אוברקלוקרים של 7900GT להתפקד! + עזרה בOC שלי.. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקרים של 7900GT להתפקד! + עזרה בOC שלי..

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

אתמול התקנתי ל 7900GT של BFGTECH.. חדש. ללא הרבה התלבטויות הבנתי שאחד הקירורים (אויר) הטובים שיש היום הוא ZALMAN VF900CU

אז התקשרתי והזמנתי לי אחד. אחרי התקנה די פשוטה ומהנה נגשתי להתקין ולראות תוצאות.. מיד שמתי לב שהטמפ' של הכרטיס ירדה בסיבובות ה 14 מעלות (מאזור ה 54 לאזור 40).. רצוי אולי לציין שהכרטיס מגיע מ BFG כבר עם OC קליל - 475 לליבה ו 1360 לזכרון.. כאשר לפני הקירור לא ניסיתי למצוא את הגבול של הכרטיס מפני שהוא היה מתחמם בטירוף ומגיע גם לאזור ה 70 במאמץ.. עכשיו לאחר שהקירור מותקן והכל שקט יותר וקריר ניגשתי ל OC .. נתתי לCOOLBITZ למצוא לי תדרים מקסימליים סתם בשביל הספורט ונדהמתי שהוא בחר בOC כל כך גבוה של 540 לליבה ו 800 לזכרון.. חשבתי שאין מצב שהכרטיס לא ייתבשל ככה במאמץ וניגשתי ל3DMARK 2005 כדי לעשות בדיקה קטנה.. הרצתי בדיקה שבמהלכה הכרטיס לא עבר את ה 54 מעלות!! והתוצאה הסופית שלי היתה 7962 נק'..

עכשיו כאן אתם נכנסים לתמונה:

1) איך התוצאה שלי יחסית אליכם (תציינו נק' שקיבלתם ועם איזה , כמה OC ולכמה מעלות הכטיס מגיע..)

2) איך הטמפ שלי במצב רגיל (ללא מאמץ) - להזכיר סביב ה 42 מעלות עם מארז ג'נרי סגור ומשחה טרמית של ZALMAN ולא AS5 ..

* רק לציין שלפי דעתי קבלתי ציון נמוך וזה נראה לי בגלל מעבד מאעפן שמהווה צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני לא טועה הכרטיסים מקבלים משהו בסביבות 8000

אבל אם עשית לו למצוא תדרים לבד אתה בטוח יכול יותר תמשיך את הOC

שאני נותן לו לעשות תדרים לבד הוא בקושי מעלה..

אני לליבה שלי יש 300 ואם אני נותן לו זה משהו בסביבות 400

ולבד אני מעלה מעל ל550 ואני עוד עם קירור סטוק+מאוורר 60 שאני הוספתי

ככה שאם אתה עם הקירור הזה אתה יכול לעלות עודד הרבה בכיף..

בקשר לטמפ אני בטוח שהיא מעולה 40 לכרטיס בIDLE זה מעולה ולהגיע ל55 במקס זה ממש מעולה שלי 44 סטוק (אחרי שהיה 50 בלי המאוורר)

ובמאמץ 60 שזה בסדר..

המעבד שלך באמת די חלש הייתי ממליץ לך להתקדם אם הוא AM2 כדאי שתיקח איזה 3800 כפולה זה פשוט מעולה

אם 939 כדאי שתיקח משהו חזק יותר בתקציב שתוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: הרגת אותי. תקול!! הבאת לי באק לצבא באימון מתקדם - הפלוגה, אני והמאג התקול שלי מסתערים על גבעות ללא שום משמעות..

איזה בעאסה זה!! מה רציני לא מחליפים לך?? מי אמר לך שלא החנות או BFG עצמה? תשמע אם החלפת לו אז זאת בעיה. אם הכל סטוק אין להם זכות!

חזרה לבקשה שלי, כנראה שזה אכן כמו שחשבתי והמעבד שלי פשוט..איך לנסח את זה בעדינות.. מסריח ?!? עשיתי לו גם OC והרמתי אותו ל 2200 במקום 1800 וקבלתי ככה סתם עוד 1000 נק' תמימות.. אולי באמת אני אחליף אותו עוד כמה זמן.. שהמחשב שלי יהיה מוכן יותר לקלוט את CRYSIS..

אז 8765 נק' זה כבר לא כך כך רע לא ?

*לגבי הבחור עם ה 6600. יפה אחי. היה לי כרטיס כזה בדיוק לפני זה. גם של ועם פאסיבי.. הברגתי לו בקומבינה מאוורר 80מ"מ על הצלעות השחורות האלה.. הוריד לי את הטמפ' בחצי.. אבל עדיין לא הצלחתי מעולם לעבור את ה 400 יציב.. ממש מכובד 550..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי OC למעבד יפתור לך את צוואר הבקבוק

יש לך מעבד פשוט מעולה ל OC

ואם אתה אומר שבמהירות2200 קיבלת עוד אלפייה זה פשוט מעולה תנסה לדחוף אותו לכיוון ה 2400 לא נראה לי אטלון 64 3000 שלא עושה 2400

והוא יכול להגיע גם ליותר עם מתאים .

תן לו בראש! ובהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי מוציא 5500. הוא תקול. BFG לא מוכנים לתקן לי אותו.

חוי.

טמפ' 34~ את המפרט תראה בצד.

תחליף אותו מהחנות שקנית אותו (אלא הוא מחו"ל :-\)

ד"א. השגתי עם OC מקסימלי סטוק ל 9.3K

כנראה המעבד מגביל אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניסיתי באמת שניסיתי.. הרמתי את המעבד ל 2400 (270*9) ואני לא מצליח לקבל מחשב יציב.. הטמפ' דווקא טובות ובמנוחה אני על 34 בערך..

המחשב קרס ב אחרי איזה דקה וחצי ועשה ריסטרט.. ניסיתי להרים מתחים והורדתי מכפלת HTT של הלוח ל 2 במקום 4 ..

הרצתי לו בדיקה בפריים 95 והוא לא מצליח לעבור את החישוב שראשון ללא ERROR..

חזרתי לביוס לבדוק אולי אני מפספס משהו - הכל נראה אופטימלי - הזכרון ללא OC ועומד על 404 MHZ (אחרי הורדת מחלק) הHTT LINK גם ללא OC.. המעבד על כמו שנאמר 270*9 וטמפ' שמנוחה של סביב ה 34.. (קירור סטוק רק עם מאוורר של TT על 4500 RPM).. ואני לא מצליח.

המעבד לא יציב פשוט משום מה.. יש הצעות או לסגור את הבאסטה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה כנראה עם אני מניח שיש לך DDR1 והוא לא ממש עובר את ה400..תשנה מחלקים

ודרך אגב העלת 300MHZ למעבד

וקיבלת עוד אלפייה ב3DMARK?!?!?!?

זה מטורף התוכנה משתמשת בדיוק 1% בשביל המעבד או שזה ממש פוקס או שלא יודע

דרך אגב אני מדברים על 05 שאני יהיה בטוח נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מדובר ב 05.. ומדובר ליתר דיוק בעלייה של 400MHZ למעבד - +25% !!

קשה לי להאמין שמדובר בזכרון הוא לא נמצא ב OC! הורדתי לו מחלקים והוא נשאר על 400 גם לאחר ה OC של המעבד.

ולמה אתה מתפלא לגבי השיפור? יש שני בדיקות שלמות בבדיקה רק למעבד.. אז אם המעבד טוב יותר מן הסתם זה יתבטא בתוצאה..

השאלה אם הגעתי ללימיט ? כי כל מהירות מעבד מעל ל2250 MHZ כבר גורמת לאי יציבות - לא משנה כמה מתח יש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מתח אתה נותן לו?

עד 2250 לא היית צריך להוסיף מתח?

ממה שנראה כרגע הספק שלך הוא מה שמגביל אותך בOC אם אני לא טועה ToPower זה ג'נרי לא??

דרך אגב כשעושים בדיקה ב3DMARK ורוצים לבדוק ת'כרטיס מסך -מבטלים את בדיקות המעבד

תריץ רק את השלושה הראשונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...