קארטינג טוב באיזור המרכז? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קארטינג טוב באיזור המרכז?

anatoli

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה לסוע עם אחי ואבא שלי לקארטינג בימים הקרובים, אבל אני לא יודע אילו מקומות נחשבים לטובים ויש בהם מה לעשות ליותר מאשר שעה. בא לי להעביר שם חצי יום בערך, וחשוב שיהיה שם מספיק לעשות גם למבוגרים וגם לקטנים יותר (אח שלי בן 10). מישהו מכיר מקומות טובים?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קארטינג באמריקן סיטי שזה נמצא בכביש בין רחובות ליבנה הבנתי שהוא נחשב לטובים בארץ פשוט אם אתה בא מכיוון צפון ונכנס לרחובות אז בצומת של מכון וייצמן פונה ימינה

עד כמה שאני יודע חצי יום יעלה לך הון שם ועדיף את האפשרות של נחשונית למרות ששם זה מעאפן בלשון המעטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקארטינג ברחובות.. יקר והיחס מגעיל

הלכתי אני ועוד כמה חברים לקחו לנו 50 או 60 שקל ל10 דקות נסיעה!!!

ואם לא באים בסביבות ה20 אין מצב להנחה של שקל.. אל תאכל סרט שאתה הולך לבצע עקיפות יפות כי מותר לך לעקוף רק שהוא מרים דגל וזה גם אומר לזה שמקדימה לזוז הצידה כדי למנוע סכנה..

אתה צריך לנסוע בזהירות אם לא הוא יעיף אותך.. הוא יגיד לך שזה מעייף 10 דקות וזה מספיק.. אם עשית את זה בעבר אתה כמובן יודע שזה כלום.. והוא סתם מבלבל תשכל

+ הם משחררים לך שתגיע גג ל40-50 קמ"ש מתקמצנים על הדלק לדעתי.. כי השליטה על זה היא ממש ממש טובה זה נדבק לרצפה אין מצב אתה נכנס שם במשהו אתה יכול לעשות את כל המסלול בלי לבלום פעם אחת מדבר מניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...