מתלבט בין שלוש אוזניות לנגן שלי PX100 ,PX200 ,CX300? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שלוש אוזניות לנגן שלי PX100 ,PX200 ,CX300?

eliranl

Recommended Posts

זהב או צבע זהב ? חח בכל מצב זה לא משנה

סתם שאלה על האוזניות הם מאד לוחצות ? או שזה לא מורגש כי אני שונא אוזיות מורגשות יותר מידי זה עושה לי כאב בתוך המח

חח אהבתי ;D

ותיקח תCX300 גם אני כנראה בסוף קונה אותם לנגן שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מפעל בסין מייצר את אותם לקריאטיב ,וסנהזיר ושארפ ולא זוכר למי עוד.

המפעל פשוט משנה את הלוגו על האוזניות ואת החיבור בננה זה הכל.

יש לי זוג של האוזניות הללו ואני לא מתלהב בכלל ,נשמעים קצת יותר טוב עם מגבר אבל עדיין לא מספיק בשבילי.

*עריכה* ל-eliranl אפילו אינפקטד לא נשמע משהו באוזניות הללו ,וזה מאוד נדיר בהתחשב שאינפקד תמיד נשמע טוב בכל אוזניה שאני אי פעם שמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מפעל בסין מייצר את אותם לקריאטיב ,וסנהזיר ושארפ ולא זוכר למי עוד.

המפעל פשוט משנה את הלוגו על האוזניות ואת החיבור בננה זה הכל.

יש לי זוג של האוזניות הללו ואני לא מתלהב בכלל ,נשמעים קצת יותר טוב עם מגבר אבל עדיין לא מספיק בשבילי.

*עריכה* ל-eliranl אפילו אינפקד לא נשמע משהו באוזניות הללו ,וזה מאוד נדיר בהתחשב שאינפקד תמיד נשמע טוב בכל אוזניה שאני אי פעם שמעתי.

הCX300?או הEP630?

אתה הראשון שאומר שלא שומעים בהם טוב:\

הביקורות בזאפ וגם פה בפורום אומרים שהם מעולות

איזה נגן יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס אינפקטד :silly:

שמע יכול להיות שהם מתאימים להרבה אנשים, אבל לי הם היו לא נוחות, אם הרבה רעש מיקרופוני כלומר לא טובים שאתה נמצע בתנועה,הכי גרוע היה שהייתי מתבאס לשמוע בהם כשהיתי באוטוסים ולא היה לי ברירה אלה לשמוע בהם .

לגבי הציוד שיש לי זה x5l (ועוד שלל ומגברים למינהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הpmx100 שזה אותו דבר כמו הpx100 רק עורפי ממה שהבנתי. ואני מרוצה מהם, אני לא יודע איך האיכות של האוזניות האחרות אבל זה תלוי מה יותר נוח לך קשת או כאלה שנכנסות לאוזן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...