עזרה - רוצה להכין מודינד, שינוי רציני וחזק למארז - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - רוצה להכין מודינד, שינוי רציני וחזק למארז

compman112

Recommended Posts

המארז Sunbeam Transformer

הקתודה הקדמית נשרפה לי.

אז ככה הולך המארז שלי:

מקדימה יש לי מאוורר גדול שמכניס אוויר, מאחורה עוד אחד גדול שמכניס אוויר

למעלה קטן שמוציא אוויר עם לד כחול

ובצדדים יש לי 2 חורים ריקים שהוצאתי מהמארז.

אני מתכנן בקרוב OC למחשב אז אני רוצה אולי גם להוסיף קירור.

מחפש רעיונות ל: רציני ויפה ( לא משנה אם זה מסובך או לא... תמיד כיף ללמוד דברים חדשים)

אולי חיתוך מארז אבל אין לי כלים אז אני ממש צריך הסברים, יותר טוב, פאן באס שישלוט אולי על הכל מהירות אורות וכו'

אני ממש רוצה לתת למארז יותר "צומי"

המארז מתחת לשולחן ההפרש גובה שבין הגג של המארז לבין השולחן הוא 15 ס''מ, ואני עומד להוסיף לי מתקן שישב עליו עם גלגלים אז בטח זה יתפוס עוד 10 ס''מ, אז המאוורר שמוציא אוויר ישר יוצא לשולחן זה בעייתי? אם כן לאיזה קטגוריה לפנות.

אני מקווה לתשובות מפורטות עם הצעות מעניינות ויפות, ורוצה תוך שבוע להתחיל להריץ את הפרויקט.

compman112

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב שלך..?

בקשר למאוורר שמוציא אוויר מלמעלה, זה לא כזה נורא אתה תחיה עם זה.

ברגע שתגיד מה התקציב שלך בערך, אני יוכל לתת לך המלצות לפנבאס ושאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בסטיקי אחלה מדריל לריאו באס ולמודינג, תוכל להחליף את הקתודה ולקנות חדשה חפש בזאפ>מחשבים>מודינג.

המאורר שפוחס אוויר ללמעלה לא יהווה בעיה אל דאג, ממליץ לך לעשות חור בפרונט של המארז, לכסות את כל החורי אויררור בצורת פסים האלה ואז לשים שם מאורר דמוי טורבינה כמו מנוע של מטוס... אולי לחתוך גם את החלון של הדלת, פשוט להוריד את כל הספירלה הזאת שנמצאת שם ולעשות חלון חלק...

אולי גם לשנות תאורה, להוסיף מאוררי לדים. והכי חשוב->> סליבינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה לעשות חור מקדימה?

להוציא את כל החלק הקדמי ולעשות חור?

באיזה גודל ואיפה יש מקום? כיי ש למטה כבר חור למאוורר ששמתי.

איזה צורת פסים לחסות את איזה חורים?

איזה מאוורר בצורת טורבינה?

איזה תאורה לשנות ומה זה סיליבנג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... התקציב לא מספיק לכלום.. פנבאס נורמלי זה לפחות 130-150, ואם אתה רוצה גם חיתוך ומאווררים..

המלצה: קנה מקדח כוס של 80 מ"מ ותעשה חורים בשני הצדדים ושים בהם מאווררים, ועוד פנבאס זול והנה זה בערך התקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...