שלום, שאלה לגבי ga-945p-s3 ויכולות OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, שאלה לגבי ga-945p-s3 ויכולות OC

SerpentMage

Recommended Posts

הזכרונות יהיו (מדובר במחשב עתידי) סטיק זכרון אחד של 1GB, מסוג value מהירות 667mhz

לדוגמא Value Select 1GB 667Mhz CL5 או TWINMOS 667mhz CL5.

בעיקרון אני מתכוון להוריד מחלק ל 1:1 ולהעלות את הבאס ל 333 , כך שהזכרונות ירוצו ב 667mhz והמעבד ( E6600 ) ב 2997mhz..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=209856.msg1840088#msg1840088 date=1160245279]

מה מקס באס שהצליחו אם הלוח הזה?

אי אפשר לדעות יכול להיות שיכולת היזכרונות יגיעו בבאס ל 400 יכול 500 הכל יכול להיות אני לא נביא

ובקשר להודעה שלך אחת מלמעלה למה לשם עוד 300 ש"ח שאפשר לעלות את ה 6300 עם OC קטנטן תחשוב על זה עם כל תגיע לרמה של 6400 אפילו לקצת יותר גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לדעות יכול להיות שיכולת היזכרונות יגיעו בבאס ל 400 יכול 500 הכל יכול להיות אני לא נביא

ובקשר להודעה שלך אחת מלמעלה למה לשם עוד 300 ש"ח שאפשר לעלות את ה 6300 עם OC קטנטן תחשוב על זה עם כל תגיע לרמה של 6400 אפילו לקצת יותר גבוהה

דבר ראשון זה לא עוד 300 ש"ח אלא 240 ש"ח.

היתרון של ה - E6400 על ה - E6300 הוא המכפלה הגבוהה יותר שתעזור באוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לא עוד 300 ש"ח אלא 240 ש"ח.

היתרון של ה - E6400 על ה - E6300 הוא המכפלה הגבוהה יותר שתעזור באוברקלוק.

בכמה המכפלה עלתה ב 1 עלתה ל 8 אם זה כל כך חשוב לך תעשה מה שבא לך כזה נקרא דיי פיגור 240 ש"ח לביצועים טיפה יותר טובים שאפשר להגיע עם באס 333 ל 2.331

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלמים יותר בשביל המכפלה ולא בשביל הביצועים.

בבאס 500 ההבדל יהיה גדול יחסית.

מה אני יגיד לך תעשה מה שבא לך אותי זה לא מעניין כל כך אני לא יחליט בשבילך לפי דעתי טעות גדולה ואפילו בלי OC ל 6300 לפי דעתי יספיק לך מאוד לפי דעתי עדיף כבר שינעלו את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה ממהר לקנות את הלוח הזה, רק שתדע שממה שקראתי עליו באתרים בחו"ל - הוא חרא אוברקלוקר.

כל מקרה לגופו, אבל זה בוודאי לא לוח איכותי לאוברקלוק. ואפילו שהאובר קלוק שלך צנוע, אם זכרוני אינו מטעיני, אפילו לרמה הזאת לא הגיעו איתו.

בהצלחה בכל מקרה. ואני כבר הייתי מציע לך ללכת על 800. VALUE יספיק לך, אבל אם זה יהיה 800 תוכל תמיד להעלות את הOC ליותר גבוה(בתנאי שהלוח יהיה מסוגל), או להשתמש במחלק גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה ממהר לקנות את הלוח הזה, רק שתדע שממה שקראתי עליו באתרים בחו"ל - הוא חרא אוברקלוקר.

כל מקרה לגופו, אבל זה בוודאי לא לוח איכותי לאוברקלוק. ואפילו שהאובר קלוק שלך צנוע, אם זכרוני אינו מטעיני, אפילו לרמה הזאת לא הגיעו איתו.

בהצלחה בכל מקרה. ואני כבר הייתי מציע לך ללכת על 800. VALUE יספיק לך, אבל אם זה יהיה 800 תוכל תמיד להעלות את הOC ליותר גבוה(בתנאי שהלוח יהיה מסוגל), או להשתמש במחלק גבוה יותר.

תגיד לי מאיפה הוצאתה את הדברים הללו הלוח הזה טוב ל OC קטן וגם גדול הרבה ממליצים עליו טוב עדיף שיסגרו את הדיון הזה וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...