לעבוד מול מסך 24 אינץ... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעבוד מול מסך 24 אינץ...

ilstockman

Recommended Posts

לכל אלה שיש להם מסך 24 אינץ (בעיקר של DELL) האם זה נוח לעבוד מולו???

האם המסך לא ענק מידי? (אני עובד מול 19 רגיל) ובעיקר משתמש לצורך , סרטים+סדרות ומדי פעם משחקים

ואיך המשחקים? הרי בשביל לשחק ב 1200*1920 צריך כרטיס מסך יקרררר.... אם מורידים את הרזולוציה (נגיד 1050*1680 ואף פחות) האם יעבוד טוב, האם יש מריחות וכו'???

אודה על כל תשובה :yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך פצצה אין בו מריחות.. תשים על המסך 19 אינטש שלך בווינדוס רזולוציה 1280X1024 בערך בכזה גודל הפונט והאייקונים יהיו במסך הLCD על רזולוציה 1680X1050 שזה לדעתי סבבה לגמרי אתה מתרגל לזה תוך יום..

מרחק ישיבה של 60 ס"מ בערך למסך כזה מצויין והוא לא ענק

יש לך אפשרות גם לתלות אותו על הקיר נראה לי ולהוריד את הרגלית

אם אתה משחק על 1680X1050 אין מריחות אבל מתחת לזה כבר יש.. לכן תצטרך לשחק במשחקים בכזאת רזולוציה.. שזה אומר כרטיס מסך חזק..

ככה שאם אתה משחק תשכח מפילטרים.. אולי ממש קצת.. בקיצור ברזולוציה 1680X1050 הוא ניראה מצויין מתחת לזה כבר פחות טוב..

(כל מה שאמרתי כרגע זה לפי מה שקראתי מאנשים שהיה להם את המסך הזה.. ה24 אינטש LCD של DELL)

החסרון היחיד הוא שתצטרך כל שנתיים פחות או יותר להחליף כרטיס מסך אם אתה משחק וכל פעם לקנות כרטיס ב2000 שקל בערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שיש להם מסך 24 אינץ (בעיקר של DELL) האם זה נוח לעבוד מולו???

האם המסך לא ענק מידי? (אני עובד מול 19 רגיל) ובעיקר משתמש לצורך , סרטים+סדרות ומדי פעם משחקים

ואיך המשחקים? הרי בשביל לשחק ב 1200*1920 צריך כרטיס מסך יקרררר.... אם מורידים את הרזולוציה (נגיד 1050*1680 ואף פחות) האם יעבוד טוב, האם יש מריחות וכו'???

אודה על כל תשובה :yelclap: :yelclap: :yelclap:

נוח מאוד לעבוד מולו, אולי בימים הראשונים הכל יהיה מאוד גדול אבל אחרי יום יומיים אתה תתרגל לזה וסיכוי טוב שתחזור לכל המשחקים ששיחקת

כדי לראות אך זה נראה בגדול.

הרזולוציה האידיאלית היא 1920x1200, ברוב המשחקים שלא תומכים במסכים רחבים אני משחק על 1600x1200 ורואים טוב, התמונה טיפה

מקווצת בדיוק כמו שרואים בפורמט 4:3 במסך 16:9, בסהך רואים טוב מאוד.

אממ ברזולוציות נמוכות יותר כמו שאמרו לפני רואים טוב, רואים מצויין.

באמת עוד מילה על הנוחות בדסקטופ - ענק בגודל, אם זה לפתוח 2 דפדפנים ולראות הכל בגודל מלא, אם זה לראות pip משדורי או לחבר למסך

2 מחשבים ועוד, גדול אבל מאוד שימושי.

בקשר לכרטיס מסך: כל כרטיס מסך כמעט עובד ברזלוציות האלו, מ x300 ומעלה, אם תרצה לשחק משחקים ברזולוציות האלו, אז כרטיס מסך יקר הוא חובה.

לי יש את ה 30" של ותענוג לעבוד איתו שום מריחות....ממש נהנה ממנו.

אין לי ספק שאם תרכוש את ה 24 תהנה מכל שניה איתו.

הייתי בדילמה גדולה בין ה 30" ל 24", בסוף ה 24" ניצח ;D

תתחדש מסך גדול ומצויין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק משחקים ב1920 על 1200 זה חוויה, אבל אני כבר מזהיר אותך מראש שלשחק ב1600 על 1200 זה מתוח ומרוח ומבאס. במסך אמורה להיות אופציה למצב 1:1 מה שאמור לשים פסים שחורים ב1600 על 1200. זה היה יכול להיות אידאלי, אבל זה לא עובד. שמעתי שכרטיסים של יכולים להוציא כבר מראש את הוידאו עם פסים שחורים בצדדים, אבל יש לי ATI, ולא בדקתי את זה.

אני משתמש בו בעיקר לוידאו (1080i או 720p, אבל לא פחות) ושם יש טיפה בעייה של banding (תריץ על זה חיפוש). זה קצת מבאס אבל בולט בעיקר בסרטים באיכויות נמוכות (בעיקר בPDTV וקצת בHRHD, בHDTV אמיתי זה לא מורגש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...