15 שנה לזוהר ארגוב המלך!!!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

15 שנה לזוהר ארגוב המלך!!!!

xzibit

Recommended Posts

סתם נרקומן מסריח

אחד כמוך אין לו מה לחפש פה . אני מקווה שיזכרו אותך פה.

לעניין ...התרד הזה בא לאלה ששומעים את זוהר ואוהבים את זוהר וחולקים לו כבוד. ומי שלא שפשוט ידלג על התרד הזה .

בשבילי זוהר תמיד היה מלך ...אין שיר שלו שלא אהבתי , לא ניראה לי שיקום עוד אחד כמוהו.-"בעבר היו זמנים "

את האמת אני לא שומע מזרחית כל כך אבל את זוהר אני לא יכול שלא לשמוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק כל מילה...

אתה לא אוהב את הבן אדם מה אתה עושה פה בכלל?

נכנס לכתוב שהוא נרקומן מסריח?

זה שהוא השתמש בסמים זה לא אומר שהוא היה בן אדם רע

הוא היה זמר גדול שלא יהיה כמוהו עוד הרבה זמן בארץ...

אנשים עם אתם לא אוהבים את המוסיקה שלו אז למה ללכלך?

וכמו שאני לא אתחיל להביא פה ביקורת עם אנשים ששומעים פופ או מוסיקה קלאסית או משהו

(שלדעתי זה ממש מגעיל ולא נחשב מוסיקה)

אל תביאו פה ביקורות על אנשים ששומעים מוסיקה שאתם לא

זהר אתה המלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מספר אנשים בתולדות (הקצרות) של הישראלים, אשר גרמו להשפעה כזו או אחרת. אפשר אפילו לקרוא להם נותני הטון. זוהר ארגוב הוא אחד מהם. אשפר לומר ששיריו, אשר חצו קווים של גזע, לאום וארץ מוצא, נגעו להרבה אנשים וזה לא משנה אם אתה ספרדי או אשכנזי. אני לא מכיר הרבה אנשים שלא מכירים לפחות שיר אחד שלו (אפילו אם הם לא יודעים שזה ממש שלא). ולגבי הסוף אפשר רק לומר שזה היה טראגי: לאף אדם לא מגיע למות מסמים. זה נכון שהבחירה הייתה שלו ושלו בלבד אך פעם אמר מישהו חכם שאנחנו בני אדם ואנחנו טועים. חבל שטעות כזו עלתה לו בחייו ופגעה קשות בתרבות המוזיקה הישראלית.

ודבר אחרון לשני המשתמשים הנכבדים tazok ו-dor31 אומר: אם אין לכם כבוד לאנשים החיים לפחות שיהיה לכם כבוד לאנשים המתים. זה לא משנה אם אהבת אותו או לא. תן כבוד. אני יכול לפרש את ההתבטאות הזאת רק בשל העובדה ששניכם ילדים קטנים ומשועממים, שמחפשים להוסיף שורה בכדי שיראו אותכם.

נ"ב: עוד משפט חכם לשניכם - אם אין לך משהו טוב (או חכם) לומר עדיף שלא תגידו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

נכון שזה IN בשביל זמרי רוק לעשן גראס, ואקסטות אצל ה"די-גיי"ים זה מקובל, אבל שימוש בקוקאין או הרואין (ואולי גם אקסטות ) בשום אופן,בשום מצב לא יכול להעלות את ערכו של אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי דיסק מקורי (כן כן יש עוד אנשים שקונים מקוריים) של זוהר ארגוב וכולם אומרים לי שהשירים שלו עצובים והשירים שלו דווקא משמחים אותו פשוט קול נהדר!!! חבר שבנאדם הלך כך סתאם רק בגלל סמים מזונגללים. אבל הוא הרס לעצמו את הקול, כמו ש xzibit אמר בשיר "יש דברים נסתרים" הוא באמת נשמע כמו התחת שלי!

זוהר ארגוב ז"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...