיותר מהר. זה שהוא יכול לפתוח חשבון אני יודע, הוא יכול גם לטוס לישראל לקחת את הכסף, אבל הרעיון הוא לחסוך לו את הטרחה. אני אנסה לפנות ל- ישירות, תודה.

בנוגע לעמלות, המקבל של הכסף משלם 3.9% על כל עסקה, מעבר לכמה אלפי דולרים בחודש זה יורד ל-3.2%.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לעמלות, המקבל של הכסף משלם 3.9% על כל עסקה, מעבר לכמה אלפי דולרים בחודש זה יורד ל-3.2%.

Anatoli.

תלוי, במידה וזה העברה בין אנשים פרטיים ולא חשבונות עסקיים העמלה נופלת על המשלם

רק בעסקים שבהם העסק דורש את התשלום דרך הפאיפל הוא משלם את העמלה, שהלקוח לא ירגיש שדופקים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בין אנשים פרטיים המקבל של הכסף משלם את העמלות. ככה זה תמיד ב-, תאמין לי שיצא לי כבר הרבה פעמים גם לשלם, גם לקבל תשלומים מאחרים, וגם להעביר כספים בין חשבונות ללא כל עסק מעורב באמצע.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...