מתלבט אם לקנות את המסך 22" של CMV - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט אם לקנות את המסך 22" של CMV

Airtel

Recommended Posts

ראיתי עליו המלצות פה בפורום וגם בNEWEGG, והוא נראה לי די סבבה ומתאים לי לצרכים - הבעיה היחידה שיש לי זה הרזלוציה הגבוהה 1680X1050 בינתיים על משחקים כיום המחשב שלי עוד יכול איכשהו להסתדר איתה, אבל בעתיד שיצא CRYSIS, UT07 ומשחקים בסגנון המחשב שלי ממש לא יעמוד ברזלוציה הזאת ועד שאני ישדרג (מה שיהיה עוד יחסית הרבה זמן אני מניח כי קניתי את המחשב לפני איזה 8 חודשים) אני יצטרך לשחק ברזלוציות נמוכות יותר, עד עכשיו אני כל החיים שלי תקוע עם CRT 17" לא התנסתי עדיין ממש עם מסך LCD אבל שמעתי אם לא עובדים על הרזלוציה הרגילה שלו אז זה נראה זוועה, מה יש לכם להגיד? זה יהיה נורא אם אני ישחק משחקים לא ברזלוציה 1680X1050?

ד"א המפרט שלי:

amd opteron 148 (2.2@2.8) | dfi lanparty nf4 ultra-d | g. skill 2GB 400mhz 2-3-2-5| 7900gt 256mb | 200gb sata2 8mb

אולי עוד מעט שהכרטיס מסך יתחיל להתאמץ קשה להפעיל משחקים ברמה גבוהה אני יקנה קירור טוב לכרטיס מסך ויעשה VMOD פשוט ויעשה רציני לאיזה 450@650 לליבה ואיזה 660@900 לזיכרון.

הדבר שהכי קרוב לשידרוג פה זה כנראה הכרטיס מסך אבל גם זה יהיה רק עוד איזה שנה - זאת אומרת הREFRESH של כל כרטיסי הDX10 שיצאו בזמן הקרוב (G80 ו R600), מעבד-לוח אם- אני די מתחרט שלא חיכיתי כמה חודשים לקונרו, אבל מה לעשות על טעויות משלמים אז לא נראה לי שאני יחליף אותם עד שיהיו QUAD CORES במחירים סבבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים אתה לא חייב לשחק ברזולוצייה הנאטיבית של המסך.

דרך אגב,ראיתי את המסך,הוא פשוט ענק!

אני קונה השבוע את ה20,יש לו רזולוצייה נמוכה יותר וגם בו רואים מצויין.

אני חייב לציין דווקא שהוא לא כזה ענקי כמו שציפיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שקנה את המסך הנ"ל, תוכלו בבקשה לענות, אם מבקשים ממנו להציג רזולוציה ביחס סטנדרטי ולא רחב כמו הרזולוציה הטבעית שלו, איך זה נראה?

למשל, הייתי מצפה, בגלל שהוא 1680x1050, שמשחק ב-1280x1024 יוצג עם שוליים צדדיים שחורים ואולי איזה 26 שורות שחורות מלמעלה/למטה, ככה שתמונה תוצג ברזולוציה הטבעית (ואז כנראה שזה יראה בערך בגודל של מסך 19").

זה באמת ככה או שאני אופטימי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנשים, ועוד משהו - באמת רואים בו סבבה וזה? כי אני די מתלבט בינו לבין הLG 20" שעולה 2050 (300 שקל פחות) ויש לו 5MS כמו בCMV אבל יש לו גם קונטראסט של 1:2000.

ואיך הוא נראה מבחינת עיצוב חיצוני?

ולדעתכם אם אני ילך לKSP הם יתנו לי לראות אותו? יעני בלי שאני מתחייב לקנות שיוציאו לי אחד ושאני יוכל לראות איך זה נראה והכל (אני מדבר על הסניף בחיפה אם זה משנה).

ועוד משהו חח, אם אני יחליט לקנות בKSP הם יתנו לי לבדוק שלמסך אין שום פיקסלים שרופים ואם יהיה יחליפו לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חשבתי לקנות רק אותו מסך של 20 אינצ" וגם אני מתלבט אם בכלל הכרטיס מסך שלי יסחוב על כזאת רזולוציה עם טקסוטורות בינוניות וגרפיקה בינונית.נראה לי מה שממש יגביל אותי זה שיש לי 128 vram.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנשים, ועוד משהו - באמת רואים בו סבבה וזה? כי אני די מתלבט בינו לבין הLG 20" שעולה 2050 (300 שקל פחות) ויש לו 5MS כמו בCMV אבל יש לו גם קונטראסט של 1:2000.

ואיך הוא נראה מבחינת עיצוב חיצוני?

ולדעתכם אם אני ילך לKSP הם יתנו לי לראות אותו? יעני בלי שאני מתחייב לקנות שיוציאו לי אחד ושאני יוכל לראות איך זה נראה והכל (אני מדבר על הסניף בחיפה אם זה משנה).

ועוד משהו חח, אם אני יחליט לקנות בKSP הם יתנו לי לבדוק שלמסך אין שום פיקסלים שרופים ואם יהיה יחליפו לי?

אני כמעט בטוח שיש אותו בתצוגה בכל סניף.תתקשר לסניף שאתה רוצה ללכת אליו ותשאל אם יש אותו בתצוגה.אבל אי אפשר להתרשם מהתצוגה,הכל מחובר למפצל והמסכים לא מכוונים כמו שצריך.מבחינה חיצונית המסך נראה בסדר גמור.

אני חושב שהם נותנים לבדוק לגבי פיקסלים בקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...