15 שנה לזוהר ארגוב המלך!!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

15 שנה לזוהר ארגוב המלך!!!!

xzibit

Recommended Posts

סתכל סתכל כמה זה מעניין אותי ... זה פשוט לא...... זוהר ארגוב לא מעניין מוזיקת דיכאון זה לאנשים דפוקים בשכל בלי לעליב אבל אני לא מבין איך אנשים שומעים את זה

עריכה - מה לעזאזל אתה רוצה הלשיג עם כול כך הרבה נקודות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מדבר על ה-מלך...שירי דיכאון לאנשים דופקים ? אני רואה שאתה לא מבין כלום הוא פשוט זמר ענק

תראה כמה זמן עבר וכמעט בכל בית ישראלי תמצא דיסק של זוהר

נ.ב-אם אתה יכול לקצר בנקודות ממש מפריע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שביום שהוא התאבד, כינסו אותנו בחוץ (הייתי אז תלמיד ייסודי) והמנהלת הודיע לנו שהתאבד זמר - כישרוני ומיוחד, אבדה לעם .

מאז אני נותן כבוד לאותו זמר (שאני ממש לא שומע את שיריו) מתוך כבוד לו, למשפחתו, והקהל המעריצים הגדול שלו בארץ.

לכן tazok קיבל הודעה מפורשת, המבקשת ממנו לרסן את תגובותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל סתכל כמה זה מעניין אותי ... זה פשוט לא...... זוהר ארגוב לא מעניין מוזיקת דיכאון זה לאנשים דפוקים בשכל בלי לעליב אבל אני לא מבין איך אנשים שומעים את זה

עריכה - מה לעזאזל אתה רוצה הלשיג עם כול כך הרבה נקודות?!

זה לא חוכמה להגיד את זה. מי שלא אוהב את בריטני ספירס יגיד שהיא מכונת כסך שלא יודעת לשיר, ומי שלא אוהב את מטאליקה יגיד שהם סתם צורחים בשירים שלהם ולא שומעים כלום (וזה אכן נראה כך להמון אנשים שלא אוהבים רוק!)

אז תחשוב פעם הבאה כשאתה מלכלך על זמר, במיוחד אחד כמו זוהר ארגוב (שאני לא אוהב אותו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נרקומן מסריח

אכן היה נרקומן.

לא, הוא לא היה מסריח!

אל תשכח שרבים במדינה מעריצים אותו ופגיעה בשמו של זוהר ארגוב - פוגעת במאות אלפי קהל מעריציו.

בבקשה שנה את סגנון כתיבתך.

(קיבלת הודעה על כך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם נרקומן מסריח

אכן היה נרקומן.

[

חבר'ה,

העובדה שהוא עשה סמים לאו דווקא מורידה מערכו של הבנאדם ואף לפעמים מעלה אותה..

לצורך העניין גם ביל קלינטון עישן מריחואנה (אומנם הוא טוען כי לא לקח לריאות..), גם בוב מארלי ואף היה תומך נערץ בליגלייז ונחשב היום לאומן תרבותי, גם אלוויס - המלך, גם מדונה.. , ואפילו וויטני יוסטון מלכת הדיסקו.

על כל אלה נאמר רבות וטובות מאנשי צמרת משכמם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהר ארגוב

אני עוד זוכר בתחילת דרכו, בצאת תקליטו הראשון 'אלינור', לא הבנתי מה ה'רעש' סביבו, עבורי הוא לא היה שונה מעוד זמר מזרחי

מצוי.... כך זה נמשך עד שבתקופה אחרת, בשיאו, החלטתי לבדוק על מה ולמה הטטרם הגדול סביבו.

לא אשכח את היום, או יותר נכון הלילה הזה, החלטתי 'לבדוק' אותו מקרוב, השגתי קלטת שלו (לא זוכר את שמה) ישבתי במרפסת

(שתיים בלילה) הרכבתי את האוזניות ואיך ששמעתי את קולו פשוט שבה אותי בו במקום!! (נזכרתי, השיר 'בדד' כלול בקלטת)

מעולם לא שמעתי איכות קול כמו של זהר ארגוב! אמנם לא הפכתי למעריץ או חסיד שלו, אך מאותו הרגע והלאה הייתי קשוב בכל

פעם שקולו נשמע, בין אם ברדיו או בכל מקום אחר שהזדמן לי לשמוע באקראי.

עבורי, זהר ארגוב הוא המדד בהשוואה לזמרים אחרים, עד היום לא מצאתי זמר המשתווה אליו [למעט פריד אל-עטראש, מאוחר יותר

התברר לי שהוא היה מעריץ גדול שלו והיה נוהג לשמוע אותו תדיר והושפע ממנו (מפריד כמובן) רבות].

((לא, איני שומע ערבית, את פריד שמעתי עוד בשנות השבעים כשהזדמן לי לצפות בסרט ערבי של ימי שישי וזה בהחלט הספיק לי

כדי להעריך נכון את קולו המיוחד ))

ומדוע זהר לא עניין אותי, מפני שבזמנו הייתי די עסוק במוזיקה אחרת, פינק פלויד (כולל כתובת קעקע שלהם על היד), לד זפלין, סנטנה,

'מופע הקולנוע של רוקי' (מאות פעמים) ועוד רבים וטובים אחרים...

לסיכום: לא חשוב איזו אוהבים, תמיד זה קורה, מתישהו האוזן נדרכת למשמע מיתרי קול נדירים באיכותם ותמיד מכיוון לא צפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה,

העובדה שהוא עשה סמים לאו דווקא מורידה מערכו של הבנאדם ואף לפעמים מעלה אותה..

לצורך העניין גם ביל קלינטון עישן מריחואנה (אומנם הוא טוען כי לא לקח לריאות..), גם בוב מארלי ואף היה תומך נערץ בליגלייז ונחשב היום לאומן תרבותי, גם אלוויס - המלך, גם מדונה.. , ואפילו וויטני יוסטון מלכת הדיסקו.

על כל אלה נאמר רבות וטובות מאנשי צמרת משכמם ..

אני לא רואה איך עישון סמים יכול להעלות את ערכו של אדם, או שזה מוריד מערכו או שזה לא משפיע, אבל אף אחד מאותם אלו שהזכרת לא הגיעו למקום הכבוד שלהם בזכות עישון סמים ואף אחד מהם (אולי למעט בוב מארלי) לא בדיוק מתגאה בעובדה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על אומנות וסמים, ישנם אמנים רבים בעולם (במיוחד בניו יורק בשנות ה80-70) שיצרו אומנות מתוך התמכרות טוטלית.

אם לדוגמא ניקח את Tom-Waits הבחור מסומם בכל רמ"ח אבריו, והוא ידוע כאמן גדול ואיכותי. Lou- Reed שנגמל מסמים,

אבל את הסיפתח שלו עשה בעזרת הסמים.

העובדה שזוהר ארגוב היה נרקומן לא גרמה לשירים שלו להיות טובים/גרועים במידה זו או אחרת.רקע סוציאלי ובעיות אישיות גרמו לו

להתמכר לסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...