אני בדילמה קשה - כיצד להביא וודקה לטיול השנתי ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני בדילמה קשה - כיצד להביא וודקה לטיול השנתי ?

B0necrack3R

Recommended Posts

האלן חברה.. יש לי טיול שנתי עוד חודש ואני והחברה רוצים (חייבים!!!) להביא אלכוהול!!

אך יש בעיה אחת.. המורים בביצפר שלנו מאוד מאוד קרציות! בודקות כל בקבוק מריחות ואפילו טעימות אותו..(מבקשים להוציא את כל תוכן התיקים לפניי היציאה לטיול.)

ומישנתפס עם אלכוהול עונשו הוא כבד המתבתא בזה ששולחים אותו הביתה במונית על חשבונו ועוד כל מיני דברים לא ממש נעימים ::):P

אז השאלה שלי ליצירתיים שביניכם הכיצד בכל זאת נוכל להביא אלכוהול(עדיף וודקה\וודקה עם משהו) לטיול השנתי באורך 4 ימים לניצנה!

אנחנו ממש חייבים כי זו המסורת שלנו ;D אז אל תגיבו בבקשה תגובות כמו: אל תביאו בכלל \ תהנו בלי אלכוהול וכו'!

אני גם אשמח לשמוע עם מה אפשר לערבב וודקה כדי לעלים גם את הטעם וגם את הריח.... בקיצור אני מחכה רעיוניכם.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ... תגידו שאתם לא מוכנים שיחפשו מה יש לכם בתיק, זו זכותכם על פי חוק לא להסכים לחיפוש שכזה ואין שום דבר שהמורים יכולים לעשות; אם הם יגידו שהם לא מרשים לכם לצאת לטיול פשוט תאיימו שתפוצצו את כל הפרשה בעיתון או שתפנו ישר לעורך דין, זה יעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ככה.... אני שינצנה מקום מגעיל הייתי שם לצערי פעמיים...

עכשיו... שנה שעברה בכיתה י' אנשים עשו ככה

3 ילדים כל אחד הביא 4 בקבוקי מים 1 או 2 לבחירתך היום ממולאים בוודקה שכידוע לך... שקופה...

עכשיו כאשר כאלו או משהו הם נתנו את בקבוקי המים אחרי שתתן 3 בקבוקים בסדר תאמין לי לא יבדקו את ה4.....

פשוט תעשה ככה זה תמיד עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ זה קצת מבאס לסחוב כל כך הרבה בקבוקי מים + וודקה וזה גם לא 100% שלא יבדקו.

הרעיון עם הטייפ נראה נחמד מאוד צריך לחשוב על זה...

למורים יש זכות לבקש מהתלמידים להוציא את כל מה שיש להם בתיקים (לא לחתת) ותאמין לי בבית משפט תהיה להם סיבה מספיק מוצדקת למה הם עשו את זה ;D

לא להביא וודקה לא רעיון טוב ;D..

לבחור שהיה בניצנה... מה בדיוק מסריח שמה? יש מקררים יש שמה מכולת או קיוסק בסביבה?

תודה ותמשיכו עם הרעיונו ...מעניין ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים....

אין שם כלום... נקודה...

לא קיוסק וגם אני כמעט בטוח שאין מקררים לפי מה שאני זוכר...

מה שכן יש מכונות שתיה אז תביא מטבעות....

תאמין לי ש4 בקבוקי מים בתיק הגדול זה לא כזה נורא גם ככה אתה לא סוחב אותו הוא כל הזמן באוטובוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למורים יש זכות לבקש מהתלמידים להוציא את כל מה שיש להם בתיקים (לא לחתת) ותאמין לי בבית משפט תהיה להם סיבה מספיק מוצדקת

אה באמת?

לא ידוע לי על חוק או תיקון חוק שמאפשר למורה לעשות חיפוש בחפציו של תלמיד ללא רשותו; אני חייב לומר כי זו פעם ראשונה שאני שומע על משהו כזה, אצלנו זה פועל אחרת לגמרי, בסך הכל צריך להראות שיש לך את הציוד הנדרש (x ליטר מים) וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למורים יש זכות לבקש מהתלמידים להוציא את כל מה שיש להם בתיקים (לא לחתת) ותאמין לי בבית משפט תהיה להם סיבה מספיק מוצדקת למה הם עשו את זה ;D

לא נכון, זה חוק במדינת .

אם הם ממש רוצים הם צריכים להשיג צו חיפוש מבית משפט. (דבר שהם לא יעשו כמובן.)

אם אתה לא ממש מעונין באפשרות הזאת, אפשר כמובן לעשות תא סודי בתיק..

בדר"כ התיק הוא ממין בד כזה, והתחתית שלו הוא מפלסטיק, נכון?

אז שמים את הבקבוק למטה, מסדרים, (שלא יהי עקום, אפשר לשים בפנים שמיכה שלא ישברו הבקבוקים)

ושמים את הפלסטיק, ומדביקים או תופרים ממש טוב.

זה מין תא סודי, וקשה לעלות על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי (כיתה ט') הביא לטיול וודקה, הוא הביא צדנית עם בקבוקי קולה בקבוקי מים ובטעות באחד המים היה גם וודקה. עוד רעיון אתה יכול לקחת תרמוס למלאות אותו בוודקה וזה גם ישמר קר ללילה.

תמיד תעביר לבקבוק פלסטיק, ושים אותו בתיק עם הבגדים תתקע שם הכל עם המעיל והשמיכה והתחתונים והמורה לא תבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)אצל GideOnTech הפתרון. ;D

2)למורים אסור להכריח אותך לפתוח את התיק לבדיקה! מותר להם לבקש.... אתה לא חייב להענות לבקשתם. אבל אז זה ישמע ויראה רע, ואז הם יתעלקו עליך לכל הטיול.

3)אם אתה צריך להשתכר בשביל להנות בטיול אז אתה אידיוט! (זוהי אכן דעתי, ואינני מתכוון לקחת את דברי בחזרה)

כשתחזור מהטיול תוכל לדפוק וודקות כמה שתרצה... לא צריך וודקות בשביל להנות מטיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...