כרטיס מסך עם hdr כמו שיש לראדון הכי זול - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עם hdr כמו שיש לראדון הכי זול

dd7

Recommended Posts

500 ש"ח

הסבר קצר: לראדון יש שהוא יתרון על נווידיה שלהם אין. אני רוצה לקנות כרטיס זול עם עד שיצא הdx10 בשביל לחבר אותו לvp930 של

וויוסוניק שאיכות התמונה תהיה יותר טובה....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הHDR יפעל רק בתוכנות (משחקים) שתומכים בHDR ומאפשרים הפעלתו. בשביל לקבל חווית משחק טובה עם , תהיה חייב תקנות כרטיס בינוני כמו ה1900GT או 1950PRO ב1300 שקלים בערך. בסרטים או אינטרנט לא תקבל .

דבר שני - גם לכרטיסי nVidia יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הHDR יפעל רק בתוכנות (משחקים) שתומכים בHDR ומאפשרים הפעלתו. בשביל לקבל חווית משחק טובה עם , תהיה חייב תקנות כרטיס בינוני כמו ה1900GT או 1950PRO ב1300 שקלים בערך. בסרטים או אינטרנט לא תקבל .

אבל אין להם AA+AF+HDR :yelclap: אין שומדבר יותר מספק מפאר קריי עם AA\AF במאקס + [ותאמין לי, אני יודע --אני משחק את זה ככה]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שאלה לי אליך אני קונה יותר מאוחר כרטיס dx10 שמתי תכסף בצד אבל בינתיים אני רוצה להביא משו בסביבות ה500 ש"ח לחודש הקרוב

האם במחיר כזה יש אפשרות להפעיל AA+AF+HDR אם לא אז כמה צריך להוסיף בשביל שאני יוכל להפעיל AA+AF+HDR כמו שחבירנו אמר.? והאם הdx10 יוכל להפעיל את AA+AF+HDR ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה לא תקבל יותר מ X1600P הוא אונמם יכול להפעיל HDR+AA.. אבל הוא חלש מאוד ולא יציג קצב פריים מספק תחת ההגדרות האלה..

ושוב זה קשור אך ורק למשחקים ! לא לסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי 1900GT ו- 1950PRO הם כרטיסי MID ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שכל כרטיסי ה DX 10 יוכלו להפעיל HDR+AA.. ואולי אפילו יהיה יתרון לNV כי ה G80 שלה תומך 128BIT + 16AA .

הכרטיס המינימלי שכן יכול להפעיל ו AA ועדיין להישאר עם קצב פריים סביר X1950P הוא עולה כ 1350 שקל .

כרטיסי ה DX10 הראשונים שיצאו בעוד כחודש + יהיו חזקים מהכרטיס הנ"ל פי כמה.. אבל גם יעלו הרבה מאוד כסף..

ככה שיש לך 2 אופציות:

1 לא ליקנות כלום ולחכות חודש חודשיים לשלם איזה 3000 שקל ולקבל כרטיס מאוד חזק שתומך DX10 HDRו AA .

2 ליקנות X1950P ולהישאר אותו עד היציאה של כרטיסי הביניים של דור הDX10 שיצאו מספר חודשים אחרי היציאה של ה HIGH END.. ויעלו כ 1500.

כמו שאתה רואה בשני המקרים אתה משלם כ 3000 שקל אבל באופציה הראשונה אתה נישאר עם כרטים חזק יותר .

*תוכל לימקור את ה X1950P כמובן אבל אחרי יציאה של דור ביניים תומך DX 10 הוא לא יהיה שווה הרבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...