אני בדילמה קשה - כיצד להביא וודקה לטיול השנתי ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני בדילמה קשה - כיצד להביא וודקה לטיול השנתי ?

B0necrack3R

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לנו רק רוצים לראות שיש מים, לא שותים ולא כלום.

אם המורים ירצו לטעום מהמים שלך תגיד להם שאתה פוחד מחיידקים ולא מוכן שהם ישתו (לא עם הפה ולא מהאוויר) כי החיידקים יהרגו אותך ואת כל מי שאתה מכיר...

תיראה משכנע ואתה חופשי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון עם השמפו נשמע טוב, אפשרי גם בין הבגדים להחלפה ;) ;)

רעיון שעלה לי לראש, קח שק שינה(תגיד שאתה לא מוכן להתכסות במצעי האכסניה) ובפנים תוכל לשים בקבוק מבלי לפחד שהוא ישבר, ולא נירא לי שיבקשו ממך לפתןח את השק כי לפתוח אותו(+חיפושים אחרי וודקות ???) ואח"כ לקפל אותו זה לוקח פול זמן, אין סיכוי שזה יקרה :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה,

פשוט תתארגנו כיתה שלמה

ואל תסכימו לאף מורה לחטט לכם בתיק..

מה שכן, תדאגו שיהיה לכל כמה תלמידים עותק של החוק הכתוב. אני בטוח שטלפון למשרד החינוך/דוד עו"ד של מישהו יפטור את הבעיה.

ככה גם תעשו הסטוריה בבי"ס, וגם תשתו להנאתכם.

אגב, עד כמה שאני יודע, גם לשוטר אסור לחפש עליך סמים אלא אם כן הוא מריח משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלי קלות. קח שלוקר, 'מלא אותו בוודקה, ושים אותו בתיק של הבגדים להחלפה/התיק הגדול, ותגיד חלהם שאתה לא מוכן שישתו לך מה"מים", כי יש חיידקים ובכלל מה הם מעיזים לשאול/לטעום/לבדוק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלן חברה.. יש לי טיול שנתי עוד חודש ואני והחברה רוצים (חייבים!!!) להביא אלכוהול!!

אך יש בעיה אחת.. המורים בביצפר שלנו מאוד מאוד קרציות! בודקות כל בקבוק מריחות ואפילו טעימות אותו..(מבקשים להוציא את כל תוכן התיקים לפניי היציאה לטיול.)

ומישנתפס עם אלכוהול עונשו הוא כבד המתבתא בזה ששולחים אותו הביתה במונית על חשבונו ועוד כל מיני דברים לא ממש נעימים ::):P

אז השאלה שלי ליצירתיים שביניכם הכיצד בכל זאת נוכל להביא אלכוהול(עדיף וודקה\וודקה עם משהו) לטיול השנתי באורך 4 ימים לניצנה!

אנחנו ממש חייבים כי זו המסורת שלנו ;D אז אל תגיבו בבקשה תגובות כמו: אל תביאו בכלל \ תהנו בלי אלכוהול וכו'!

אני גם אשמח לשמוע עם מה אפשר לערבב וודקה כדי לעלים גם את הטעם וגם את הריח.... בקיצור אני מחכה רעיוניכם.

תודה מראש.

אתה לא לומד בשבח מופת או משהו? ;D

לפי דעתי הרעיון עם השמפו מאוד מקורי ואהבתי אותו רק חבל שאני אישית לא השתמשתי בו בטיול השנתי שלי...

בכל זאת אני מייעץ לך להשתמש בשמפו, רק אל תשכח להדביק את הקצוות בסלוטייפ או משהו שבלי כוונה לא יהיו דליפות על הבגדים להחלפה שתשים בהם את השמפו.. כי אז בטוח יתפסו אותך!

אגב אצלנו ב"שבח" גם מבטיחים שאם תופסים אותנו עם משקאות חריפים אז מזמינים לנו מונית באיזה 700 שקל עד הבית על חשבון ההורים ומעיפים מהבית ספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלן חברה.. יש לי טיול שנתי עוד חודש ואני והחברה רוצים (חייבים!!!) להביא אלכוהול!!

אך יש בעיה אחת.. המורים בביצפר שלנו מאוד מאוד קרציות! בודקות כל בקבוק מריחות ואפילו טעימות אותו..(מבקשים להוציא את כל תוכן התיקים לפניי היציאה לטיול.)

ומישנתפס עם אלכוהול עונשו הוא כבד המתבתא בזה ששולחים אותו הביתה במונית על חשבונו ועוד כל מיני דברים לא ממש נעימים ::):P

אז השאלה שלי ליצירתיים שביניכם הכיצד בכל זאת נוכל להביא אלכוהול(עדיף וודקה\וודקה עם משהו) לטיול השנתי באורך 4 ימים לניצנה!

אנחנו ממש חייבים כי זו המסורת שלנו ;D אז אל תגיבו בבקשה תגובות כמו: אל תביאו בכלל \ תהנו בלי אלכוהול וכו'!

אני גם אשמח לשמוע עם מה אפשר לערבב וודקה כדי לעלים גם את הטעם וגם את הריח.... בקיצור אני מחכה רעיוניכם.

תודה מראש.

אתה לא לומד בשבח מופת או משהו? ;D

לפי דעתי הרעיון עם השמפו מאוד מקורי ואהבתי אותו רק חבל שאני אישית לא השתמשתי בו בטיול השנתי שלי...

בכל זאת אני מייעץ לך להשתמש בשמפו, רק אל תשכח להדביק את הקצוות בסלוטייפ או משהו שבלי כוונה לא יהיו דליפות על הבגדים להחלפה שתשים בהם את השמפו.. כי אז בטוח יתפסו אותך!

אגב אצלנו ב"שבח" גם מבטיחים שאם תופסים אותנו עם משקאות חריפים אז מזמינים לנו מונית באיזה 700 שקל עד הבית על חשבון ההורים ומעיפים מהבית ספר.

יש רק דבר אחד שאני לא מבין איך הם יגיעו ל700 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...