שלום רב, מישהו מוכן להתנדב ולהרים את הכפפה לגבי מסכים 19 LCD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום רב, מישהו מוכן להתנדב ולהרים את הכפפה לגבי מסכים 19 LCD

POLANI

Recommended Posts

ולתת כיוון מסודר לגבי מסכי LCD,

מה הכי טוב לפי סדר גודל של מחירים: 1800,2000,2200 ועוד

אני ביצעתי חיפוש בפורום ולא הגעתי לכל מסקנה ברורה אני מעונייןבמסך 19 LCD באזור ה1800 ש"ח.

יש לי כבר סלט תורכי מכל המסכים כל אחד רושם משהו אחר.

מישהו יכול לעזור...

:nixweiss:

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי היא אחת מיני רבות, וההמלצה שלי יכולה אולי לעזור לך אבל יכולה גם לא להתאים לך.

הרעיון הוא שלפני שאתה קונה מסך אתה צריך להסתכל עליו ולעבוד איתו כמה דקות לפחות ולהחליט מה מתאים לך ומה לא.

דוגמא: יש כאן איזה דיון על מישהו שקנה 1970HR של ואמר שהוא רואה בו מריחות כל הזמן.

מנגד, יש כאן אולי גדוד של גולשים שקנו את המסך הזה והם מרוצים ממנו ושמחים גם להמליץ עליו.

אני הבעלים הטרי של PW191 של שזה מסך רחב 19" עם זמן תגובה של 8MS ואני יכול להגיד לך שאני מאוד נהנה מאיכות התמונה של המסך הזה ויכול למליץ לך עליו בחום.

אבל ההמלצההעיקרית שלי היא שתלך ותראה במו עיניך, ותחליט בעצמך מה מתאים בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שכבר שמת לב אם עשית חיפוש בפורום, שמדברים כאן בטווח המחירים הזה על 2 מסכים בעיקר, L1970HR ו 931BF, לא מבין עוד את הסיבה, פה אנשים יותר מתלהבים מאל ג'י, בעוד שחוות דעת של מוכרים וחנויות, נוטות לעבר הסמסונג, שלפיהם מציג תמונה יפה יותר, צבעים יותר חדים ועוד, אבל עדיין, בהפרשים מינימלים. באופן כללי הם כמעט אותו דבר, מלבד אחריות על פיקסלים שרופים, שבכל חנות אמרו לי משהו אחר על זה...

בפנדה אמרו שסמסונג נותנים 1 במעמד הקניה, ואלג'י 0.. בחנות אחרת אמרו 0 אל ג'י 5... קיצור לא יודע מה עם זה, אמרו לי בפנדה שלא נתקלו אף פעם בבעיה כזאת עם סמסונג\אל ג'י..

אז אני אומר בנאדם, לך תראה את המסכים, אחד ליד השני.. יש בפנדה, ויש במלא חנויות של באג, מה שנראה לך יותר טוב, קח.

אל תתלבט יותר מדיי, לא יציעו לך פה זבל, אנשים יודעים מה הם מדברים כאן ואתה תצא מרוצה תיהיה בטוח, אני קניתי מחשב לפני 3 שנים על פי המלצות כאן ואני מרוצה עד היום... ומה שלא לקחתי לפי המלצות, קיבלתי בראש, ועשיתי שטות.

בכל אופן, תהנה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבעלים הטרי של PW191 של שזה מסך רחב 19" עם זמן תגובה של 8MS ואני יכול להגיד לך שאני מאוד נהנה מאיכות התמונה של המסך הזה ויכול למליץ לך עליו בחום.

אבל ההמלצההעיקרית שלי היא שתלך ותראה במו עיניך, ותחליט בעצמך מה מתאים בשבילך.

כמה מסך רחב תורם בסרטים? באמת מקבלים חוויה יותר טובה? כי אני מתלבט בין המסך הזה למסך של Viewsonic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מסכים טובים במחיר הזה.

931BF מסך מצויין.

940BF לא ראיתי.

960BF הופסק היצור שלו לפי מה שאני יודע (של 760BF הופסק) אבל עדין אפשר לקנות אותו אני קניתי לפני כמה ימים את 760BF עדין לא הגיע אבל המסך ניראה פצצה.

ה גם מצויין.

יש מסכים של BENQ שטיפה זולים יותר וגם נותנים תמונה מאוד יפה וביצועים טובים.

ויש מסכים של EIZO ו VS שיקרים יותר אבל שווים את הכסף.

הסיבה שאנשים לא ממליצים של ה BF של זה כי בעבר היו איתם בעיות אבל לפי מה שידוע לי 9/760BF ול 9/731BF אין בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

ההתלבטות שלי היא בין 931BF לבין LG1970HR

הבעיה שאי אפשר לשבת בחנות ולראות איפה יש מריחות...

מהסמסונג משום מה לא מתלהבים פה בפורום ודי קוטלים אותו.

מה לגבי 940BF ?

השימוש שלי יהיה בעיקר לאינטרנט(לא צריכה להיות בעייה) מעט מאוד משחקים והרוב לסרטים.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...