בעיה חמורה ומאוד מוזרה בWindows messenger - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה ומאוד מוזרה בWindows messenger

NaNdoS

Recommended Posts

כבר כמה שבועות שהmessenger נפתח לי יחד עם בצורה "בלתי נראית לעין", זה אומר שהmessenger שלי כל הזמן היה אונליין אבל לא ידעתי כי התוכנה פועלת בזיכרון אבל היא לא מופיעה בtesk bar

ורק ששלחו לי הודעה הבנתי שהmessenger פועל כי ההודעה צצה משום מקום.

בכל מקרה מה שיותר מוזר זה שאפילו שאני סוגר אותה (דרך הwindows task manager) אחרי כמה דקות היא נפתחת עוד פעם בצורה בלתי נראת.

אני לא יודע מה לעשות... אני לא מצליח להסיר אותה

ורק אם אני חוסם לה את הגישה לאינטרנט עם הפייראוול אני לא יהיה מחובר לmessenger כל הזמן.

מה עושים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

START>RUN>RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove

ok

DONE?

הפקודה הזאת מסירה את ה-Windows Messenger מהווינדוס שלו. אני לא חושב שלזה הוא התכוון. כי לפי מה שהבנתי, הוא משתנש בתוכנה הזאת... הוא רק רצה שהיא לא תעלה ביחד עם הווינדוס.

אז זה הפיתרון:

הזכרת פיירוול, אז אני מניח שאתה משתמש ב-Norton Security 2003. הוא בא עם Norton AntiVirus 2003. האנטי-וירוס החדש (2003) תומך בבדיקת וירוסים על כמה מסנג'רים, ביניהם מסנג'ר. לכן, האנטי-וירוס פותח את התוכנה באופן אוטומטי כשהוא עולה. מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את האפשרות באנטי-וירוס לבדוק בווינדוס מסנג'ר, ולא יהיה לו שום קשר למסנג'ר יותר.

אתה יכול לעשות את זה ככה:

לך לחלון הראשי של האנטי-וירוס

Options -> Instant Messenger

תוריד את ה"וי" (V) מהאפשרות

MSN Instant Messenger

(Windows Messenger ו-MSN Messenger זה אותו דבר בדיוק.)

בנוסף, תוריד כל אפשרות שאומרת למסנג'ר לעלות כשהווינדוס עולה בדרכים הרגילות (אם יש כזאת).

כעת המסנג'ר אמור לא לעלות לך יותר עם הווינדוס, אלא רק כאשר אתה תפתח אותו בעצמך.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

START>RUN>RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\inf\msmsgs.inf,BLC.Remove

ok

DONE?

הפקודה הזאת מסירה את ה-Windows Messenger מהווינדוס שלו. אני לא חושב שלזה הוא התכוון. כי לפי מה שהבנתי, הוא משתנש בתוכנה הזאת... הוא רק רצה שהיא לא תעלה ביחד עם הווינדוס.

אז זה הפיתרון:

הזכרת פיירוול, אז אני מניח שאתה משתמש ב-Norton Security 2003. הוא בא עם Norton AntiVirus 2003. האנטי-וירוס החדש (2003) תומך בבדיקת וירוסים על כמה מסנג'רים, ביניהם מסנג'ר. לכן, האנטי-וירוס פותח את התוכנה באופן אוטומטי כשהוא עולה. מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את האפשרות באנטי-וירוס לבדוק בווינדוס מסנג'ר, ולא יהיה לו שום קשר למסנג'ר יותר.

אתה יכול לעשות את זה ככה:

לך לחלון הראשי של האנטי-וירוס

Options -> Instant Messenger

תוריד את ה"וי" (V) מהאפשרות

MSN Instant Messenger

(Windows Messenger ו-MSN Messenger זה אותו דבר בדיוק.)

בנוסף, תוריד כל אפשרות שאומרת למסנג'ר לעלות כשהווינדוס עולה בדרכים הרגילות (אם יש כזאת).

כעת המסנג'ר אמור לא לעלות לך יותר עם הווינדוס, אלא רק כאשר אתה תפתח אותו בעצמך.

מקווה שעזרתי.

צודק!!! זה באמת הכל התחיל בערך באותו זמן שהתכנתי את הnornton antivirus 2003

בכל מקרה חבל שלא ראיתי את התגובה שלך מקודם וכבר הסרתי את הmessenger (בכוונה להתקין אותו שוב לקוות לטוב)

ואז הורדתי את הmsn messenger 5 ואיתו אין כבר בעיות...

תודה רבה בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...