AC4G מה אתם אומרים עוד סטארטאפ שימות או יש עתיד??? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AC4G מה אתם אומרים עוד סטארטאפ שימות או יש עתיד???

Jack_g

Recommended Posts

כי דבר כזה עולה כסף לTT,וכל מערכת כזאת יקרה יחסית לHS רגיל,ואם זה לא ימכור כמות שתכניס לה רווח אין לה סיבה להשקיע בזה.

ואתה שוכח שTT כבר ראו את הדבר הזה בפעולה,אז כנראה הוא טוב יותר HS רגיל.

ובנוגע לסויפטק: אני יודע,לא נראה לי שהוא ימכור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the AC4G is bullshit, basicly it's a fan with adjustable speed which change according to CPU usage. basicly, it's just like an average heatsink (it's aluminium) with a Smart Case fan 2, which is a temperture controlled fan. the only difference between the two is that the AC4G speed is changed according to CPU usage and not CPU temp, and that the AC4G takes up a PCI slot (not really a big deal).

לחלוטין לא! אם היית קורא את המפרט היית מבין שמדובר במשאבת חום חשמלית (זה התרגום הכי טוב שהגעתי) שמפנה את החום ממהיטסינק במהירות האפשרית ... המאורר הוא רק גיבוי.

sure, why not? but why stop at that? lets build an interdimensional gate and a fan that will direct the hot air into the gate straight into the other dimension...

thermal electro pump, riiiiiiiiiiight

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sure, why not? but why stop at that? lets build an interdimensional gate and a fan that will direct the hot air into the gate straight into the other dimension...

thermal electro pump, riiiiiiiiiiight

אם היית קורא את ה datasheet לא היית נשמע כל כך מטופש עכשיו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי כמו שחשבתי אחרי שקראתי את ה DATASHEET אני דיי מאוכזב למרות שמה שהם כותבים הגיוני הביצועים לא עד כדי כך מדהימים.

כתוב שם ש ב FULL LOAD הוא מגיע ל 40 מעלות כתבו שהם בדקו את זה עם מעבד של אינטל ולא אז בטח יגיע לטמפ' גבוהה יותר.

לפי דעתי הדבר היחידי ששווה במוצר זה שהוא לא רועש כמו כל שער המאווררים הטובים.

ואם הוא באמת יעלה 120$ הוא לא שווה את הקנייה.

שאלה: הוא לא אמור לעלות בארץ פחות מכל שאר המדינות? אחרי הכל הוא הומצא ופותח פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש נתנו פירוט בנוגע לדרך הקירור שלו,רשמו רק שיש לו "משאבת חום",אז לנו נשאר רק לנחש,כי אנחנו לא יודעים במוישה אופניק(?) מה יש לו שם בבסיס.

מה הוא עושה PLET בכלליות? מעביר חום מצד אחד לשני..החוכמה היא לקרר את הצד השני כמו שצריך כדי שהוא לא יישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...