פרסומות שאהבתם, פרסומות ששניאתם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסומות שאהבתם, פרסומות ששניאתם?

xzibit

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואהבתי מאוד את הkenvelo

שדרך אגב (אם לא ידעתם, אני בספק) הבעלים שלה הם שתי יהודים, ישראלים, שגרים נדמה לי בניו-יורק...

(אמרו לי, אני לא בטוח ב100%)

צודק..רק שהם גרים בפראג ניראה לי...(כי שם הם פתחו את החנות הראשונה שלהם..)

הייתה עליהם תוכנית בגיא פינס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא נכון, גם באזור אנגליה,גרמניה,וחלקים שונים באירופה צופים בערוץ הזה...

פשוט הישראלים אוהבים להשתלט על ערוצים ;D

:nono:

זה כבר לא ממש ככה.

אבל חפיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו, הפרסומות שאני הכי אהבתי, היו אלו של נייק או אדידס, ב MTV וכו'.. פשוט מושקע !

פרסומת הכי יפות שיש.....

בניהם אהבתי את האחת שהם בשדה תעופה (מישהו מכיר?)

ויש עוד אחת, במן מבנה כזה שהם נכנסים לשמה ממסוק (מישהו?)

וגם הפג'ו חביב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אני די שונא את כל הפרסומות בארץ, פשוט חוסר מקוריות...

אבל במיוחד אני שונא את הפרסומת של פולקסוואגן איפה שיש מילות שאלה באנגלית ואז אחד אומר שיש הרבה שאלות ותשובה אחד, אז חוץ מזה שאין שום קשר לאוטו אני לא מבין למה צריך לעשות פרסומת באנגלית, הרי שומעים את המבטא העברי, מה הם חושבים שאנשים שומעים אנגלית ורצים לקנות.

פרסומות שאהבתי זה בפרסומת של ההודי והפיג'ו(כפי שכבר הרבה ציינו לפני) ועוד כמה שאני כבר לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסומת שאף אחד לא הזכיר ודווקא הייתה ממש נחמדה זאת הפרסומת של חומוס אחלה, זאת עם היפנים (הצרפתים היה סתם מטומטם)

ואני ממש לא מבין למה אתם אוהבים את הפרסומת של טונה ויליגר.. זה כל כך מטומטם, צפוי ומעצבן. כמובן שאני שונא גם את הפרסומות של קינדר אבל הן לא מיועדות לילדים מעל גיל 8 (כמו שהפרסומות של הטמפונים לא מיועדות לגברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרסומות הכי שנואים עליי זה הפרסומות הישראליות המתורגמות לרוסית שמראים אותם בערוץ NTV !!!!

זה כזה דוחה... :devilfork: :dazzler1: :nutty: :smoke2: :sleep: :boid: :pissed::la: :clown: :evillaugh: :evilking: :biggthumpup: :biglaugh: :jester: :inlove: :jump1: :spin2: :spin3: :bigglasses: :errr: :blah: :tomato: :spermat: :smile1: :gorgeous: :spiny: :alien: :angryfire: :tails: :2gunsfiring_v1: :Nsnail: :bunny: :auto: :ylsuper: :flipa: :jarswim: :lamer: :cistinebiggrinA: :grinangel: :silly::biggrimjackbox::biggrimjackbox: :elkgrin: :flushthetoilet: :smilyDJ: :s07: :idea: :veryangry: :s05: :xyxthumbs::knuddel: :remybussi: :bigok: :beerchug: :dance: :yelclap::ladysman::kopfpatsch: :anim-jjd: :nixweiss::);) ;D :D>:(:o:( 8) ??? ::) :-[ :-* :'( :smoke: :hat::hi::jump: :jump: :lol::nono: :AR15: :asthanos: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים!

שחכתם את הפרסומות המגעילות הדוחות והמבעיתות ביותר!

קמילה ופיליפה "כוכבי" קטנטנות ( :puke: ) מפרסמים כמעט כל דבר שזז (אפילו טיפולי הסרת שיער בלייזר :lol:)

עכשיו יש משהו חדש: קונים קורנפלקס מסויים וזוכים לאכול ארוחת בוקר עם סבאסטיאן (אני חושב) ועוד קטנטנה אחת!!!

:AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...