So... מי היה היום בתערוכת IcOn? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

So... מי היה היום בתערוכת IcOn?

Guarding angel

Recommended Posts

^^^^^^

מה הקשר? צריך להיות "פריק" כדי לאהוב מד"ב או פנטזיה? סטיגמה ריקה מתוכן.

האייקון הזה יופי של דבר, ובהחלט שווה להגיע אליו.

במיוחד לכנס הנוכחי שאליו מגיע ניל גיימן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שם בשנה שעברה, ובמקרה נפלתי על היום שבו הגיעו כל מעריצי מופע האימים של רוקי. זה בהחלט היה מופע אימים ואני לא חושב שאני אי פעם אחזור לשם. יש לי עדיין סיוטים מהדבר הזה.

וחוץ מניל גיימן (שמגיע לכנס הזה בפעם הראשונה והאחרונה), אין שום סיבה ללכת לשם - לשמוע הרצאות על שטויות ולראות איזוטריים שאף אחד כמעט לא שמע עליהם? בס-דר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שם בשנה שעברה, ובמקרה נפלתי על היום שבו הגיעו כל מעריצי מופע האימים של רוקי. זה בהחלט היה מופע אימים ואני לא חושב שאני אי פעם אחזור לשם. יש לי עדיין סיוטים מהדבר הזה.

הם חבורה של מפגרים.

אח שלי נסע לראות את הסרט, סתם בתור חובב כי היתה הקרנה באיזה אולם בת"א לפני שנה, הדפוקים האלה נכנסו לאולם והרסו את הסרט עם השטויות שלהם (כשירד גשם בסרט הם שמו עיתונים על הראש...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיך הלך לראות סרט פולחן (די גרוע האמת) בקולנוע - למה הוא ציפה?

בארה"ב אנשים נכנסים עם אופנועים לתוך האולם באמצע ההקרנה - זה מה שעושים בסרט פולחן.

בכל מקרה, אף פעם לא הייתי חובב אירועים כאלו.

דווקא הייתי באחד, אבל לא היה לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות:

אייקון זה לא תערוכה, זה כנס (או פסטיבל, כפי שמציגים אותו באתר). ההבדל הוא בגודל ובאופן התכנים.

למרות שאיני נמשך במיוחד למה שיש שם, יש שם הרבה דברים מעניינים (הרצאות, הקרנות של ביזאריים...). חוץ מזה, יש אנשים שמאוד נהנים מהאווירה הכוללת (רק בכנס כזה אפשר פשוט להתיישב באמצע המבנה ולהתחיל לשחק מאג'יק או מנצ'קין ואנשים יסתכלו ו/או יצטרפו).

בשנה שעברה הייתי באיזו פעילות אחת (שהריץ חבר שלי), והשנה אני כנראה אבוא גם לאיזה סרט או שניים.

לגבי רוקי, אני מסכים עם המגיב מעליי. רוקי הוא אכן סרט קאלט, על כל המשתמע מכך... אף אחד לא הולך לסרט סתם "כדי לראות אותו", אלא בשביל כל הצחוקים שמסביב. ההקרנות בסינמטק, אגב, הן כלום לעומת ההקרנות הפעילות שיש כל חודש ברמת השרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...